Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

Kiekviena televizija ją netinkamai nugrimuoja? g.gif Na nežinau man pasirodė, kad net kalnas grimo jau nepajėgia nuslėpti nedailaus veidelio.
Atsakyti
QUOTE(Soled @ 2014 02 24, 15:26)
Kiekviena televizija ją netinkamai nugrimuoja? g.gif Na nežinau man pasirodė, kad net kalnas grimo jau nepajėgia nuslėpti nedailaus veidelio.

Ir jos akys pastoviai raudonos g.gif ji serga pastoviai ar čia kas?
Atsakyti
QUOTE(saintlina @ 2014 02 24, 15:24)
gal ją netinkamai nugrimuoja. Nes šiaip jos veidas tikrai simpatiškas ir į prasigėrusią ji nė kiek nepanaši  schmoll.gif 
Aš čia beviltiškai vieniša, bet man Attention nepatinka  unsure.gif

Deja, panasi...

Ne vienisa...
Atsakyti
QUOTE(Soled @ 2014 02 24, 08:18)
Gal negražu taip sakyt, bet Mia man neša į tokią prasigėrusią 40metę. Jos veidelis byloja palaidą gyvenimo būdą, o dar kiek primakliavoja ją per tas laidas. Neturiu prieš ją kažko asmeniško, bet į ją kažkaip sunku žiūrėt.

Oi, mano mintys blush2.gif man ir visada į ją sunku žiūrėti...
Atsakyti
QUOTE(Mockava @ 2014 02 24, 15:49)
Oi, mano mintys blush2.gif  man ir visada į ją sunku žiūrėti...


Bet anksčiau tokia tai nebuvo g.gif
Atsakyti
Ilgai tylejau, bet jau nebegaliu doh.gif . Kodel nei vienam vadinamos "komisijos" nariui neuzteko drasos pasakyti kad VISOS tos Eurovizijai sukurtos siumetines dainos yra MESLAS???? Buvau gersnes nuomones apie E. Seiliu doh.gif Absoliuciai visos dainos vienodos pagal viena melodija, vienoda tematika, bandymas pavaizduoti kazkokias dramas, draskymasis, plesymasis ant scenos, zviegimas.... O is to - absoliutus snipstas...nei muzikos, nei estetinio vaizdo..... Toks ispudis susidare pasiziurejus kelis tuos atrankos vakarus...Gal komisijos nariams reiktu karts nuo karto youtube filmukus pasiziureti, kad suzinotu kokiu dainu reikia Eurovizijai, kokios dainos laimi, kokia energetika turi spinduliuoti. Ir dar tas Zilnys kiekviena proga sapaliojantis apie kazkoki mistini "Eurovizijos formata" doh.gif Kada tie "ekspertai" supras, kad nera jokio "formato" arba, kad tas "formatas" jau niekam neidomus. Niekam jau nebeidomus Celine Dion tipo dramatizmas. Didziausio demesio sulaukia naujos bangos, klubiniai kuriniai ( todel, sutinku, kad siuo atveju "Attention" yra maziausia blogybe is visu, bet...), arba isskirtines isvaizdos atlikejos ( pernai metu ukrainiete "padejo i vieta" daug geresniu dainu smile.gif) Nors Pauliukaitis turbut butu visom keturiom i Eurovizija isleisti koki nors Povilaiti. Kam ji isvis i ta komisija prieme? Kokios srities jis ekspertas??? Lietuviai su savo Eurovizijos formato supratimu ir paieskomis uzstrigo kazkur 10 metu atgal, ir vis dar nepaliaujamai tikisi atrasti ta "formata" doh.gif Tikesimes siu metu scenografijai nesugalvos naudoti medziaginiu veliavu, paklodziu ar musti bugnu doh.gif nors pilnai tiketina doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tigris: 24 vasario 2014 - 16:00
QUOTE(fainulkina @ 2014 02 24, 14:46)
Tai, kad ne Baumila Vilijos konkurentas šiaip ar taip buvo... Šiaip, mano nuomone, kad ir su tuo muzikiniu niekalu, bet visgi į Euroviziją išdeleguota bus Mia.Ir visiškai teisingai. Ji tą marazmą, daina kažkodėl vadinamą, bent jau švariau atlieka. Galima žodžius suprasti, ne tai kai Vile, riaumoja kaži ką sau panosėj ir įsivaizduoja šedevrą pateikusi  doh.gif

Bet tu visai ne fainulkina, žinok biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Soled @ 2014 02 24, 15:18)
Gal negražu taip sakyt, bet Mia man neša į tokią prasigėrusią 40metę. Jos veidelis byloja palaidą gyvenimo būdą, o dar kiek primakliavoja ją per tas laidas. Neturiu prieš ją kažko asmeniško, bet į ją kažkaip sunku žiūrėt.

Taikliai ir man panašiai. Žmogus juk nieko man ar kam kitam nepadarė, bet nelimpa ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(Wierra @ 2014 02 24, 15:44)
Ir jos akys pastoviai raudonos  g.gif ji serga pastoviai ar čia kas?


gal dirba daug, poilsio trūksta mastau.gif
Atsakyti
Kadangi mano sūnus yra artimas Mios giminaitis ir aš tą dainininkę ir jos šeimą pažįstu nuo tada, kai jai buvo aštuoneri, tai noriu pasakyti, kad užvirtusios akys yra ne dėl netinkamo gyvenimo būdo, o dėl "prastos" genetikos. Todėl jai reikėjo ne lūpas ir papus prisipumpuot, o vokų plastiką geriau pasidaryt
Atsakyti
QUOTE(fainulkina @ 2014 02 24, 14:46)
iaip, mano nuomone, kad ir su tuo muzikiniu niekalu, bet visgi į Euroviziją išdeleguota bus Mia.Ir visiškai teisingai. Ji tą marazmą, daina kažkodėl vadinamą, bent jau švariau atlieka. Galima žodžius suprasti, ne tai kai Vile, riaumoja kaži ką sau panosėj ir įsivaizduoja šedevrą pateikusi  doh.gif
Nejuokinkit lotuliukas.gif . Va kokia "švari" atkarpa. Bet ką suvelė ir atseit labai suprantamai. Net žodžiu neišmoksta. ..
>>> išskirta atkarpa

Atsakyti
http://www.lrytas.lt...tm#.UwtUib3Ez0I

Čia nelabai ir apsiverstų žodžiai pasakyti, kad negraži ar dar kokia. Čia ji netgi labai miela ir tokia natūrali. Man regis, kad jos išvaizda nekliūtų, jei ji nustotų "dirbti" su mimikomis ir taptų santūriai natūralia.
Atsakyti
QUOTE(fainulkina @ 2014 02 24, 14:46)
Tai, kad ne Baumila Vilijos konkurentas šiaip ar taip buvo... Šiaip, mano nuomone, kad ir su tuo muzikiniu niekalu, bet visgi į Euroviziją išdeleguota bus Mia.Ir visiškai teisingai. Ji tą marazmą, daina kažkodėl vadinamą, bent jau švariau atlieka. Galima žodžius suprasti, ne tai kai Vile, riaumoja kaži ką sau panosėj ir įsivaizduoja šedevrą pateikusi  doh.gif

drinks_cheers.gif

Vat vat. Na, ir ką? Per kelias minutes apie 600 skambučių sugebėjo Vilijos dainą išmesti į pirmą vietą. (Mažumėlę keista, kad taip greitai...) Ji laimėjo. Bet ar Vilija ją atliks - matysim. Ko gero, teks Vilijai nusigraužt nagus, kai su jos daina išvažiuos Mia.
Atsakyti