Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 214 tema

QUOTE(lili* @ 2014 02 27, 22:54)
Ačiū, gavau žinutę, kad ir mums nebedaug jau laukti  ax.gif lyg ir turėtų tikti 

darlia25  4u.gif eina sau, gal dar viskas susitvarkys 4u.gif , čia gal druskos keliauja  unsure.gif nu bet kokių žmonių yra  doh.gif  doh.gif  doh.gif

net nebuciau pagalvojus verysad.gif doh.gif ir kaip tycia siandien dar diena neziurejau, o vakare jau kur priskambinsi -vat ir pasimokiau blush2.gif doh.gif doh.gif doh.gif daugiau jokiu tracking numeriu schmoll.gif schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2014 02 27, 22:57)
net nebuciau pagalvojus  verysad.gif  doh.gif ir kaip tycia siandien dar  diena neziurejau, o vakare jau kur priskambinsi -vat ir pasimokiau  blush2.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif daugiau jokiu tracking numeriu  schmoll.gif  schmoll.gif


Parašykit kaip baigėsi istorija 4u.gif Bet šiaip jei negausit siuntinuko-laisvai į policiją smile.gif
Atsakyti
Manau pakeitęs adresą žmogus irgi neatsakingai pasielgė..juk pas DPD bus adresas to, kad atsiims rolleyes.gif 8val jie tikrai nepristatys...8val imkit ir skambinkit 4u.gif

o su adresų pakeitimu , esu keitųsi pati ne kartą... išvažiuoti vasarą tekdavo ir pan smile.gif

o kažkada Crocsai ne mano dėžutę mamai pristatė,,mama sako kažkokių basučių idomių užsakei..ale galvoju kažką maišo biggrin.gif atvažiuoju ir žiūriu,kad ne man dėžė... patikrinu sistemoj, kad nurodyta,jog mums pristatė ne 2,o 3 dėžutes... ta prasme,kad jei sugalvočiau vdrug piktybiškai pasilikti dėžutę- tai viskas nuskanuota kam kas palikta wink.gif ant dėžės buvo merginos telefonas - jai paskambinau ir nuraminau,kad pas mus..plius perspėjau DPD... o va tas 3dienas DPD ir ta mergina lyg ir neieškojo savo siuntinio...

žodžiu manau ne taip paprasta svetimą siuntą pasisavinti wink.gif 4u.gif tikiu išsiaiškinsit kas ir kaip 4u.gif 4u.gif būtų net smalsu sužinoti "vagies" vardą pavardę cool.gif
Atsakyti
QUOTE(madmuazele @ 2014 02 28, 00:00)
Parašykit kaip baigėsi istorija 4u.gif Bet šiaip jei negausit siuntinuko-laisvai į policiją smile.gif

ir vokieciu vaistinei issiunciau email ir paciam dhl issiunciau ir paprasiau kad dokumento prasytu kam adresuota buvo-ryte skambinsiu i dhl -tikiuosi kad dar spesiu, nes rodo kad siandien dar skirstymo punkte unsure.gif
o jei jau pristatys kitam-tai butinai su policija ir bus pranesta ne tik musiskiu bet ir vokieciu policijai , nes kol kas siunta dar vokietijoje g.gif suma nemenka tai jau cia gresia ne administracine, o baudziamoji blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darlia25: 27 vasario 2014 - 23:35
QUOTE(Kriiste @ 2014 02 27, 22:19)
Nugi padekit deze pinigu ant suoliuko nakciai - ka kaltint ryte jei jos nebebus? unsure.gif


Kai mano vaikas ko nors po nakties neranda, tai sako, kad pelės nutempė cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 02 27, 23:19)


Bet siaip tai asmenine informacija, kuria zmogus paviesino pats, savo noru, ir jei ja kazkas pasinaudojo... kas dabar kaltas? Nugi padekit deze pinigu ant suoliuko nakciai - ka kaltint ryte jei jos nebebus? unsure.gif


jeigu aš rankinuką pasidėjau ant suolo nereiškia kad jį gali imti bet kas biggrin.gif
Atsakyti
Gal kas ryt darys užsakymą iš e5, Kaune? Mielai prisijungčiau
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 02 28, 00:57)
jeigu aš rankinuką pasidėjau ant suolo nereiškia kad jį gali imti bet kas  biggrin.gif

nu tikrai g.gif -gal ir naivi as, bet nezinojau, kad galima pakeisti adresata doh.gif unsure.gif uzsisakai ir mokaisi unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darlia25: 28 vasario 2014 - 00:38
Sveikos, kas siuntetes is Landsend, gal zinote ka reiskis:
Hemming Option: 2 variantai
1.Turn-Ups
2.Plain Hems
cia, kaip supratau, kelniu apacios apdaila kazkokia g.gif
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2014 02 28, 00:26)
nu tikrai  g.gif -gal ir naivi as, bet nezinojau, kad galima pakeisti adresata doh.gif  unsure.gif uzsisakai ir mokaisi  unsure.gif

Darlia, o tu neklysti?
pasicekavinau ir patikrinau tavo duotą nuorodą, tai man rodo, kad siunčiama per DHL.de, o LT juso pristato pasto kurjeriai. Apie jokį paskirties pakeitimą nėra, tiesiog dabar reikia sekti savo siuntą per post.lt
Tad bereikalo supanikavot manau smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Užsispyrėlė: 28 vasario 2014 - 08:13
QUOTE(laurita99as @ 2014 02 27, 22:51)
Nu dar tokiu cirku nesu girdejusi blink.gif  kaip galima per ideta nuoroda pakeisti adresa g.gif  tai jus atkeiskit ji atgal, jei per ta nuoroda jums pakeite



Na žinote, bet ir žmonės šiais laikais doh.gif Čia moteris renka, vargsta, savo laiką aukoja, o kokie kenkėjiški parazitai vagia, atsiprašau doh.gif gun_bandana.gif
Atsakyti
QUOTE(Užsispyrėlė @ 2014 02 28, 09:12)
Darlia, o tu neklysti?
pasicekavinau ir patikrinau tavo duotą nuorodą, tai man rodo, kad siunčiama per DHL.de, o LT juso pristato pasto kurjeriai. Apie jokį paskirties pakeitimą nėra, tiesiog dabar reikia sekti savo siuntą per post.lt
Tad bereikalo supanikavot manau smile.gif

vakar po daugybes laisku pavyko susisiekti su dhl vokietijoje ir turbut pakeite, nes dabar ir pati matau, kad pakeista-vakar rode visai ka kita g.gif ir paciam suntejui kelis issiunciau, tai gal dar ir i juos atsizvelge unsure.gif ir prasiau kai pristatys, pranesti kas taip 'pajuokavo', tai lauksiu su nekantrumu g.gif
Papildyta:
QUOTE(Gagadiga @ 2014 02 28, 09:25)
Na žinote, bet ir žmonės šiais laikais  doh.gif Čia moteris renka, vargsta, savo laiką aukoja, o kokie kenkėjiški parazitai vagia, atsiprašau  doh.gif  gun_bandana.gif

tai vat doh.gif o dar vakar turejome, kaip sakant, dziaugtis mazylio gimtadienio-tai net visa nuotaika sugadino blush2.gif tai po tokiu cirku norisi tik sau uzsisakyti doh.gif
Atsakyti