Įkraunama...
Įkraunama...

Natūralią kosmetiką gaminame pačios

QUOTE(nataliuncik @ 2015 11 23, 13:54)

Aciu
Atsakyti
QUOTE(Reviv @ 2015 10 16, 10:06)
Sveikos,
gal kuri iš jūsų gaminate pardavimui?
Kaip su legalizavimusi?
Bandžiau skaitnėtis teisinę bazę, tai visiškas kosmosas man ten su Higienos normom, sauga ir kt. dalykais  blink.gif
Gal kuri turit patirties šiais klausimais ir pasidalintumėte 4u.gif

Sveika, skaičiau ir aš tas normas, tai jeigu nori pats tuo užsiimti - atrodo, kad labai daug reikalauja ir kartais sunku suvokt, kaip viską atitikti biggrin.gif Bet aš kaip vartotoja džiaugiuosi, kad gaminiai yra grežtai reguliuojami ir bet koks tept lept namie susuktas nepateks į rinką smile.gif
Atsakyti
merginos, o sibiro saltalankiu aliejus bei erketroziu aliejus ar turi koki kvapa? kazkaip seniau esu turejusi siuos aliejus tai pamenu turejo vos vos juntama kvapa, o si karta uzsisakiau, tai sibiro saltalankiu aliejus taip net dvokia, toks astrus be galo nemalonus kvapas, net pykina, ipyliau i krema kelis lasus, tai visas kremas dabar tokio nemalonaus kvapo doh.gif ersketroziu aliejus taip pat nelabai malonaus kvapo.. ant buteliuku parasyta, kad galioja iki 2016metu galo g.gif
Atsakyti
QUOTE(Gabre* @ 2016 01 02, 15:52)
merginos, o sibiro saltalankiu aliejus bei erketroziu aliejus ar turi koki kvapa? kazkaip seniau esu turejusi siuos aliejus tai pamenu turejo vos vos juntama kvapa, o si karta uzsisakiau, tai sibiro saltalankiu aliejus taip net dvokia, toks astrus be galo nemalonus kvapas, net pykina, ipyliau i krema kelis lasus, tai visas kremas dabar tokio nemalonaus kvapo doh.gif  ersketroziu aliejus taip pat nelabai malonaus kvapo.. ant buteliuku parasyta, kad galioja iki 2016metu galo g.gif

MAniskai nesmirda. O ar is patikimo pardavejo pirkote?
Atsakyti
QUOTE(goccia @ 2016 01 04, 19:04)
MAniskai nesmirda. O ar is patikimo pardavejo pirkote?

pirkau is aroma natural, kiek esu pirkusi visada viskas budavo gerai, o dabar negaliu net naudoti, nes saltalankiu kvapas toks astrus ir specifinis, kad uzuodus net pykina.. teks mesti lauk:(
Atsakyti
QUOTE(Gabre* @ 2016 01 10, 13:10)
pirkau is aroma natural, kiek esu pirkusi visada viskas budavo gerai, o dabar negaliu net naudoti, nes saltalankiu kvapas toks astrus ir specifinis, kad uzuodus net pykina.. teks mesti lauk:(
nemeskit, į muilą galit sunaudot, kvapas turi dingt
Atsakyti
sveikutes 4u.gif
suteikit quick info - heeelp 4u.gif
brolio oda jautri ir alergiska. 19m, spuogai jau lenda (ne baisioji akne, bet vis tiek.)
noriu palaust: koki hidrolata ir alieju/krema galima naudoti?
roziu hidrolatas sausai odai - idomu, tiktu?
o kremo sudetis kokia butu? aliejai?
aciu mielosios 4u.gif
kauke dar kokia tiktu? rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, gal kas gales man padeti is kur gauti juoduju serbentu UOGU ekstrakta? Sudetis turetu buti: ribus negrum, vanduo, glicerinas. Arba zinot kas galetu pagaminti? Jeigu isvis nera ideju, kokiu kitu ekstraktu galima pakeisti juodosius serbentus? Buciau dekinga uz bet koki info
Atsakyti
QUOTE(sasaell @ 2016 02 28, 12:44)
Sveikos merginos, gal kas gales man padeti is kur gauti juoduju serbentu UOGU ekstrakta? Sudetis turetu buti: ribus negrum, vanduo, glicerinas. Arba zinot kas galetu pagaminti? Jeigu isvis nera ideju, kokiu kitu ekstraktu galima pakeisti juodosius serbentus? Buciau dekinga uz bet koki info

Tai hidroglicerininis ekstraktas. Pagal savybes keiskite kitu hidroglicerininiu wink.gif
Atsakyti
Niekaip nepavyksta tolygiai ismaisyti spalvotus oksidus ir cinko oksida darantis bb kremus... vis atsiranda kokiu burbuliuku ir tada op rudas ruozas ant veido doh.gif gal turite kokiu patarimu kaip darant pudras ar kremines pudras tolygiai istirpinate oksidus?
Atsakyti
Laba, gal kas darėtės micelinį vandenį? Gal galite pasidalinti receptu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievuzas: 01 kovo 2016 - 23:02
ar ricinų aliejus kažkuo skiriasi nuo sulfatinio ricinų al? biggrin.gif
Atsakyti