Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 214 tema

QUOTE(ToBeOrange @ 2014 02 26, 20:07)


taip, kaip kitaip smile.gif suvedi ir viskas

Jėėėė biggrin.gif 4u.gif Ačiū smile.gif nežinau kaip kitaip buvau susigalvojusi, gal per paypal, kuriuo naudotis nemoku biggrin.gif bet jeigu tiesiog pasirenku, kad moku kortele ir suvedu duomenis, tai viskas liuks bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 02 26, 16:24)
laba panos. sakykit kaip su gražinimu SD?

užsisakiau tympas adidas. ant etiketės rašo 6 (xs) dydis. o ant pačių kelnių 16  blink.gif  doh.gif  ir aišku man jos dyyyydelės. dvi galėčiau pasisiūt  unsure.gif  biggrin.gif

jeigu jų kaltė tai jie pakeis .. ar gražins man su siuntimo išlaidom ar kaip?  g.gif  4u.gif

O jus daugiau nieko nepirkot, tik tympas? Tada laiške ir išdėstykit, kad jų klaida.
Nes man kai negeros prekės buvo, net nekilo minčių prašyt už siuntimą, nes pirkta buvo nemažai.
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2014 02 26, 23:23)
O jus daugiau nieko nepirkot, tik tympas? Tada laiške ir išdėstykit, kad jų klaida.
Nes man kai negeros prekės buvo, net nekilo minčių prašyt už siuntimą, nes pirkta buvo nemažai.


na ne tik tympas. bet ar mano kaltė kad jie vietoj 6xs, idejo 16L doh.gif unsure.gif
tai ir klausiu ką tokioje situacijoje daryt. verysad.gif
nes nu nežadu iki tiek sustorėt biggrin.gif kur man jas dėt.
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 02 26, 22:25)
na ne tik tympas. bet ar mano kaltė kad jie vietoj 6xs, idejo 16L  doh.gif  unsure.gif
tai ir klausiu ką tokioje situacijoje daryt.  verysad.gif
nes nu nežadu iki tiek sustorėt  biggrin.gif  kur man jas dėt.


nu ne visi paskestu 16 dydyje schmoll.gif ir tikrai ne visi is 16 pasisiutu dvejas - davai rodykit cia su visom kainom - mes rinksimes ir matuosimes cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 02 26, 23:25)
na ne tik tympas. bet ar mano kaltė kad jie vietoj 6xs, idejo 16L  doh.gif  unsure.gif
tai ir klausiu ką tokioje situacijoje daryt.  verysad.gif
nes nu nežadu iki tiek sustorėt  biggrin.gif  kur man jas dėt.


kelis kart grazinau prekes SD, ir visada grazino siuntimo islaidas.

karta siunciau kedus, nes ant vieno buvo mazytis ibrezimas, tai atsiunte naujus nemokamai ir dar grazino man islaidas
kita kart siunciau nekokybiska striuke, pro kuria po valandos nesiojimo pradejo listi lauk pamusalas ir bumbuliotis - tai grazino uz viska. Tik as jiem parasydavau, kad mielieji - cia jusu bedos ir prasau grazinti tiek ir tiek. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 02 26, 23:27)
nu ne visi paskestu 16 dydyje schmoll.gif  ir tikrai ne visi is 16 pasisiutu dvejas - davai rodykit cia su visom kainom - mes rinksimes ir matuosimes cool.gif


aš nenorėjau nieko įžeisti blush2.gif 4u.gif pasakiau kad aš paskendau blush2.gif
tai čia paprastos tympos. sportui blush2.gif 4u.gif
http://www.sportsdir...olcode=34510740

ant popierinės etiketes rašo 6 xs o ant pačių kelnių 16. dėl to matyt ir sumaišė verysad.gif

QUOTE(maniuxa @ 2014 02 26, 23:39)
kelis kart grazinau prekes SD, ir visada grazino siuntimo islaidas.

karta siunciau kedus, nes ant vieno buvo mazytis ibrezimas, tai atsiunte naujus nemokamai ir dar grazino man islaidas
kita kart siunciau nekokybiska striuke, pro kuria po valandos nesiojimo pradejo listi lauk pamusalas ir bumbuliotis - tai grazino uz viska. Tik as jiem parasydavau, kad mielieji - cia jusu bedos ir prasau grazinti tiek ir tiek.  4u.gif


ačiū. parašiau jiem. žiūrėsiu ką sakys. nes labiau norėčiau kad atsiustu gera dydi ax.gif blush2.gif o aš jiem ta netikusi. unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(-Delta- @ 2014 02 26, 22:09)
Pristatymas berods 13,95 euro, bet būna pirmo pirkimo kodukas, kuris minusuoja 10 eurų  4u.gif
Taigi, siuntimas lieka 3,95 euro, o susirinkus tarkim 4 pirkėjoms, vienai išeina apie 1 euras siuntimas  4u.gif
Prisijungčiau prie mytoys.de ir aš Vilniuje  4u.gif
(Pati neturiu tinkamos kortelės)


Tai esame 2 ieskome dar mytoys.de Vilniuje; o kodukas koks pirmam uzsakymui?
Atsakyti
QUOTE(blacksunflower @ 2014 02 27, 00:05)
Tai esame 2 ieskome dar mytoys.de Vilniuje; o kodukas koks pirmam uzsakymui?


10MYTOYS2014
Atsakyti
QUOTE(Kerinėja @ 2014 02 26, 17:59)
Per 3-4 sav.  smile.gif

tikiuos UK greiciau:)
Atsakyti
Jaučiu, kad ir man reikia tų eye-q žuvų taukų doh.gif Paskutiniu metu kai siuntėtės, kiek kaina gavosi? ir kiek vienetų labiausiai apsimoka pirkti (iš boots?) Siunčiatės tiesiai į LT, ar per UK? Labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, uzsakinesiu is Landsend.uk, gal yra norinciu? neblogi striukiu ispardavimai biggrin.gif pasidalintume siuntima 7,5sv smile.gif
Atsakyti
Prisijungciau prie mytoys.de Vilniuj, arba pabandyciau pati uzsakyti jei susirinktu norinciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mambu: 27 vasario 2014 - 06:40