Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(tuktuk @ 2014 02 25, 21:37)
Aną dieną mąsčiau kodėl Vilija taip nesižiūri su Kirdeikiu. Sugalvojau, kad gal dėl to , jog ji truputį už jį aukštesnė? g.gif

Žiūrisi. Taigi jie - kontrastas, o tai ir yra jų žavumas. Man pvz. Mios tie du nesižiūri, kaip numirę koki.
Papildyta:
QUOTE(audrikea @ 2014 02 26, 13:44)
kažkuri rašė,kad kai daugiau kartų paklausai,daina visai nieko,bet Eurovizijoj skambės tik kartą,tad...na,bet jau išrinkom...bet kas liečia Vilijos atlikimą,tai...pritariu toms,kurios nemano,kad Vilijos atlikimas yra geriausias g.gif sutinku,balsas jos gražus,bet ji"neištempia "šios dainos...o ir dėl kirdeikio pasirodymo drįsčiau abejoti g.gif

Kodėl jūs taip manot? Juk daug žmonių šiuo konkursu domisi. Aš pvz. labiau plepalų lygyje sėdžiu ir linksminuosi tiesiog, bet ir tai jau latvius perklausiau, jau nebus jie man naujiena. Iki koncerto, manau dar en vieną perklausysiu ir įsiminsiu.
O kaip tie dalykai, kai būna net išprognozuotas nugalėtojas? Kas tai išprognozuoja? Ne klausytojai? Juk net balsavimai internete būna. Ramiai. Su Dėmesiu parėkausim ir būsime įsimenami. Man regis šiais metais verkiantys latviukai neįsimins niekam, bent jau man peržiūrėjus graudu darėsi biggrin.gif Gerai, kad mes kažkoko tokio nesiuntėm, nes irgi mokam verkikų parinkti.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2014 02 26, 16:03)
Žiūrisi. Taigi jie - kontrastas, o tai ir yra jų žavumas. Man pvz. Mios tie du nesižiūri, kaip numirę koki.
-----
Gerai, kad mes kažkoko tokio nesiuntėm, nes irgi mokam verkikų parinkti.

nu čia tai faktas biggrin.gif Ale neapleidžia manęs jausmas, kad toje poroje Vilija kaip vyriškoji pusė, o Kirdeikis - moteriškoji blush2.gif
----
drinks_cheers.gif
Užteks gi mums jau pagaliau tuos verkikus siųst biggrin.gif Ištisai balades siuntinėjam.

Ai, beje, kas dėl paties dainavimo, tai Sašenko šitoje vietoj nepralenkiama buvo. Pas ją klausa tai ohoho. Niekad aš jos negirdėjau nusidainuojančios. Bet tai tas nenusidainavimas - dar ne viskas.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2014 02 26, 15:09)
nu čia tai faktas biggrin.gif Ale neapleidžia manęs jausmas, kad toje poroje Vilija kaip vyriškoji pusė, o Kirdeikis - moteriškoji blush2.gif
----
drinks_cheers.gif
Užteks gi mums jau pagaliau tuos verkikus siųst biggrin.gif Ištisai balades siuntinėjam.

Ai, beje, kas dėl paties dainavimo, tai Sašenko šitoje vietoj nepralenkiama buvo. Pas ją klausa tai ohoho. Niekad aš jos negirdėjau nusidainuojančios. Bet tai tas nenusidainavimas - dar ne viskas.. rolleyes.gif

Ir gerai, parodo dalį šiuolaikinės visuomenės. Daug moterų dabar "su kiaušiniais", o vyrai estrogeniniai patapę ax.gif

Aha, įdomus dalykas su ta Eurovizija. Galime netgi palyginti dvi ukrainietes bigsmile.gif Abi tamsios, ilgaplaukės, tik viena tuo metu kūdesnė buvo. Tai Ruslana ir mūsų Evelina. (Tik nerėkit, kad ji lenkė biggrin.gif Tokia lenkė, kad pavardė ukrainietiška, kaip ir Nemycko, beje biggrin.gif )
Ruslana, turėjo viską, tik ne balsą, nes irgi nusidainuodavo juodai, bet laimėjo.
Evelinai irgi regis nieko netrūko, o figūra - skonio reikalas, balsas dar gi buvo. Bet ar tai padėjo?

