Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

Šiandieninis Vilijos prašymas palaikyt "Attention"
http://www.youtube.c...h?v=QihOkklfZMg
Atsakyti
Pirma karta balsavau, nors niekada to nedarydavau. Kad tik neisvaziuotu ta verkianti raudojanti daina. Net klausytis jos negaliu, persuku doh.gif

Grizo MB is darbo, sako, kokia cia baisia daina isrinko, visi tik ir kalba, kad baisi. Sakau, nesidomejot EV, nezinot, kokia kita baisi buvo ir ijungiau. Tada jau suprato biggrin.gif

Bet siaip ziauriai daug kam nepatinka si daina.
Papildyta:
Dar pagalvojau, kad vietoj Vaido tai net nebeiciau dainuoti. Nes kvailos taisykles. Nenoreciau vaziuoti su svetima daina, atimti ja is Vilijos. Ir siaip, ko ten eiti, kai zinai, kad taves jau tikrai neisrinks.
Atsakyti
man irgi keista, kad taip prieštarimgai į tą dainą žiūrima. Šiame forume vos ne vienbalsiai už "Ateik čiaaaa" biggrin.gif , o pasiskaičius kokio straipsnio komentarus, dauguma ja baisisi g.gif nu nėra ji tobula, bet ne naftalininė, kaip dažniausiai išsiunčiam. Užsieniečiai, forume, kaip skaičiau, daugiausia priekaištų LT turi būtent dėl nuolatinių neįdomių baladžių, pigių pasirodymų.
Atsakyti
Už pasitraukimą be priežasties yra numatytos baudos. Tai, kad tikėtina, jog nelaimėsi eurovizijos - ne priežastis nedalyvauti finale
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2014 02 24, 11:46)
Pirma karta balsavau, nors niekada to nedarydavau. Kad tik neisvaziuotu ta verkianti raudojanti daina. Net klausytis jos negaliu, persuku doh.gif

Grizo MB is darbo, sako, kokia cia baisia daina isrinko, visi tik ir kalba, kad baisi. Sakau, nesidomejot EV, nezinot, kokia kita baisi buvo ir ijungiau. Tada jau suprato biggrin.gif

Bet siaip ziauriai daug kam nepatinka si daina.
Papildyta:
Dar pagalvojau, kad vietoj Vaido tai net nebeiciau dainuoti. Nes kvailos taisykles. Nenoreciau vaziuoti su svetima daina, atimti ja is Vilijos. Ir siaip, ko ten eiti, kai zinai, kad taves jau tikrai neisrinks.


Vaidas, manyčiau turi šansą, jei padarytų stebuklą- suteiktų dainai daugiau bangų, kažkokio apogėjaus, jis puikia ją atlieka, tik baisiai monotoniškai. Per savaitę ar jis pasistengs tai padaryti, abejoju.
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2014 02 24, 10:57)
man irgi keista, kad taip prieštarimgai į tą dainą žiūrima. Šiame forume vos ne vienbalsiai už "Ateik čiaaaa"  biggrin.gif , o pasiskaičius kokio straipsnio komentarus, dauguma ja baisisi  g.gif  nu nėra ji tobula, bet ne naftalininė, kaip dažniausiai išsiunčiam. Užsieniečiai, forume, kaip skaičiau, daugiausia priekaištų LT turi būtent dėl nuolatinių neįdomių baladžių, pigių pasirodymų.


Geriau bet kuri tada kita, bet tik ne ta zliumbiancia.
Sutinku, pati uzsienio spaudoje esu skaiciusi, kad LT vel verks per EV.
Bet nuo tos Mijos verkiancios, tai net purto, pasibaisetina man ji. Daina doh.gif Per EV eiciau uzkasti per tokia daina.
Atsakyti
Pasirodo net mano mama ir mano kriksto mama (70+metu) balsavo uz Vilijos daina ax.gif
Atsakyti
Aš irgi džiaugiuosi, kad laimėjo ši daina smile.gif
Žliumbiančios Mios negaliu klausytis, o dar klausimas...kas ją dažė??...kiek pamenu pagal makiažo taisykles juodu pieštuku apvestos akis optiškai jas mažina, tai kurgi jau galima labiau mažinti ir taip mažas jos akis blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2014 02 24, 00:54)
tongue.gif

Iš Vilijos FB:

Ir vel.sv.Kaledooos!!!!!! smile.gif))))
Mes nuostabiai pavarem!!! Aciu uz dovanas!!!

Lietuva gali! Mes galim!!!

