Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

vakar per LNK žiūrėjau laidą su Mia,tai mergina visai kitokia nei anksčiau blink.gif subrendusi tokia,ir atrodė neblogai...kai iš tolo žiūriu-tai ji net gražuolė lotuliukas.gif
na,ką išrinkom tą jau ir išrinkom,niekas nepasikeis,bet asmeniškai man,tai šeštadienį,dainuodama "attention" Vilija prastai pasirodė...pabaigoj tai jau ar pavargus buvo,ar kas,bet nebeišdainavo,uždusus...
iš trijų likusių atlikėjų nė nebežinau,kas geriausiai dainuoja,visi savaip įdomūs g.gif sirgiu už bet kurį LT atstovą 4u.gif
Atsakyti
Tai Seilius nusistatęs prieš "Attention" smile.gif cool.gif

Visų pirma, aš negalvojau, kad šita daina verta finalo, nesitikėjau, kad ji laimės ir bus dainuojama finale. Joje atsiskleisti sudėtinga. Vaidas parodė, kad jis yra miuziklo meistras ir „It's All About A Boy“ padainavo ypač gerai. Jeigu jis ją būtų dainavęs Kopenhagoje, „būtų nunešęs banką“… Bet mūsų publika mano kitaip…“ – dėstė savo nuomonę.

<...>
„Tie, kas norėjo sužinoti komisijos nuomonę, tie, kas susiję su muzika, kas iš jos gyvena, ją ir sužinojo. O tie, kas nenorėjo sužinoti, balsavo aklai ir toliau balsuos aklai... Todėl neįsivaizduoju, kas finale darysis…“ – svarstė E. Seilius.
<...>

Prasitarė, kad komisijos antrąja vieta įvertintos ir į „Euroviziją“ siunčiamos dainos „Attention“ jis pats nedainuotų. Jo manymu, ji skurdoka, klubinės kultūros, kuri dabar viską gožia, nors daugeliui toks stilius patinka.


http://www.alfa.lt/s...ti#.UwyHAfl_uAl
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 25 vasario 2014 - 14:17
mano skonis toks pat kaip Seiliaus, pasirodo biggrin.gif
Man irgi labiausiai patiko It's all about the boy/girl. Ypač Vaido atlikimas.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2014 02 25, 14:09)
[i]Visų pirma, aš negalvojau, kad šita daina verta finalo, nesitikėjau, kad ji laimės ir bus dainuojama finale. Joje atsiskleisti sudėtinga. Vaidas parodė, kad jis yra miuziklo meistras ir „It's All About A Boy“ padainavo ypač gerai. Jeigu jis ją būtų dainavęs Kopenhagoje, „būtų nunešęs banką“… Bet mūsų publika mano kitaip…“ – dėstė savo nuomonę.

Nu kazi, kazi.
Atsakyti
Aš dabar prisiminiau, kad Seilius Vaidą dar iš pradžių palaikė. Kai Vaidas pirmą kartą atliko Daying , Seilius irgi sakė kažką panašaus (kaip "banką nuneštų" jo atlikimas).
O Vilijos, kiek iš paskutinių laidų susidariau įspūdį, jis nemėgsta. Skaičiau komentaruose, kad dar Auksiniame balse prie jos labai kabinėjosi (bet ji vistiek tą Balsą laimėjo).


Papildyta:


O finalo filmavimas vyks šiandien? Ar finalas jau tiesiogiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūla @ 2014 02 24, 22:12)
Labiausiai bijau dėl Kirdeikio.

Jis gi mano, nebijok ir palik jį man, aš labai gerai dresuoju vyrus user posted image
Papildyta:
QUOTE(mjforever @ 2014 02 24, 23:08)
http://www.youtube.c...h?v=zAoAS4-942A

jai reikia šito įvaizdžio ir mums bus ramu už LT.
user posted image

Oi ne, čia jau negarantuoju už savo berniuką, kad klyne neįstrigs ir neįsipainios ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Ingėnas @ 2014 02 25, 14:09)
Tai Seilius nusistatęs prieš "Attention"  smile.gif  cool.gif

ji skurdoka, klubinės kultūros, kuri dabar viską gožia, nors daugeliui toks stilius patinka.[/i]

http://www.alfa.lt/s...ti#.UwyHAfl_uAl

Tuo viskas ir pasakyta cool.gif
Atsakyti
Vaidas finale pasirodys:

http://www.lrytas.lt...tm#.UwyhkPl_uAl

Bet ta daina jam nelabai ... Tokiu atveju jau vien dėl to už jį nebalsuočiau. Jeigu pats daina netiki, įtikinti kitus be šansų. Plius jis negarantuoja, kad dėl savo užimtumo (miuziklai) galės EV renginiuose pilnai atstovauti.
Atsakyti


QUOTE(Monteverte @ 2014 02 25, 14:45)
Jis gi mano, nebijok ir palik jį man, aš labai gerai dresuoju vyrus

tai prašom iki finalo pasistengt.

QUOTE(Ingėnas @ 2014 02 25, 16:00)
Vaidas finale pasirodys:


Bet ta daina jam nelabai ... Tokiu atveju jau vien dėl to už jį nebalsuočiau. Jeigu pats daina netiki, įtikinti kitus be šansų. Plius jis negarantuoja, kad dėl savo užimtumo (miuziklai) galės EV renginiuose pilnai atstovauti.

tuomet tik vietą kito užėmė, ir tiek.
Bet, tikriausiai, šitie straipsniukai dėl kitko - o maž suveiks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ūla @ 2014 02 25, 16:25)

Bet, tikriausiai, šitie straipsniukai dėl kitko - o maž suveiks  biggrin.gif



Dėl ko ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2014 02 25, 16:35)
Dėl ko ?  blush2.gif

nu jis irgi nori laimėt.
Juk tiesiog galėjo pasakyt - atsiprašau, nedalyvausiu, negaliu, priežastys tokios ir tokios, arba tiesiog tylėt ir dainuot finale. Koks tikslas buvo šnekėt ir vis tiek "apsispręst" dalyvaut? Gal kad žiūrovas pamatytų, ką praranda, nebalsuodamas už tokią žvaigždę?
Nu nž, man tokie dalykai visada neskaniai atrodo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ūla: 25 vasario 2014 - 16:46
Kaip sakiau, jie dalyvaudami pasirašo sutartis. Jis privalo dalyvauti finale, nebent liga jį iš kojų išverstų. O informuodamas apie savo darbo grafiką miuzikle jis leidžia žiūrovams suprasti, kad nesivargintų už jį balsuodami.

Tiesiog per daug apsiėmė vaikis, tiek darbų neaprėpia.
O gal su šia daina nenori važiuot į euroviziją, nes nepasitiki.
Atsakyti
Aš jo žinutę supratau kitaip, bet galbūt Smurkos variantai ir logiškesni.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ūla: 25 vasario 2014 - 17:13