Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

Labai labai džiaugiuos dėl "Attention" wub.gif Laikysiu kumščius ir telefoną šeštadienį, kad Vilija keliautų thumbup.gif
Nepateks Vilija - nežiūrėsiu š.m. EV biggrin.gif
Atsakyti
Aš ir labai džiaugiuosi už išrinktą dainą ir labai tikiuosi, kad žmonės išrinks Viliją, nes tik jos atlikimas šios dainos skamba geriausiai! smile.gif)
Atsakyti
QUOTE(Monteverte @ 2014 02 24, 12:13)
g.gif Aš gal kokia nestandartinė tada, jeigu taip, nes man regis, kad man didina biggrin.gif


Jums jos gal atrodo ryškesnės, bet tikrai mažina juodas pieštukas, tai nėra mano išsigalvojimas rolleyes.gif galite pasiskaityti:

NUORODA

NUORODA

Sorry už OT smile.gif
Atsakyti
http://www.lrytas.lt...tm#.Uwsw0lfDCUk
Atsakyti
QUOTE(eglegle @ 2014 02 24, 13:46)

Mažiau Vilijai konkurentų thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Wierra @ 2014 02 24, 14:18)
Mažiau Vilijai konkurentų  thumbup.gif  biggrin.gif
drinks_cheers.gif thumbup.gif
Atsakyti
Jeigu kam įdomu pasižiūrėti kas per žmogus ta mūsų Vilija smile.gif :

http://www.youtube.c...cv1KZDAJsgHXcOA

Nuo 7.51

Atsakyti
Tai, kad ne Baumila Vilijos konkurentas šiaip ar taip buvo... Šiaip, mano nuomone, kad ir su tuo muzikiniu niekalu, bet visgi į Euroviziją išdeleguota bus Mia.Ir visiškai teisingai. Ji tą marazmą, daina kažkodėl vadinamą, bent jau švariau atlieka. Galima žodžius suprasti, ne tai kai Vile, riaumoja kaži ką sau panosėj ir įsivaizduoja šedevrą pateikusi doh.gif
Atsakyti
Aš tik už Viliją! thumbup.gif

Vaidas patinka, tik nemanau, kad jis tinkamas Eurovizijai.

O Mia - na, nemėgstu aš jos, man ji eilinė pop scenos žvaigždikė, su gražiu, eiliniu išlavintu balsu, joje nematau nei jaunatviskumo, nei kažkokio išskirtinumo nei charizmos...
Atsakyti
VAAALLLIIIIOOOO!!!! ATENTTION laimejo. Pati geriausia daina kokia galejome isrinkti. biggrin.gif"Take a look at me now" ma nelipi nors Mia ir labai gerai ir jausmingai ja padainavo bet kazkaip vistiek neprilipo. Dabar reikia isrinkti kad Vilija vaziuotu ir bus labai gerai. Na ir Mia ja neblogai atlieka. O jei netycia istinktu Vaida tai siulyciau nekeisti zodzio boy ir visos europos geju ir lesbieciu, bei jiems prijaucianciu balsai bus musu. biggrin.gif Tirai nelisim nepastebeti. smile.gif
P.S. Aciu Maidanui, kad pagaliau leido mus isisrinkti eurovizine daina smile.gif
Atsakyti
Gal negražu taip sakyt, bet Mia man neša į tokią prasigėrusią 40metę. Jos veidelis byloja palaidą gyvenimo būdą, o dar kiek primakliavoja ją per tas laidas. Neturiu prieš ją kažko asmeniško, bet į ją kažkaip sunku žiūrėt.
Atsakyti
QUOTE(Soled @ 2014 02 24, 15:18)
Gal negražu taip sakyt, bet Mia man neša į tokią prasigėrusią 40metę. Jos veidelis byloja palaidą gyvenimo būdą, o dar kiek primakliavoja ją per tas laidas.


gal ją netinkamai nugrimuoja. Nes šiaip jos veidas tikrai simpatiškas ir į prasigėrusią ji nė kiek nepanaši schmoll.gif

Aš čia beviltiškai vieniša, bet man Attention nepatinka unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saintlina: 24 vasario 2014 - 15:25