Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 214 tema

QUOTE(ToBeOrange @ 2014 02 27, 17:35)
o už kiek pirkote, jeigu atsimenate? ax.gif šiame puslapyje dabar nuolaida. kažin, ar gera
ačiū už atsakymą

kazkur apie 190 lt , gal kitos mergaites pataisys, jei klystu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo slitka: 27 vasario 2014 - 16:38
QUOTE(Lauruciuk @ 2014 02 27, 13:58)
blush2.gif  kazkaip greit sikart susirinko ir pirkau, nes man labai jau reikejo  biggrin.gif


Nieko tokio, aš kompaniją irgi radau, tik va bėda - tiek gėrybių ir neišsirenku ko tiksliai reik doh.gif

QUOTE(Bonifacija05 @ 2014 02 27, 14:34)
Oi tik nepirkite su dviem ratais gale, labai nepatogu, pastoviai kojos uz ju kliuva.


Tikrai nekliūna, pas mus tas pigus maximinis su 2 ratais gale 4u.gif Gal nuo vaiko priklauso g.gif

Svingiui ar didicarui (o gal čia ir tas pats, jau susimaišiau lotuliukas.gif ) pagaudysiu akcijas, rudeniui jei sugalvosim tik reiks ax.gif
Atsakyti
Po poros valandu uzsakinesiu is sportsdirect, jei dar kas norit - prisijunkit 4u.gif
Kaunas
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2014 02 27, 09:23)
pasinaudojau:) susikuriau nauja accounta, kad dar galeciau STEVIA po 1 doleri pasiimt biggrin.gif


Atsargiai su iherb, jei adresas sutaps,ar kreditine, atsauks.
Atsakyti
QUOTE(rulezas @ 2014 02 27, 18:32)
Atsargiai su iherb, jei adresas sutaps,ar kreditine, atsauks.

Nu atsauks, grazins pinigus. Ne tragedija:)
Atsakyti
Teberenku SD,Kaunas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2014 02 27, 12:24)
Ne į temą, bet gal kas nusipirko per dideles populiariąsias crocs basutes?  ax.gif
Ir sutiktų mainytis  ax.gif
Turiu J1, keisti norėčiau į J2  smile.gif

gal nesunku butu parasyti kiek butent J1 basuciu viduj cm, tokių laukiu ir nežinau ar pataikiau su dydžiu ax.gif
Atsakyti
Aš jau nebeatsirenku.. ax.gif Ar Vilniuje dar renkamas mytoys.de užsakymas, ar nebespėjau? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 02 26, 22:46)
aš nenorėjau nieko įžeisti  blush2.gif  4u.gif  pasakiau kad aš paskendau  blush2.gif
tai čia paprastos tympos. sportui  blush2.gif  4u.gif


a nieks cia ir neisizeide bigsmile.gif , priesingai - malionu kad is savo privalumu gali naudos turet lotuliukas.gif

QUOTE(zz_aiza @ 2014 02 27, 09:51)
kur perkate vaikams batus be javario nieko nesugalvoju smile.gif


nugi crocsuose lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas vakaras,

Gal kas pagelbetu?

Laukiu siuntinuko is kinieciu, bet pirma kart kazkaip keistai jis keliauja... g.gif Cia jis atgal keliauja? unsure.gif

Atsakiusioms 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 02 26, 17:24)
laba panos. sakykit kaip su gražinimu SD?

užsisakiau tympas adidas. ant etiketės rašo 6 (xs) dydis. o ant pačių kelnių 16  blink.gif  doh.gif  ir aišku man jos dyyyydelės. dvi galėčiau pasisiūt  unsure.gif  biggrin.gif

jeigu jų kaltė tai jie pakeis .. ar gražins man su siuntimo išlaidom ar kaip?  g.gif  4u.gif

labas, prasitrinkit az, neina jums parasyti. arba parasykit man biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 02 27, 17:46)
Nieko tokio, aš kompaniją irgi radau, tik va bėda - tiek gėrybių ir neišsirenku ko tiksliai reik  doh.gif


o taip, as ten pastoviai prisikraunu, paskui prametau, kai perku ir aisku tada sugalvoju, kad visgi reikejo, tai vel perku doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti