Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

QUOTE(Naktibalda @ 2014 02 23, 23:48)
Šiaip ši daina, kuri išrinkta gali važiuoti bet kuris atlikėjas/autorius. Tinka man ir Miai, ir Vaidui, ir Vilijai


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif


QUOTE(Noya @ 2014 02 23, 23:49)
greiciau Vilijai prijauciat.

------

Bus puiku,jei ir su bulviu maisu ji iseis  mirksiukas.gif


Vilijai taip, niekada to neslėpiau smile.gif

-------

Puiku nebus, nes jei sugrįšit į temos ankstesnius puslapius, pamatysit, kas aš pati pirmoji jos suknią sukritikavau rolleyes.gif Antradienį, kai tik įmetė video rolleyes.gif

O kimono beje galiu prisjausti, nes mano dukriukas Rytų kovos menus lanko mirksiukas.gif Ir jos aprangos viršutinė dalis be galo panaši į Vilijos suknelę rolleyes.gif Tačiau nepaisant simpatijos Rytams ir Rytų kovos menams biggrin.gif Vilijos su tokia suknele į didžiąją EV sceną visgi nesiųsčiau rolleyes.gif

QUOTE(Ūla @ 2014 02 23, 23:49)
kodėl Žilnys?  biggrin.gif


Sorry, Zilnys wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 23 vasario 2014 - 23:57
QUOTE(Ingėnas @ 2014 02 23, 23:57)

Sorry, Zilnys  wub.gif

maniau, užkoduota čia kas biggrin.gif
Atsakyti
komisiją -lapėms, Vilija- švęst, o aš ramiai miegot

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2014 02 23, 23:57)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
Vilijai taip, niekada to neslėpiau  smile.gif

-------

Puiku nebus, nes jei sugrįšit į temos ankstesnius puslapius, pamatysit, kas aš pati pirmoji jos suknią sukritikavau  rolleyes.gif  Antradienį, kai tik įmetė video  rolleyes.gif

O kimono beje  galiu prisjausti, nes mano dukriukas  Rytų kovos menus lanko  mirksiukas.gif  Ir jos aprangos viršutinė dalis be galo panaši į Vilijos suknelę  rolleyes.gif  Tačiau nepaisant simpatijos Rytams ir Rytų kovos menams  biggrin.gif Vilijos su tokia suknele į didžiąją EV sceną visgi nesiųsčiau  rolleyes.gif
Sorry, Zilnys  wub.gif

pardon uz interpretacija, ankstesniu postu neskaiciau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noya: 24 vasario 2014 - 00:02
QUOTE(Ingėnas @ 2014 02 24, 00:57)
Sorry, Zilnys  wub.gif

Pastebėjau, kad man beveik visada patinka Zilnio komentarai, kai jis komentuoja bet kokį konkurą/šou smile.gif Protingai pašneka ir nenuobodžiai.
Atsakyti

QUOTE(tuktuk @ 2014 02 23, 23:54)
nu bet nesakyk, Ingėnai, nu tikrai ne kažką tas Kimono buvo biggrin.gif Aš jau džinsus kritikavau, bet anas įvaizdis buvo žymiai geresnis nei šis.




Tuktuke, aš gi juokavau dėl to prijautimo kimono biggrin.gif mirksiukas.gif

Va speciliai susiradau postą po pirmą kartą pamatyto šios dainos video praeitą antradienį (ar trečiadienį) smile.gif :

QUOTE(Ingėnas @ 2014 02 19, 00:11)
Ačiū  4u.gif

Tik garso kokybė labai nekokia  unsure.gif

Vilijai labai tinka tokia šukuosena  thumbup.gif  thumbup.gif  O jau suknelė tai man Rytų kovos menų kimono primena  biggrin.gif  blush2.gif

Ne, jos apranga man šįkart nelabai kažkodėl  blush2.gif Keista, bet tie pasmukę džinsai gal žiūrėjosi geriau  g.gif  blush2.gif

Gal didžiąjame ekrane atrodys kitaip.
Beje, kai ši šokteli su savo batais, tai batų kaukštelėjimas pasigirsta  biggrin.gif