Kad ir kas bevaziuotu i Danija, as vis tiek varau!! Palaikysiu bet kuri atlikeja ir savo daina! Varom?!;)))***

smile.gif

Kokia gerutė wub.gif
Papildyta:
QUOTE(mjforever @ 2014 02 24, 10:57)
man irgi keista, kad taip prieštarimgai į tą dainą žiūrima. Šiame forume vos ne vienbalsiai už "Ateik čiaaaa"  biggrin.gif , o pasiskaičius kokio straipsnio komentarus, dauguma ja baisisi  g.gif  nu nėra ji tobula, bet ne naftalininė, kaip dažniausiai išsiunčiam. Užsieniečiai, forume, kaip skaičiau, daugiausia priekaištų LT turi būtent dėl nuolatinių neįdomių baladžių, pigių pasirodymų.

Bet tai čia standartas. Pastoviai gi visi neva baisisi Lietuvos atstovais ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Irreelle @ 2014 02 24, 12:01)
kiek pamenu pagal makiažo taisykles juodu pieštuku apvestos akis optiškai jas mažina, tai kurgi jau galima labiau mažinti ir taip mažas jos akis  blink.gif

g.gif Aš gal kokia nestandartinė tada, jeigu taip, nes man regis, kad man didina biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2014 02 24, 01:54)
Iš Vilijos FB:
Kad ir kas bevaziuotu i Danija, as vis tiek varau!! Palaikysiu bet kuri atlikeja ir savo daina! Varom?!;)))***[/i]


Va šitas požiūris man patinka mirksiukas.gif

QUOTE(vemvet @ 2014 02 24, 11:46)
Nenoreciau vaziuoti su svetima daina, atimti ja is Vilijos.

Jei Mija /Vaidasišvažiuotų, tai jų vietoj nelabai smagiai jausčiausi, nesvarbu, kad taisyklės tokios smile.gif

QUOTE(mjforever @ 2014 02 24, 12:03)
Vaidas, manyčiau turi šansą, jei padarytų stebuklą- suteiktų dainai daugiau bangų, kažkokio apogėjaus, jis puikia ją atlieka, tik baisiai monotoniškai. Per savaitę ar jis pasistengs tai padaryti, abejoju.

Jei nebūtų kvailas, tai bandytų susikolaboruot su Vilija biggrin.gif Galėtų abu parodyt kokią bendrą versiją. Gal visai pavyktų tas duetas? O paskui Vilija duotų balsuot internete, kad žiūrovai išrinktų arba tą versiją kur jie du, ar kur ji viena. Bet bijau, kad savaitė laiko - per mažai pasiruošt abiem.

QUOTE(Irreelle @ 2014 02 24, 13:01)
o dar klausimas...kas ją dažė??...kiek pamenu pagal makiažo taisykles juodu pieštuku apvestos akis optiškai jas mažina, tai kurgi jau galima labiau mažinti ir taip mažas jos akis  blink.gif

Kaip vienas vyrukas užklausė - kažin kodėl jos akys atrodo kaip purvinos biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Monteverte @ 2014 02 24, 13:13)
Bet tai čia standartas. Pastoviai gi visi neva baisisi Lietuvos atstovais ax.gif

O man tai beveik niekada nebuvo gėda už Lietuvos atstovus.
Labai ne mano skonio buvo Aivaro daina ir Lino su Simona. Daugiau kažkaip net neatgaminu g.gif Ai, dar Laurą pamiršau biggrin.gif O kiti tai -vienas daugiau, kitas mažiau patiko, bet kad labai apsigėdintume, tai nepasakyčiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Irreelle @ 2014 02 24, 12:01)
Aš irgi džiaugiuosi, kad laimėjo ši daina  smile.gif
Žliumbiančios Mios negaliu klausytis


Pagalvojau, kad per mazai isigilinau i ta verkiancia daina. Nu jei visai LT patinka (isskyrus SM), tai nutariau dar karta paklausyti. Nu negaliu doh.gif max 40 s iskenciau schmoll.gif Brrrr schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(vemvet @ 2014 02 24, 13:30)
Pagalvojau, kad per mazai isigilinau i ta verkiancia daina. Nu jei visai LT patinka (isskyrus SM), tai nutariau dar karta paklausyti. Nu negaliu  doh.gif  max 40 s iskenciau  schmoll.gif Brrrr schmoll.gif

Bet tai čia kažkaip keistai - aną savaitę lyg ir daugumai sm'e patiko Mija, nes sakiau, kad būsiu balta varna, kuriai nepatiko laugh.gif
Atsakyti