Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 214 tema

QUOTE(blacksunflower @ 2014 02 28, 10:44)
is tikruju dabar baisoka pasidare uzsakyneti :/

Užsakinėti nereikia bijoti, tik duomenų nereikia niekam dalinti, ypač viešai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tasty @ 2014 02 28, 11:58)
Užsakinėti nereikia bijoti, tik duomenų nereikia niekam dalinti, ypač viešai  4u.gif

jo bet kai susimetame tai ir turime pasidalinti duomenimis... ir mokame kartais i nepazistama saskaita, aciu Dievui kol kas visi padorus ir viskas atejo, bet siaip tai rizika visada yra...
Atsakyti
QUOTE(blacksunflower @ 2014 02 28, 12:02)
jo bet kai susimetame tai ir turime pasidalinti duomenimis... ir mokame kartais i nepazistama saskaita, aciu Dievui kol kas visi padorus ir viskas atejo, bet siaip tai rizika visada yra...


Taip rizika visuomet yra. Dėl darlia25 tai galiu patikinti, jog labai sąžininga ir tvarkinga dalyvė. Jau kelis kartus pirkau, visuomet thumbup.gif DIDELIS AČIŪ darlia25, kad priimate į kompaniją 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Gagadiga @ 2014 02 28, 12:24)
Taip rizika visuomet yra. Dėl darlia25 tai galiu patikinti, jog labai sąžininga ir tvarkinga dalyvė. Jau kelis kartus pirkau, visuomet  thumbup.gif DIDELIS AČIŪ darlia25, kad priimate į kompaniją  4u.gif

tokiu nariu tikrai ne viena ir ne dvi, reiktu neprisijungti prie ka tik atsiradusiu naujokiu ir jau renkanciu uzsakymus cool.gif
esu kazkada pasiskelbusi, kad noreciau prisijungti prie kazkokios praduotuves, i AZ gavau laiska, kad va mielai junkites ir pan, uz pasirinktas prekes gavau saskaitos nr, kuria patikrinus, paaiskejo, kad apgavike, kad jau ne viena tinklapy ji paskelbta kaip aferiste smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo slitka: 28 vasario 2014 - 11:30
QUOTE(madampipi @ 2014 02 28, 10:45)
baigesi, tikriausiai, akcija, nes nebera ir reklamos, ir mano krepsiuke taip pat neberodo nuolaidos, nes imetus akcijine preke, automatiskai minusuodavo 20proc. 4u.gif

Oi gaila..
Atsakyti
Gal kas noretu jungtis prie tescoclothing? Kodas FFAW13 pirmam pirkimui dar galioja, minusuoja 5 svarus perkant virs 25 svaru, tad siuntimas i LT butu 5 svarai, kuri pasidalintume. Tiesa, ta koda pabandziau 2 kartus ivesti, viska minusavo, o 3 karta jau neveike, parase kad isnaudojau savo kodo ivedimu limita blink.gif teko kurti nauja accounta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(saulutecool @ 2014 02 28, 13:23)
Gal kas noretu jungtis prie tescoclothing? Kodas FFAW13 pirmam pirkimui dar galioja, minusuoja 5 svarus perkant virs 25 svaru, tad siuntimas i LT butu 5 svarai, kuri pasidalintume. Tiesa, ta koda pabandziau 2 kartus ivesti, viska minusavo, o 3 karta jau neveike, parase kad isnaudojau savo kodo ivedimu limita  blink.gif  teko kurti nauja accounta  biggrin.gif


Neveike man sitas kodas.
Atsakyti
QUOTE(Spingsuliukas @ 2014 02 28, 13:15)
Neveike man sitas kodas.


Nu as dabar pabandziau is naujo accounto ivesti, man veikia g.gif
kol kas esam dviese, jei dar kas nores prisijungti prasom siusti krepseli i saulutecool@gmail.com
Atsakyti
Sveikutes, jau prisiregistravau ir noriu uzsisakytis is http://www.fragrancedirect.co.uk bet dar zalia as cia ir bijau, tad klausiu mielosios jusu kurios turit patirties 4u.gif cia kaip suprantu siuncia i Lietuva, o siuntimas 6 svarai? Ar priklauso nuo svorio ar kiekio?
Man uzsiregistravus pradejo eiti i mano emaila is FragranceNet.com visokie laiskai su nuolaidomis is ten, o cia tas pats tinklapis??????
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2014 02 27, 23:10)
žodžiu manau ne taip paprasta svetimą siuntą pasisavinti wink.gif  4u.gif  tikiu išsiaiškinsit kas ir kaip  4u.gif  4u.gif  būtų net smalsu sužinoti "vagies" vardą pavardę  cool.gif


zinant ju darbo specifika - dokumentu gi nepraso, pakeiciant varda pavarde bile kokius galima pasakyti, o paskui neirodysit, kad prieme butent tas zomogus - tad ner taip paprasta atgaut ta siunta...

QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 02 27, 23:57)
jeigu aš rankinuką pasidėjau ant suolo nereiškia kad jį gali imti bet kas  biggrin.gif


be abejo, bet kai jau jis dinges - nebepaaiskinsit kas ir kodel taip nesaziningai pasielge mirksiukas.gif

As manau kad cia nelabai ta situacija kai nusavino siunta, bet manau pamoka daugeliui bus del sios info viesinimo 4u.gif As anksciau irgi drasiai net cia ja skelbdavau (pries daug metu) - bet kai teko pakeist adresa i kita, nes staiga turejau isvykt - apsalus buvau kaip tai paprasta... Nuo to daugiau neduodu niekam tu nuorodu siuntimo, tuolab jei nepazystu tu, kas junges unsure.gif
Atsakyti
Tema uždaryta pasiekus maksimalų leidžiamą puslapių skaičių.
Atsakyti