Atsakyti
QUOTE(tuktuk @ 2014 02 24, 02:03)
Pastebėjau, kad man beveik visada patinka Zilnio komentarai, kai jis komentuoja bet kokį konkurą/šou smile.gif Protingai pašneka ir nenuobodžiai.

tai jis ir pats toks visai nieko, kaži neketina kada nors dalyvaut? imčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2014 02 24, 01:04)
Tuktuke, aš gi juokavau dėl to prijautimo kimono  biggrin.gif  mirksiukas.gif

aa biggrin.gif

QUOTE(eglegle @ 2014 02 24, 01:05)
tai jis ir pats toks visai nieko, kaži neketina kada nors dalyvaut? imčiau  biggrin.gif

lotuliukas.gif Man jis pastaruoju metu irgi pagražėjęs, kai pražilo biggrin.gif O dar sako žili plaukai baisina biggrin.gif

Ingėnai, gal dėl to ir Žilnys? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 24 vasario 2014 - 00:12
Net SM užlūžęs man buvo smile.gif

QUOTE(tuktuk @ 2014 02 24, 00:03)
Pastebėjau, kad man beveik visada patinka Zilnio komentarai, kai jis komentuoja bet kokį konkurą/šou smile.gif Protingai pašneka ir nenuobodžiai.


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif


QUOTE(tuktuk @ 2014 02 24, 00:11)
aa biggrin.gif
lotuliukas.gif Man jis pastaruoju metu irgi pagražėjęs, kai pražilo biggrin.gif O dar sako žili plaukai baisina biggrin.gif

Ingėnai, gal dėl to ir Žilnys?  biggrin.gif

biggrin.gif

Gal dėl to biggrin.gif blush2.gif Nežinau, kodėl man įstrigę neteisingai blush2.gif

O labiau patiko jis man visgi anksčiau, kai mažiau žilas buvo blush2.gif smile.gif

Bet šiaip jis labai simpatiškas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 24 vasario 2014 - 00:17
QUOTE(Ingėnas @ 2014 02 24, 02:17)
Bet šiaip jis labai simpatiškas  drinks_cheers.gif

namie va toks pliurptų ir pliurptų neįkyriai, kaip fonas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saldu kaip du medu @ 2014 02 23, 23:33)
Labas vakaras, merginos 4u.gif

Dabar galvoju kaip tie balsai buvo skaičiuojami g.gif Iki paskutinio sėdėjau rami ir galvojau, kad 11+10 už TALAMN ir 12+8 už Attention skaičiuosis, bet kažkokią formulę jie įsivedę gal kitą? g.gif

Asmeniškai manęs nei viena daina nesužavėjo unsure.gif Gal Take a look at me now gražiausia rolleyes.gif O kadangi Vaidutis pats gražiausias iš visų kandidatų, tai aš už jį sirgsiu  blush2.gif  biggrin.gif

Svarbiausia, kad Europai patiktų Attention 4u.gif
Neteisingai balus deliojate wink.gif Nepamirškit, kad tiek komisijos tiek žiūrovų balsai verčiami balais 12, 10, 8.

TALAMN
Komisija: 12
Žiūrovai: 10
= 22

ATTENTION
Komisija 10
žiūrovai 12
= 22

Ir kadangi žiūrovų balsai svarbesni, vienodo rezultato atveju, laimi tas už kurį daugiau balsavo žiūrovai .

QUOTE(Noya @ 2014 02 23, 23:53)
As net lazybiu kirsciau,kad Mija iseis  biggrin.gif
Ir aš kirsčiau, kad Mia išeis...... nuleidusi nosį, nelaimėjusi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eglegle @ 2014 02 24, 00:24)
namie va toks pliurptų ir pliurptų neįkyriai, kaip fonas  biggrin.gif


tongue.gif

Iš Vilijos FB:

Ir vel.sv.Kaledooos!!!!!! smile.gif))))
Mes nuostabiai pavarem!!! Aciu uz dovanas!!!

Lietuva gali! Mes galim!!!

Kad ir kas bevaziuotu i Danija, as vis tiek varau!! Palaikysiu bet kuri atlikeja ir savo daina! Varom?!;)))***



smile.gif
Atsakyti