Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 214 tema

Laba diena,
gal kuri galite priminti puslapį, kuriame pirkote šalmus vaikams? pamenu buvo labai gražių ir gerų 4u.gif
Atsakyti
pirkti nebandžiau, tik kažkada naujienlaiškį užsiprenumeravau, bet gal kas išbandys ir papasakos mirksiukas.gif
ecco išpadavimas. kainos kaip ir neblogos. deja, didesnių dydžių jau neliko

QUOTE(auksine @ 2014 02 27, 08:59)
gal kuri galite priminti puslapį, kuriame pirkote šalmus vaikams? pamenu buvo labai gražių ir gerų 4u.gif

http://www.planetx.co.uk/
tik rekomenduoju didesnę kompaniją parinkti. arba siųstis į LT. pirkau per UK per PA, supakavo į tokią didžiulę dėžę doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ToBeOrange: 27 vasario 2014 - 09:06
iherb.com duoda 10 proc. nuolaidą iki kovo 3 d. 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2014 02 27, 10:21)
iherb.com duoda 10 proc. nuolaidą iki kovo 3 d. 4u.gif
user posted image

pasinaudojau:) susikuriau nauja accounta, kad dar galeciau STEVIA po 1 doleri pasiimt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2014 02 27, 10:21)
iherb.com duoda 10 proc. nuolaidą iki kovo 3 d. 4u.gif
user posted image


Nu tai taip, ko man reikia butinai turi dingt is prekybos doh.gif lotuliukas.gif

Jei raso In Stock: No - will be available in 24-48 hours tikrai atsiranda ? gal dar spesiu su nuolaida g.gif
Atsakyti
siandien uzsisakau is everything5pounds.com 13val, tai rasykite su kuo prijungti, koki dydi ir spalva iki 12.30 val alinuska@bamba.lt prekyte turetu neiseiti brangiau uz 26 lt 4u.gif
Atsakyti
Gal galit pagelbėti. Nuo kiek crocs.uk.co nemokamas siuntimas į Lietuvą? nerandu jų puslapyje ax.gif
Dėkui
Atsakyti
QUOTE(anira12 @ 2014 02 27, 09:26)
Nu tai taip, ko man reikia butinai turi dingt is prekybos  doh.gif  lotuliukas.gif

Jei raso In Stock: No - will be available in 24-48 hours  tikrai atsiranda ? gal dar spesiu su nuolaida  g.gif

kiek pastebėjau iherbe šie užrašai nemeluoja. Dažniausiai ir greičiau atsiranda - pasidarykit notify me, akd atsiųstų laišką, kai bus in stock. Jei neatsiranda, tada būna užrašas nutrinamas ar kita data įrašoma.
Atsakyti
QUOTE(anira12 @ 2014 02 27, 10:26)
Nu tai taip, ko man reikia butinai turi dingt is prekybos  doh.gif  lotuliukas.gif

Jei raso In Stock: No - will be available in 24-48 hours  tikrai atsiranda ? gal dar spesiu su nuolaida  g.gif

Atsiranda, vakar vienos prekės neliko, šiandien yra biggrin.gif

QUOTE(werika @ 2014 02 27, 10:27)
Gal galit pagelbėti. Nuo kiek crocs.uk.co nemokamas siuntimas į Lietuvą? nerandu jų puslapyje  ax.gif
Dėkui

Pasibaigė akcija crocs, nebeieškokit.
Atsakyti
Ir man gal dėl crocs patartumėt 4u.gif Vyras parduotuvėj matavosi ir jam tiko dydis M9/W11. O internetinėj parduotuvėj prie šlepkių dydžiai pavieniais skaičiais sužymėti. Tai kurį reiktų rinktis 9 ?
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2014 02 27, 09:06)
http://www.planetx.co.uk/
tik rekomenduoju didesnę kompaniją parinkti. arba siųstis į LT. pirkau per UK per PA, supakavo į tokią didžiulę dėžę doh.gif



labai ačiū!!!
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2014 02 27, 09:34)
Pasibaigė akcija crocs, nebeieškokit.


Na, kad rodo, jog dar yra g.gif
Atsakyti