Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(Ingėnas @ 2014 02 25, 15:09)
Jeigu jis ją būtų dainavęs Kopenhagoje, „būtų nunešęs banką“… Bet mūsų publika mano kitaip…“ – dėstė savo nuomonę.
-----
Prasitarė, kad komisijos antrąja vieta įvertintos ir į „Euroviziją“ siunčiamos dainos „Attention“ jis pats nedainuotų. Jo manymu, ji skurdoka, klubinės kultūros, kuri dabar viską gožia, nors daugeliui toks stilius patinka.


Seilius pasakė ir šventa hihihi.gif
-----
Kažkaip net nenoriu įsivaizuot ir sužinot kaip Seilius dainuoja Attention laugh.gif

QUOTE(Monteverte @ 2014 02 25, 15:45)
Oi ne, čia jau negarantuoju už savo berniuką, kad klyne neįstrigs ir neįsipainios ax.gif

loool doh.gif laugh.gif

---
Aną dieną mąsčiau kodėl Vilija taip nesižiūri su Kirdeikiu. Sugalvojau, kad gal dėl to , jog ji truputį už jį aukštesnė? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingėnas @ 2014 02 25, 15:24)
O finalo filmavimas vyks šiandien? Ar finalas jau tiesiogiai  g.gif

Tai gal tiesiogiai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 25 vasario 2014 - 21:33
QUOTE(Monteverte @ 2014 02 25, 14:45)
Oi ne, čia jau negarantuoju už savo berniuką, kad klyne neįstrigs ir neįsipainios ax.gif


o ką - labai geras spec.efektas cool.gif Bent jau įsimintų EV žiūrovai šitą dainą tai tikrai smile.gif
Atsakyti
Na nezinau,visoms cia ta daina taip patinka,o man tai baisiausia,ka galima buvo issirinkt. Ir Vilijos atlikimas nepatinka blush2.gif Nors is esmes nebuvo is ko rinktis visai,visos dainos neisimenamos schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2014 02 25, 22:14)
o ką - labai geras spec.efektas  cool.gif  Bent jau įsimintų EV žiūrovai šitą dainą tai tikrai  smile.gif


lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos EuroFanės smile.gif peržiūrėjau paskutinį įrašą... išties Vilija tai man įspūdžio nepadarė. .na neištraukia jis tos Attention.. Nors būtų sau dainą pagal galimybęs pasirašius.. Ir tas pasirodymas.. chaosas.. Tik Kirdeikis ir gelbėja ją...

Geriau Mia su "Take a look at me" būtume išsiuntę... Jaučiasi emocija, kilimas, išbaigtumas toje dainoje. Yra kaip yra..

....


Įdomu kitų šalių atstovai.. ar bus kas nors gražaus ant svieto šiemet.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(vejune89 @ 2014 02 26, 00:20)
Na nezinau,visoms cia ta daina taip patinka,o man tai baisiausia,ka galima buvo issirinkt. Ir Vilijos atlikimas nepatinka blush2.gif  Nors is esmes nebuvo  is ko rinktis visai,visos dainos neisimenamos schmoll.gif

Tu neviena biggrin.gif Man irgi nepatink, bet pripratau. Geriau jau butu buvusi Mi su ,,Take a look at me now". Ir nesuprntu ko cia visoms kliuna ta Mios isvaizda g.gif Na graziai atrodo moteryte, juk jai ne 18. Na, tik su suo stanikuciu isindusiu praeita laida as sutinku doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Žiūriu dabar laidos pakartojimą, tai turbūt geriausiai man skambėjo Mijos Take a look at me now, nes visos kitos tai ką žinau, nuobodžios blush2.gif Jeigu nieko doro nepadarys su Attention, tai turbūt bus pirmi metai, kai ramiai žiūrėsiu Euroviziją. biggrin.gif
Atsakyti
Tokios dainos, kuri patiktų VISIEMS be išimties, dar niekas neparašė. Man ta Take a look... visiška nuobodybė, nepatiko nei iš pradžių, nei paskui, nei pabaigoj.