Remdanasi Eurovizijos patirtimi teigiu, kad turime siųsti arba neginčyjama balsą, vos ne naują Pavarotti, arba turime siųsti gyvą, besišypsantį, charizmą, tokį visą judantį ir drąsų bei šou turime ruošti, šokėjus rinkti.
Vilija irgi iš viso to turi daug. Kol kas šokėjas vienas, bet labai įdomus, kontrastingas jai ir tai gerai. LT United juk irgi buvo "kvailas šokėjas", o kaip visiems patiko bigsmile.gif
Atsakyti
Lyginti LT United su Vilija tolygu lyginti vyrišką lytinį organą su pirštu... Vilija neturi absoliučiai nieko į ką galėtų atkreipti dėmesį ne jos kraštiečiai. Ji net juda scenoje grubiai, neplastiškai, jos judesiai kampuoti. Tokia vyriška moteris, kad net bjauru.Tos dainos ji vokaliai nepatempia. Be žodžio Attention absoliutiškai neįmanoma daugiau nei vieno žodžio per tos moteros švokštimą suprasti doh.gif Ir jūs lyginate ją su pačiais talentigiausiais Lietuvoje,iš paprastos skanduotės sdugebėjusius kažką tokio padaryti g.gif
Atsakyti
QUOTE(fainulkina @ 2014 02 26, 16:35)
Lyginti LT United su Vilija tolygu lyginti vyrišką lytinį organą su pirštu... Vilija neturi absoliučiai nieko į ką galėtų atkreipti dėmesį ne jos kraštiečiai. Ji net juda scenoje grubiai, neplastiškai, jos judesiai kampuoti. Tokia vyriška moteris, kad net bjauru.Tos dainos ji vokaliai nepatempia. Be žodžio Attention absoliutiškai neįmanoma daugiau nei vieno žodžio per tos moteros švokštimą suprasti doh.gif  Ir jūs lyginate ją su pačiais talentigiausiais Lietuvoje,iš paprastos skanduotės sdugebėjusius kažką tokio padaryti  g.gif

O tai ką man daryti, jei geresnių Lietuvoje nėra šįmet? Gal man eiti pašokti prie Kirdeikio kartu? lotuliukas.gif
Beje, kiek gi dar tvarkingai turime atstovavusių Lietuvą? Tik Skamp nebent, su ne lietuve priešakyje rolleyes.gif Laura, Aivaras, Rita, Jeronimas tobuli buvo? LinasSimona, Saša, Donatas, Evelina jei vokaliai geresni, bet ar patiko Europai?
Aš juk apibendrinau, kad Europai nebūtinai balso reikia. Kartais reikia net skandalų, pvz. Tatu vištos 3 vietoje biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2014 02 26, 18:40)
O tai ką man daryti, jei geresnių Lietuvoje nėra šįmet? 

nežinau,ar tai jau pats geriausias variantas,bet kad labai geresnių nebuvo,tai faktas verysad.gif labai gaila,kai įdomios dainos nepatenka į euroviziją verysad.gif pvz.,tais metais,kai Mantas LT sužibėjo su "čiuožki",manau,kad ji tikrai būtų labai tikusi eurovizijai ax.gif kažkodėl rinkdami dainas labai koncentruojamės į gerą balsą,bet ten jau seniai nebe gero balso ar labai sudėtingos dainos konkursas...LT United,Lordi tai jau įrodė...reikia charizmos,o iš likusių trijų pretendentų negalėčiau išskirti vieno labai jau charizmatiško g.gif ir sutinku su fainulkina-Vilija įdomi tik LT publikai(ir tai net nesakyčiau kad labai dideliai daliai)...jau anksčiau pasisakiau,kad jos bendravimas,judėjimas scenoj-tai berniuko,o ne moters...dainos ji tikrai nedatempia...bet tikrai linkiu jai sėkmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(audrikea @ 2014 02 26, 17:29)
jau anksčiau pasisakiau,kad jos bendravimas,judėjimas scenoj-tai berniuko,o ne moters...

na, su Molitva dar labiau nemoteriška moteris laimėjo ir, vadinasi, tai ne kliūtis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2014 02 26, 12:11)

O pačioj didžiojoj eurovizijoj buvo tik dvi dainos, kuriomis aš netikėjau. Tai Jeronimo ir Evelinos. Bet Sašenko į finalą pateko, taip kad nieko čia nepriprognozuosi

Jeronimu tikėjau labai, Sašenko - nė pro kur. Man toje dainoje nebuvo nieko. O ir pati Evelina turi kažką atstumiančio.

