QUOTE(Milao @ 2014 02 24, 17:38)
Taip klojinių kiekis iš išlaidos jiems sumažėja 2 kartus.
Nesumažėja 2 kartus. Taip, nuoma sumažėja, bet dasideda OSB kaina, kuri bendrai paėmus, išleidžiamų pinigų sutaupymu ant nuomos, per pus nesumažėja. Jei atsiperka, tai sakyčiau geras variantas, bet jei išlošimas bendroje kainoje vos keletas šimtų, neverta žaisti.
QUOTE
Putplasčio plokštės dedamos jas klijuojant vieną su kita CT84 ar panašiais klijais, didžiausia problematika ne čia.
O čia tai matau problemą. Anksčiau aš kai aplink pamatus putplastį klijavau irgi taip mastydamas, putplastį prie sienos cementiniais klijais klijavau, o prieš dėdamas naują EPS lapą, jo kraštus balionėliniais klijais apipurkšdavau, sakydamas, kad jei ir bus koks tarpelis, tai jis iškarto klijais bus izoliuojamas. Na ir ką, kiaulės paslaugą pasidariau. Sudėjau putplastį beveik be tarpelių, gal kokią 10m, nueinu pasižiūrėti prie pirmųjų lapų, o ten vos ne centimetro plyšiai.
Pučiasi poliuretaniniai klijai, ir padaro didžiulius tarpus tarp putplasčio. Negalima jo purkšti, kol EPS paslankus. Tik kai jau sukabintas tvirtai prie sienos, tik tada galima į tarpus užpurkšti. Beje, kai dedi putplastį, nelygius kraštus švitrinimo popierium, ar jei didesnis nelygumas - tarka pašveisdamas, tai sudėti putplastį gali praktiškai be tarpelių. Jokio sandarimo putų tuomet absoliučiai nereikia. Kai baiginėjau savo fasadą šiltint, tai beveik be plyšių ir gaudavosi
.
QUOTE
O tai, kad temperatūra saulei kaitinant tokią dieną kaip sekmadienį pakyla 2C, aš vertinu atvirkščiai - termomasė dirba gerai.
Na gal, bet iškart karšta patapo.
Papildyta:
QUOTE(arkava @ 2014 02 24, 17:45)
Kur ikisot 26cm skersmens salto vandens kevala?
Manau taip pat, nes vanduo "isleidzia" sil energija tik tekedamas, ir perduoda salia esanciai materijai. Salta vamzdi verta siltint tik del rasojimo, kai oras aplink karstas (pvz tuliko bakelis vasara).
Ne 26cm, o 2cm ir 13mm, jo ten truputį suklydau su cm
.
Na ne visai, stovėdamas karštas vanduo irgi vėsdamas energija praranda, galvojau taip kaip ir cirkuliacijos efektą gausiu, atsuksiu kraną ilgiau pastovėjus ir bėgs karštas vanduo. Kur tau, jau po pusvalandžio šaltas bėga
. Labai mažai vandens vamzdžiuose, automatiškai mažai šiluminės energijos sukaupta, tad nors ir po nedaug, bet labai greitai ji prarandama.
Šalto vandens 13mm dėjau ne tik dėl rasojimo. Sakiau stovėdamas vanduo vamzdžiuose sušils ir negalėsiu pasileisti šalto vandens, bet matau kad ir čia prakolas
Papildyta:
QUOTE(BangaS @ 2014 02 24, 19:45)
Deja dėl termoakumuliacijos kokybės dar bus neaišku iki kito sezono tikriausiai.
Kas neaiškaus, nežinau plačiai naudojamos, geresnės medžiagos, termuakumuliacijos atžvigiu, skirtos sienų statybai, kaip gelžbetonis.
Papildyta:
QUOTE(korida @ 2014 02 24, 18:23)
Jis patvirtino ,kad tai galima pilnai igyvendinti .
Žiūrėkit, neužilgo pasipils monolitinių EE
, tuoj galėsim praktiškai įvertinti tokios konstrukcijos privalumus
.