O pačioj didžiojoj eurovizijoj buvo tik dvi dainos, kuriomis aš netikėjau. Tai Jeronimo ir Evelinos. Bet Sašenko į finalą pateko, taip kad nieko čia nepriprognozuosi
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2014 02 26, 12:11)
Man ta Take a look... visiška nuobodybė, nepatiko nei iš pradžių, nei paskui, nei pabaigoj.
drinks_cheers.gif man taip pat
Atsakyti
QUOTE(vejune89 @ 2014 02 26, 00:20)
Na nezinau,visoms cia ta daina taip patinka,o man tai baisiausia,ka galima buvo issirinkt. Ir Vilijos atlikimas nepatinka blush2.gif  Nors is esmes nebuvo  is ko rinktis visai,visos dainos neisimenamos schmoll.gif


drinks_cheers.gif
QUOTE(Estela_ @ 2014 02 26, 03:50)
Sveikos EuroFanės smile.gif peržiūrėjau paskutinį įrašą... išties Vilija tai man įspūdžio nepadarė. .na neištraukia jis tos Attention.. Nors  būtų sau dainą pagal galimybęs pasirašius.. Ir tas pasirodymas.. chaosas.. Tik Kirdeikis ir gelbėja ją...

Geriau Mia su "Take a look at me" būtume išsiuntę... Jaučiasi emocija, kilimas, išbaigtumas toje dainoje.  Yra kaip yra..

....
Įdomu kitų šalių atstovai.. ar bus kas nors gražaus ant svieto šiemet..  rolleyes.gif
drinks_cheers.gif
kažkuri rašė,kad kai daugiau kartų paklausai,daina visai nieko,bet Eurovizijoj skambės tik kartą,tad...na,bet jau išrinkom...bet kas liečia Vilijos atlikimą,tai...pritariu toms,kurios nemano,kad Vilijos atlikimas yra geriausias g.gif sutinku,balsas jos gražus,bet ji"neištempia "šios dainos...o ir dėl kirdeikio pasirodymo drįsčiau abejoti g.gif
Atsakyti
O man kaip tik vienintelė Attention ir buvo pirmojo įspūdžio daina. Kažkelintą kartą paklausius dar nieko pasirodė Dying ir Words apart. Jau klausomos, bet vis tiek nepamiltos
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2014 02 26, 14:46)
O man kaip tik vienintelė Attention ir buvo pirmojo įspūdžio daina.

Man taip pat vienintelė labiausiai įstrigo dar tada, kai buvo duotas dainų sąrašiukas, be atlikėjų. Pagalvojau, kad tik šita daina kažkas įdomesnio, modernesio. Nebuvo tokio vaaau bigsmile.gif , bet kad labiausiai įstrigo iš visų, tai tikrai. Kitos eurovizinės tralialiūškos visai ne mano skonio. Verkiančios dainos nusibodę (kaip kad ta "take a look.."). Dar iš melodingesnių traliališkų patiko "Blowing out cobwebs", šitos man atrodė pati įsimintiniausia melodija ir priedainis. Labiausiai Zasimauskaitė jai tiko. Bet Ieva iškrito, ir daina pasidarė nulinė, nes niekas kitas geriau jos taip ir nesudainavo.

Jei jau lėta, verksminga daina, baladė, tai man turi būt labai emociškai stipri, kad užkabintų ir natūraliai atlikta, be jokių perspaustų emocijų.
Pvz 2012 metų ši Azerbaidžano daina man buvo kažkas tokio:
http://www.youtube.c...h?v=-8ejpLyXSuY

Kai palyginu Mia su "take a look" ir pvz šitą moterą, tai kur ten..

Arba ispanė pernykštė:
http://www.youtube.c...h?v=5qSkMD9ilL4

Na, o Attention, jau taikys į kitą kategoriją. Daugiau ne balsine prasme, bet vaizdine. Dėl to Vilija turėtų labai stipriai užsiimt įvaizdžiu, jei nori nugalėt. Mia jau atrado savo įvaizdį šioje dainoje, o Vilija vis dar ieško.
Atsakyti