Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

merginos, o dar gali jos dainos atlikimą keisti, kažkaip kitaip sudainuoti? Ar kitą šeštadienį matysim praktiškai tą patį?
Atsakyti
QUOTE(altomas23 @ 2014 02 24, 01:12)
Šiandieninis Vilijos prašymas palaikyt "Attention"
http://www.youtube.c...h?v=QihOkklfZMg

Klaiku. doh.gif Ir nelabai sąžininga taip.
Atsakyti
QUOTE(*Niki* @ 2014 02 24, 16:33)
Klaiku.  doh.gif  Ir nelabai sąžininga taip.


O nuo kada prašyti yra nesąžininga? Gi nešantažuoja, nereikalauja, o prašo. Jei daina man nepatiktų, galėtų ir ant kelių atsiklaupus maldauti - nebalsuočiau.

Bet kai ta malda "Take...me now" išsiveržė į priekį, aš net to prašymo negirdėjusi už Attention prabalsavau.

saintlina, jie gali pateikti visai skirtingas kūrinio aranžuotes, net ir tokias, kokių iki šiol mes negirdėjom, jei manys tai esant reikalinga. Bet aš už originalią versiją thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2014 02 24, 16:39)
saintlina, jie gali pateikti visai skirtingas kūrinio aranžuotes, net ir tokias, kokių iki šiol mes negirdėjom, jei manys tai esant reikalinga. Bet aš už originalią versiją thumbup.gif


aš tai nea schmoll.gif Man šiaip Vaido atlikimas visai patiko. Užtat ir drįstu tikėtis, kad įmanoma dar kažką su ta daina labiau užkabinančio padaryt. Ir labai laukčiau dar kokios nors kitokios aranžuotės, tik va kad laiko tai jau per mažai..
O kai jau bus išrinktas atlikėjas - ar daina privalės būti lygiai tokia pati ir EV, ar dar galės ją tobulinti?
Atsakyti
Iki kažkurios datos (tiksliai nežinau) dar galės tobulinti
Atsakyti
Man Mia ir graži, ir balsas geras, ir švariai dainuoja..., dar ir jautrus žmogutis atrodo ax.gif
Atsakyti
Man Mia kartais visai nieko, bet kartais... dar prisimenant, kad girta važinėja, tai kažkaip nelabai g.gif Nu, bet tiek to - tema ne tik apie ją. biggrin.gif
Atsakyti
Prie ko čia girti važinėjimai ar kažkokie kiti jų asmeniniai dalykai. Juk renkamas balsas..gali tas žmogus nežinau koks chamas būt, bet jeigu jo balsas geriausias ir jis tinkamiausias, tai ir turi važiuoti cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Smurka @ 2014 02 24, 16:10)
Todėl jai reikėjo ne lūpas ir papus prisipumpuot, o vokų plastiką geriau pasidaryt

tai va , matyt mano, kad nesimato lūpų, kad vis atkišus laiko. Iš ties tą kvailą įprotį reiktų jai mesti Normali moteris , nei mis pasaulis nei mis bomžynas, normali. Bet tas jos savęs darkymas tai šlykštus.

Galėtų tryse varyti biggrin.gif , galėtų Zvonkus ką nors pamakaluoti su aranžuote biggrin.gif
Atsakyti
Jo, su Mios išvaizda prastai. Atsimenu, kažkada, kai ji duetuose dainavo (nu kažkokiam projekte, nepamenu), galvojau, kad įdomių bruožų blondinė, ne olialiaškinė tokia. Daba jau ir tas įdomumu aplenkė biggrin.gif
Bet jos ne tik akys, paakiai baisūs, bet ir veido oda kokia pasidarius.

QUOTE(saintlina @ 2014 02 24, 15:24)


Aš čia beviltiškai vieniša, bet man Attention nepatinka  unsure.gif

man irgi ta daina ne lobis, bet visame tame pateiktame šlamšte lyg perliukas atrodo.

Dėl Vaido ir jo dalyvavimo man nei šilta, nei šalta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ūla: 24 vasario 2014 - 20:11
QUOTE(Jollie @ 2014 02 24, 19:05)
Prie ko čia girti važinėjimai ar kažkokie kiti jų asmeniniai dalykai. Juk renkamas balsas..gali tas žmogus nežinau koks chamas būt, bet jeigu jo balsas geriausias ir jis tinkamiausias, tai ir turi važiuoti  cool.gif

Kadangi kalba ne apie žalingus įpročius ir vairavimą, o apie balsą - Mia kniaukia. Ji moka dailiai sumanipuliuoti balsu (patirtis), bet tembras... scare.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
QUOTE(Noya @ 2014 02 23, 23:33)
Atleisciau is darbo toki stilista  biggrin.gif
ups.. tikiuosi jie juoda liemenuka tiesiog pamirso isidet  biggrin.gif

o košmarencijau... blink.gif doh.gif viena su neskoninga apranga, kita su neskoningu šokėju tongue.gif biggrin.gif


QUOTE(Ingėnas @ 2014 02 23, 23:34)
Nuo kada Mia turi skonį ?  biggrin.gif  blush2.gif
Čia nuotrauka tai tragiška  doh.gif  lotuliukas.gif  Kaip iš kokio kaimo gūdumos  lotuliukas.gif  blush2.gif  blush2.gif

tai nebūtina turėt - tam yra dizaineriai/stilistai..

QUOTE(tuktuk @ 2014 02 23, 23:54)
nu bet nesakyk, Ingėnai, nu tikrai ne kažką tas Kimono buvo

man kažkaip nekliuvo unsure.gif

QUOTE(*Niki* @ 2014 02 24, 16:33)
Klaiku.  doh.gif  Ir nelabai sąžininga taip.

nieko negražaus ir nesąžiningo nematau rolleyes.gif niekas to nedraudė ir kitiem smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Ūla @ 2014 02 24, 20:10)
visame tame pateiktame šlamšte lyg perliukas atrodo.


būtent, bent išsiskiria kažkuo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo blackkiss: 24 vasario 2014 - 20:35