Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 214 tema

QUOTE(darlia25 @ 2014 02 28, 09:45)
vakar po daugybes laisku pavyko susisiekti su dhl vokietijoje ir turbut pakeite, nes dabar ir pati matau, kad pakeista-vakar rode visai ka kita  g.gif ir paciam suntejui kelis issiunciau, tai gal dar ir i juos atsizvelge  unsure.gif ir prasiau kai pristatys, pranesti kas taip 'pajuokavo', tai lauksiu su nekantrumu  g.gif
Papildyta:

tai vat  doh.gif o dar vakar turejome, kaip sakant, dziaugtis mazylio gimtadienio-tai net visa nuotaika sugadino  blush2.gif tai po tokiu cirku norisi tik sau uzsisakyti  doh.gif


Darlia, labai tikiuosi, jog viskas gerai baigsis 4u.gif Jums už gerą dušelę vistiek bus atlyginta ax.gif
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2014 02 28, 08:36)
vakar po daugybes laisku pavyko susisiekti su dhl vokietijoje ir turbut pakeite, nes dabar ir pati matau, kad pakeista-vakar rode visai ka kita  g.gif ir paciam suntejui kelis issiunciau, tai gal dar ir i juos atsizvelge  unsure.gif ir prasiau kai pristatys, pranesti kas taip 'pajuokavo', tai lauksiu su nekantrumu  g.gif

kai siunčiuosi iš vokietijos vaistus, tai visad pristato paštas, todėl DHL Lietuvoje tikrai negali peradresuot siuntos. Tačiau ne kartą stebedama savo siuntą per DHL.de esu mačius eilutę su įrašu, kad negalėjo pristatyti ir siunta peradresuota. Niekada nepanikuodavau, nes nebuvau pagalvojus, kad kažkas gali ją peradresuoti. Visada pagalvodavau, kad turbūt apsižioplino ir nepastebėjo, kad tarkim Lietuva ir paskyre kokiam vokietijos adresui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulutė @ 2014 02 27, 21:29)
as sita uzsakiau savo trimeciui, penkemetei emiau rimtesni, bet ir Hudora. papildoma nuolaida 20 proc. galioja ryte nuo 7 iki 13 val., as kaip tik ja pasinaudojau  thumbup.gif


o kokį penkiametei? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 02 28, 09:54)
kai siunčiuosi iš vokietijos vaistus, tai visad pristato paštas, todėl DHL Lietuvoje tikrai negali peradresuot siuntos. Tačiau ne kartą stebedama savo siuntą per DHL.de esu mačius eilutę su įrašu, kad negalėjo pristatyti ir siunta peradresuota. Niekada nepanikuodavau, nes nebuvau pagalvojus, kad kažkas gali ją peradresuoti. Visada pagalvodavau, kad turbūt apsižioplino ir nepastebėjo, kad tarkim Lietuva ir paskyre kokiam vokietijos adresui smile.gif


Tokia eilute as ne karta esu macius kai keliaudavo siuntinys is mytoys, tai irgi net nemaniau, kad kazkas cia blogo, matyt jie patys sau kazke ten zymisi g.gif Po keliu dienu ziuresiu ka db vel rasys. Gal istikruju tiesiog buvo supanikuota, kai kazkas pasake, kad pavojinga deti taip nuorodas, tada tiesiog kiekvienas sakinys perskaitomas kitaip unsure.gif
Atsakyti
Na, blyn, man tai jau čia visai nejuokinga, nes mano druskos ten keliauja. unsure.gif Ir jei kažkas pakeitė adresą, tai tik iš mūsų narių tarpo. Kaip tik, kai buvo įdėtas siuntos numeris, kažkuri dar paklausė:ar saugu? Tai kažkas tuo ir pasinaudojo..Gal net ant kelio užvedė, nes aš irgi nežinojau, kad galima pakeisti. Asmuo, tuo padaręs yra įgudęs šiuose reikaluose ir nuolat sėdi šioje temoje. Taigi, mieloji (-asis), jeigu tas adresas tikrai pakeistas, būsite nutemptas į policiją. gun_bandana.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deltadu: 28 vasario 2014 - 09:49
Gal kas žadat Kaune daryt užsakymą iš crocs.co.uk? Prisijungčiau su dviem prekytėmis po 25 svarus ax.gif
Atsakyti
Kaip jums duoda dar 20 proc mytoys ryte? įsimečiau į krepšą, prisijungiau, bet jokios nuolaidos? g.gif Gal tik tam tikrom prekėm duoda ar kaip? blush2.gif
Atsakyti
Ar mytoys.de issiunte prekes duoda siuntimo numeriuką?
Atsakyti
QUOTE(a_g_n_u_t_e @ 2014 02 28, 10:28)
Ar mytoys.de issiunte prekes duoda siuntimo numeriuką?

taip.
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2014 02 28, 09:45)
vakar po daugybes laisku pavyko susisiekti su dhl vokietijoje ir turbut pakeite, nes dabar ir pati matau, kad pakeista-vakar rode visai ka kita  g.gif ir paciam suntejui kelis issiunciau, tai gal dar ir i juos atsizvelge  unsure.gif ir prasiau kai pristatys, pranesti kas taip 'pajuokavo', tai lauksiu su nekantrumu  g.gif
Papildyta:

tai vat  doh.gif o dar vakar turejome, kaip sakant, dziaugtis mazylio gimtadienio-tai net visa nuotaika sugadino  blush2.gif tai po tokiu cirku norisi tik sau uzsisakyti  doh.gif


is tikruju dabar baisoka pasidare uzsakyneti :/
Atsakyti
QUOTE(anna86 @ 2014 02 28, 11:07)
Kaip jums duoda dar 20 proc mytoys ryte? įsimečiau į krepšą, prisijungiau, bet jokios nuolaidos? g.gif  Gal tik tam tikrom prekėm duoda ar kaip? blush2.gif


baigesi, tikriausiai, akcija, nes nebera ir reklamos, ir mano krepsiuke taip pat neberodo nuolaidos, nes imetus akcijine preke, automatiskai minusuodavo 20proc. 4u.gif
Atsakyti
Merginos, kas jungėtės prie manęs su http://www.unserekleineapotheke.de/, siuntinukas jau pas mane bigsmile.gif 4u.gif Mažius tik zyzia-negaliu sužiūrėti doh.gif Kai tik išrūšiuosiu-rašysiu laiškus. Kam turiu išsiųsti-išsiųsiu šiandien arba ryt 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 28 vasario 2014 - 11:01