Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 214 tema

Sveikos, planuoju uzsakineti is www.lsbags.co.uk. Kainas rodo tik prisijungus smile.gif
Siuntimas 17 svaru, tad noreciau pasidalinti ji, kad mazesnis butu, siuntima padlainciau is rankiniu skaiciaus smile.gif
Tik Vilnius, Fabijoniskes.
Uzsakineti planuoju arba rytoj arba savaitgali. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kvarta @ 2014 02 27, 10:51)
Labas rytas 4u.gif  iš kur, ar teko siųstis PASPIRTUKUS?
Gal kam reikia ir nori kooperuotis 4u.gif

man reikia birzelio menesiui biggrin.gif

QUOTE(kvarta @ 2014 02 27, 11:04)

tai dabar sakykit koki pirksit nes as neissirenku savo busimai keturmetei biggrin.gif skaiciau geru atsiliepimi apie Mini Micro bet ne mano kiseniai tiek moket blush2.gif o tokio tipo praita savaitgali maciau megos senukuose, tik firma ten neaiski tai labai jau sunkiai tas vairas "sukinijas", vos as sugebejau ji palenkt i viena ar kita puse, tai ka jau apie vaika kalbet doh.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2014 02 27, 02:04)
Jaučiu, kad ir man reikia tų eye-q žuvų taukų  doh.gif Paskutiniu metu kai siuntėtės, kiek kaina gavosi? ir kiek vienetų labiausiai apsimoka pirkti (iš boots?) Siunčiatės tiesiai į LT, ar per UK? Labai ačiū  4u.gif

Sakykit, o tai čia žuvies taukai akytėms? Nes mums reiktų ne akims, o bendrai- 4 metei pradėjo vystytis plokščiapadystė ir rekomendavo gerti žuvies taukus. Mes niekad nesame jų vartoję.

Mergaitės, gal kuri per daug užsipirkusi ir galėtumėte perleisti, arba planuojate pirkti? Būčiau labai dėkinga 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo coco5: 27 vasario 2014 - 11:53
QUOTE(saulute32 @ 2014 02 27, 12:36)
man reikia birzelio menesiui biggrin.gif
tai dabar sakykit koki pirksit nes as neissirenku savo busimai keturmetei biggrin.gif skaiciau geru atsiliepimi apie Mini Micro bet ne mano kiseniai tiek moket blush2.gif o tokio tipo praita savaitgali maciau megos senukuose, tik firma ten neaiski tai labai jau sunkiai tas vairas "sukinijas", vos as sugebejau ji palenkt i viena ar kita puse, tai ka jau apie vaika kalbet doh.gif


kad nelabai išmanau ir aš, šitas gal neblogas, šviečiančiais ratukais biggrin.gif
http://vaikutis.lt/p...-skambuciu-4847
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Niekada nesu pirkus per uzsienio int.parduotuviu, gal galit kas padeti? Pvz. noreciau sios leles blush2.gif

http://shop.mattel.c...ductId=21274026
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruta19: 27 vasario 2014 - 11:55
QUOTE(zz_aiza @ 2014 02 27, 09:51)
kur perkate vaikams batus be javario nieko nesugalvoju smile.gif

Barteke, amazone.
Atsakyti
Jau berods klausiau, bet dar paklausiu blush2.gif biggrin.gif

svingis

Kas turit, patarkit - rašo nuo 3 metų, bet iki kokio amžiaus būtų dar įdomus g.gif Šešiametei kažin dar būtų kas veikt su juo biggrin.gif Pagal leidžiamą svorį tai ir aš įsipaišau, bet gal gausis taip, jog pati ir važinėsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ruta19 @ 2014 02 27, 11:54)
Sveikos  4u.gif

Niekada nesu pirkus per uzsienio int.parduotuviu, gal galit kas padeti? Pvz. noreciau sios leles  blush2.gif

http://shop.mattel.c...ductId=21274026


cia yra usa parduotuve ir is cia perka tarpininkes, pati galite uzsisakyti is cia, turint kreditine kortele ir pasinaudojus anglisku adresu. arba taip pat per tarpininkes.

http://www.amazon.co...lagoona monster

o gal supermamos temose jas parduota, tai ir paprasciau isvis butu smile.gif

Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 02 27, 11:55)
Jau berods klausiau, bet dar paklausiu blush2.gif  biggrin.gif

svingis

Kas turit, patarkit - rašo nuo 3 metų, bet iki kokio amžiaus būtų dar įdomus g.gif Šešiametei kažin dar būtų kas veikt su juo biggrin.gif Pagal leidžiamą svorį tai ir aš įsipaišau, bet gal gausis taip, jog pati ir važinėsiu lotuliukas.gif

Mano šešiametis duodasi ,taip ,kad nu.... biggrin.gif lotuliukas.gif O ir svečiu ,kai atvažiuoja pešasi del tos mašinytes,ir 8-mečiai,ir 10-mečiai... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 02 27, 12:55)
Jau berods klausiau, bet dar paklausiu blush2.gif  biggrin.gif

svingis

Kas turit, patarkit - rašo nuo 3 metų, bet iki kokio amžiaus būtų dar įdomus g.gif Šešiametei kažin dar būtų kas veikt su juo biggrin.gif Pagal leidžiamą svorį tai ir aš įsipaišau, bet gal gausis taip, jog pati ir važinėsiu lotuliukas.gif



Manau kad nuo vaiko priklauso, maniškei vasarą bus aštuoneri, bet jau užsigeidė, kadangi riedlentės,paspirtukai ir riedučiai jai ant bangos, tai dar galvoju pirkt ar ne. Nors pas mus ne problema jei ji nevažinė tais sesei tiks arba broliui:)

Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2014 02 27, 11:55)
Jau berods klausiau, bet dar paklausiu blush2.gif  biggrin.gif

svingis

Kas turit, patarkit - rašo nuo 3 metų, bet iki kokio amžiaus būtų dar įdomus g.gif Šešiametei kažin dar būtų kas veikt su juo biggrin.gif Pagal leidžiamą svorį tai ir aš įsipaišau, bet gal gausis taip, jog pati ir važinėsiu lotuliukas.gif

Maniškis vidurinėlis, būdamas 2.5 m gavo per Kalėdas.. Pirkom čia kur kooperavomės rudenį lyg g.gif Tai žinokit ir mano dičkis 10 m su juo pasivažinėja... Abiems labai patinka ir mums labai pasiteisino thumbup.gif thumbup.gif Tik parketą pavarė doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kvarta @ 2014 02 27, 10:51)
Labas rytas 4u.gif  iš kur, ar teko siųstis PASPIRTUKUS?
Gal kam reikia ir nori kooperuotis 4u.gif



Pirkau prie metus iš SD dukterėčiai per išpardavimus gavosi kažkas iki 40Lt gal ir dabar kažkas būtų visai nieko. O jei yra galimybė pasižvalgykite parduotuvėse "Titė ritė" "Jonelio kiemas" arba jei Panevežyje "Žasiliuke". ten būna vokiški, savo dukrai pirkom , tai superinis-nenudėvimas ir ratukai tokie ale guminiai -kaučiukiniai, tyliai rieda- užteks iki pilnametystės biggrin.gif Smagiai važiuojasi su tais kurių ratai yra dideli
Atsakyti