QUOTE(tuktuk @ 2014 02 26, 15:09)
nu čia tai faktas biggrin.gif Ale neapleidžia manęs jausmas, kad toje poroje Vilija kaip vyriškoji pusė, o Kirdeikis - moteriškoji blush2.gif


drinks_cheers.gif

QUOTE(Monteverte @ 2014 02 26, 16:40)
Laura, Aivaras, Rita, Jeronimas tobuli buvo?

tobulas šitas, tobulas wub.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ūla: 26 vasario 2014 - 17:39
QUOTE(kavasucitrina @ 2014 02 26, 19:33)
na, su Molitva dar labiau nemoteriška moteris laimėjo ir, vadinasi, tai ne kliūtis mirksiukas.gif
drinks_cheers.gif tai dar kartą įrodo,kad nieko mes nežinom,nors ir labai daug viso čia išmanom mirksiukas.gif
Atsakyti
Tos eurovizinės baladės tai apskritai man visos vienodos. Viena iš tūkstančio būna kažkuo kitokia, o klausant kokias 5 iš eilės, tai garbės žodis aš susimaišyčiau ir vėliau neatskirčiau, kuri šalis, ką atliko. Visada maniau, kad eurovizijoj reikia tik linksmų, energingų dainų, su kabinančiu priedainiu, kad norėtųsi niūniuoti tą dainą ir po pasirodymo. Vokalas tai tikrai ne pirmoje vietoje, jeigu taip būtų, tai visos šalys siųstų operos solistus su įspūdingais balsais ir vuolia - to užtektų, deja, taip nėra. Euro nėra toks ritmas konkursas, kaip jį bando pavaizduoti lietuviai, kuo daugiau ironijos, humoro - tuo geriau. Būtent prikolni pasirodymai ir įsirėžia į atmintį pvz kaip Verka Serdiučka, o tos verkiančios baladės yra totali nuobodybė, ne tokiam konkursui jos skirtos.
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2014 02 26, 15:03)
Man regis šiais metais verkiantys latviukai neįsimins niekam, bent jau man peržiūrėjus graudu darėsi biggrin.gif


o man patiko latviai. Atsipūtę tokie smile.gif
Papildyta:
QUOTE(fainulkina @ 2014 02 26, 16:35)
Vilija neturi absoliučiai nieko į ką galėtų atkreipti dėmesį ne jos kraštiečiai. ...


panašiai ir aš galvoju.. Ir tikiuosi, kad važiuos Mia.
Man Mia aplamai kur kas labiau patinka. Visas tris dainas ji atliko puikiai, tikrai širdį sudėjo. O Vilija, man taip pasirodė, kad kitas dainas dainavo bile kaip, stengėsi tik dėl tos vienos.
Na, aš vis tikiuosi, kad Mia dar kažką patobulins ir 'nuneš banką' bent LT smile.gif
Žiūrėdama mūsų atranką supratau, kad skirtinga aranžuotė gali vos ne stebuklus, taigis neprarandu vilties smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2014 02 26, 16:51)
Ir gerai, parodo dalį šiuolaikinės visuomenės. Daug moterų dabar "su kiaušiniais", o vyrai estrogeniniai patapę ax.gif

hihihi.gif

QUOTE(Soled @ 2014 02 26, 18:44)
Tos eurovizinės baladės tai apskritai man visos vienodos. Viena iš tūkstančio būna kažkuo kitokia, o klausant kokias 5 iš eilės, tai garbės žodis aš susimaišyčiau ir vėliau neatskirčiau, kuri šalis, ką atliko.

Man daugumoje irgi jos panašios, bet pastebėjau, kad kiekvienais metais bent jau aš atrandu kokį perliuką, kuris įstringa galvon.

Nežinau ar pernykštę italų dainą galima pavadint balade, bet man ji wub.gif
(nors apskritai italai Eurovizijoje dar nei karto manęs nenuvylė nuo savo sugrįžimo).

Kita baladė 2012 metų estuko. Šitą tai dar ilgam tikriausiai atsiminsiu wub.gif Atrodo nieko ypatingo - ateina vienas vaikinukas, be jokios scenografijos, bet kaaaip sudainuoja. Akys spinduliuote spinduliuoja. Ir pats visas labai gražiai perteikia emociją, be jokių išsidirbinėjimų.
http://www.youtube.c...h?v=T7BaTBe0UD8

Ir užima berods 6 vietą. Aišku, ir laaabai melodinga ta daina. Su ne tokia įsimintina gal nieko ir nebūtų buvę g.gif Bet šiuo atveju susidėjo visi komponentai, kad šita baladė būtų aukštai. Ir va jum Estija - maža šalis. Ir, dar vienas įdomus dalykas - dainavo tai sava kalba, kurios niekas nesuprato išskyrus pačius estus, bet didžiąją dalį Eurovizijos žiūrėtojų užgriebė smile.gif

Gal dar ir reklama davė savo. Tą dainą išleido net 4 kalbom - rusų, anglų, ispanų, estų.

Rusų kalba:
http://www.youtube.c...h?v=JQTetco5nso

Anglų kalba:
http://www.youtube.c...h?v=h1P_tozhfV8
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 26 vasario 2014 - 18:55