Įkraunama...
Įkraunama...

Eurovizija

Šiaip ši daina, kuri išrinkta gali važiuoti bet kuris atlikėjas/autorius. Tinka man ir Miai, ir Vaidui, ir Vilijai
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2014 02 23, 23:43)
Tik Vilijos įvaizdis praieitą kartą man labiau patiko (ir jai tiko). Jaunatviškiau atrodė, ir šiaip.
Nžn, bet man praėjęs šeštadienis lyg ir geresnis buvo, visom prasmėm.
Šis kažkoks išsikvėpęs gavosi, bent jau man taip atrodo.
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2014 02 23, 23:47)
O gal aš kimono prijaučianti  lotuliukas.gif 


greiciau Vilijai prijauciat. Bus puiku,jei ir su bulviu maisu ji iseis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2014 02 23, 23:47)
Žilnys

kodėl Žilnys? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Visgi @ 2014 02 23, 23:49)
Nžn, bet man praėjęs šeštadienis lyg ir geresnis buvo, visom prasmėm.
Šis kažkoks išsikvėpęs gavosi, bent jau man taip atrodo.

Bet koks karštas karsta.gif . Baigsis atranka prasidės darbas.

Minu iš čia , labos visiems.
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2014 02 23, 23:45)
dabar jai reikėjo temptis iki Mios, bet Danijoje reiškia dar blogiau gali skambėti.



Aš tai bandau ją suprasti. Ji be galo tikėjo visų pirma DAINA. Ir jos tikslas buvo, kad ši daina išvažiuotų į Daniją.
Taigi pilnai suprantu, kad ji turėjo jaudintis daugiau, nei bet kas kitas. Ne tik dėl savęs, bet ir dėl DAINOS.

Bet taip susijaudinusią aš ją matau pirmą kartą. Man tas netikėta...

O konkursinės patirties ji turi (tarptautinių konkursų). Tas gal pliusas. Svarbu save suvaldyti. Nes ji gali gerai sudainuot (jei susiims).
Ypač jei šitaip tą dainą įsimylėjusi.
Atsakyti
user posted image

kitą šeštadienį vėl ragais susiremsim šiais vaikinais- aišku kaip dieną, kad jie Mią ir jos stabilumą rinks.
Atsakyti
As net lazybiu kirsciau,kad Mija iseis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2014 02 24, 00:39)
Bet kimono vistiek geriau, bent prie dainos galima pritempti  biggrin.gif  To staniko tai nė prie ko matyt nepritempsi  biggrin.gif  doh.gif

nu bet nesakyk, Ingėnai, nu tikrai ne kažką tas Kimono buvo biggrin.gif Aš jau džinsus kritikavau, bet anas įvaizdis buvo žymiai geresnis nei šis.

QUOTE(saldu kaip du medu @ 2014 02 24, 00:43)
Delfio komentarus skaitau, siūlo kažkas vietoj Kirdeikio Vaidučiui šokt  bigsmile.gif  biggrin.gif

Visai galėtų biggrin.gif Bet kaži ar jam pačiam tiktų toks antraeilis vaidmuo biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Naktibalda @ 2014 02 24, 00:44)
Noriu tikėti, kad ,kad ir kas važiuotų su jais bus padirbėta iš peties, ir ne pseudo dizainerių, ir ne pseudo choreografų , o normalių rimtų profų.

Svarbiausia, kad Vilijai (jei ji važiuos) niekas megztuko ir beretės neuždėtų cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Neverk @ mama,2014 02 23, 23:54)
Svarbiausia, kad Vilijai (jei ji važiuos) niekas megztuko ir beretės neuždėtų cool.gif

O Mijai nepamirštų liemenėlių visų atspalvių lotuliukas.gif . O Vaidas, kad savęs nepamirštų įsimesti į lagaminą
Atsakyti
QUOTE(mjforever @ 2014 02 24, 00:52)
kitą šeštadienį vėl ragais susiremsim  šiais vaikinais- aišku kaip dieną, kad jie Mią ir jos stabilumą rinks.

hihihi.gif Prie viso to reik neužmiršt, kad dar trys ypatingai svarbios personos pasijungs doh.gif
Dar vienas karštas vakaras laukia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tuktuk: 23 vasario 2014 - 23:57