Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 214 tema

QUOTE(werika @ 2014 02 27, 09:27)
Gal galit pagelbėti. Nuo kiek crocs.uk.co nemokamas siuntimas į Lietuvą? nerandu jų puslapyje  ax.gif
Dėkui

dabar rašo Free shipping on all orders above €69
užvakar pirkau, buvo 35. gal irgi kaip akcija buvo g.gif

QUOTE(meid @ 2014 02 27, 09:35)
Ir man gal dėl crocs patartumėt 4u.gif  Vyras parduotuvėj matavosi ir jam tiko dydis M9/W11. O internetinėj parduotuvėj prie šlepkių dydžiai pavieniais skaičiais sužymėti. Tai kurį reiktų rinktis 9 ?

M- vyriškų dydžių žymėjimas, W - moteriškų, o dydis tas pats
tai Jums reikia pasirinkti Men ir tada 9
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ToBeOrange: 27 vasario 2014 - 09:49
kur perkate vaikams batus be javario nieko nesugalvoju smile.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif iš kur, ar teko siųstis PASPIRTUKUS?
Gal kam reikia ir nori kooperuotis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(werika @ 2014 02 27, 10:39)
Na, kad rodo, jog dar yra  g.gif

Nieko nesuprantu, man tiesiog akyse prieš pusvalandį išnyko krepše nuolaida antrai porai, jau norėjau užsakinėt ir bac nuolaidos neliko. Gal čia tik kokie trikdžiai buvo, jau ištryniau krepšą ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Maja Di: 27 vasario 2014 - 09:59
QUOTE(Maja Di @ 2014 02 27, 09:58)
Nieko nesuprantu, man tiesiog akyse prieš pusvalandį išnyko krepše nuolaida antrai porai, jau norėjau užsakinėt ir bac nuolaidos neliko. Gal čia tik kokie trikdžiai buvo, jau ištryniau krepšą ax.gif


crocs.eu matau, kad nėra. O crocs.co.uk rašo, kad dar yra. Tai va ir domina UK siuntimas į LT nemokamas nuo kiek.
Atsakyti
atsiimu savo žinutę biggrin.gif

http://vaikutis.lt/paspirtukai
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2014 02 27, 01:04)
Jaučiu, kad ir man reikia tų eye-q žuvų taukų  doh.gif Paskutiniu metu kai siuntėtės, kiek kaina gavosi? ir kiek vienetų labiausiai apsimoka pirkti (iš boots?) Siunčiatės tiesiai į LT, ar per UK? Labai ačiū  4u.gif


amazon.co.uk pirkau..
Papildyta:
help.. iš TBS.co.uk kaip perkat? jie tik uk siuncia.. ? ateina siuntiniai be problemu? kiek pamenu anksciau strigdavo uzsakymai..
Atsakyti
QUOTE(zz_aiza @ 2014 02 27, 09:51)
kur perkate vaikams batus be javario nieko nesugalvoju smile.gif

amazon, eobuwie, mytoys, bartek el.parduotuvė, dar yra adresų pirmame temos puslapyje

gal ten pas crocs'us kažkas susimaišė. man co.uk puslapyje eurus rodo g.gif
werika, FREE SHIPPING over £35* + free 90 days returns on all orders

ar gali būti, kad micro paspirtukus LT pirkti pigiau? neberandu pigiau blink.gif ar kas nors pirko?
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2014 02 27, 10:49)
dabar rašo Free shipping on all orders above €69
užvakar pirkau, buvo 35. gal irgi kaip akcija buvo g.gif
M- vyriškų dydžių žymėjimas, W - moteriškų, o dydis tas pats
tai Jums reikia pasirinkti Men ir tada 9


tai gal uk pirkot. ten nuo 35 svaru siuncia, o eu puslapis nuo 69eu 4u.gif

QUOTE(werika @ 2014 02 27, 11:01)
crocs.eu matau, kad nėra. O crocs.co.uk rašo, kad dar yra. Tai va ir domina UK siuntimas į LT nemokamas nuo kiek.


iš crocs.co.uk nuo 35sv nemokamas.
iš crocs.eu nuo 69eu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raar @ 2014 02 27, 10:32)
kiek pastebėjau iherbe šie užrašai nemeluoja. Dažniausiai ir greičiau atsiranda - pasidarykit notify me, akd atsiųstų laišką, kai bus in stock. Jei neatsiranda, tada būna užrašas nutrinamas ar kita data įrašoma.



QUOTE(Maja Di @ 2014 02 27, 10:34)
Atsiranda, vakar vienos prekės neliko, šiandien yra biggrin.gif



Aciu. Pasidariau notify me ir nekantriai laukiu dabar drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2014 02 27, 10:23)
pasinaudojau:) susikuriau nauja accounta, kad dar galeciau STEVIA po 1 doleri pasiimt biggrin.gif



Galit plačiau, kas tai ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Pakalnute_klp @ 2014 02 27, 10:23)
pasinaudojau:) susikuriau nauja accounta, kad dar galeciau STEVIA po 1 doleri pasiimt biggrin.gif

Naują kreditinę naudojot? Nes su ta pačia negalima susikurt. Ten stevijos po 1 USD gal 3 rušių yra ir jas galima į tą patį krepšą dėt. Kur tiek dėsit to saldiklio, man tai geriau jau visai be cukraus, nei su stevija ax.gif .
Atsakyti