Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 214 tema

QUOTE(lili* @ 2014 02 25, 21:22)
Lauruciuk, Kriiste ačiū labai  4u.gif  4u.gif nusikopinau,išsaugojau viską, pastudijuosi, nes kol kas neįsivaizduoju kelių skyrių patogiau, galvoju , gal net ir dvejiems metams užteks ar šiais laikais taip nebūna  biggrin.gif

dviem metam drasiai, o jei dar moka nesiot tai ir ir visom keturiom uzteks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2014 02 26, 08:28)
Penktadienį užsakinėsiu SD,Kaunas  4u.gif

Per kiek laiko ateina iš SD?
Atsakyti
Ketvirtadieni uzsakinesiu SD, Telšiai, butu puiku jei kelios dar prisijungtu pasidalinti siuntimo islaidas.
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2014 02 25, 22:14)
tai galima pasikeist pristatymo adresiuka biggrin.gif ? ko gero nedeciau taip nuorodos g.gif ar saugu? g.gif

nemanau, kad galima nezinant kieno vardu ir kokiu email uzsakyta ax.gif 4u.gif
bet ACIU uz perspejima 4u.gif daugiau temoje nedesiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo darlia25: 26 vasario 2014 - 09:56
QUOTE(werika @ 2014 02 26, 09:16)
Laba
Gal galit pasidalinti patirtimi su šiais crocsais-didinti, mažinti, patogūs? Dėkui
Crocsai 1
Crocsai 2


Antruosius esu matavusis parduotuvėje, tai pagal mane jie dydinti ir tinkami platesniai kojai, siaurutei nelabai
Atsakyti
QUOTE(raar @ 2014 02 26, 09:28)
Per kiek laiko ateina iš SD?

Per gerą savaitę 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(audradv @ 2014 02 26, 09:57)
Antruosius esu matavusis parduotuvėje, tai pagal mane jie dydinti ir tinkami platesniai kojai, siaurutei nelabai


Dėkui. Tada man nelabai.
O gal apie šitus ką žinote:
crocsai
Atsakyti
QUOTE(audradv @ 2014 02 25, 23:38)
Aha maniškė pirmokė tokią turi tai super ir dėvisi ir valosi tad manau kad mano panelei ketveriems metams užteks.o man kaip tik ta mėlyna netradicin spalva patiko , nes isosvaikšto  su riūžavom barbėm ir poniais realiai ta mėlyna spalva yra sodresnė


Taip, man irgi grazi ta melyna, netgi labai wub.gif Tik arkliu ant jos truksta lotuliukas.gif Bet manau rudeni su ja ir iseis biggrin.gif
Atsakyti
gal kuri esat pirkusi stai tokia striukyte? Idomu kaip kokybe ar ar atitinka dydziai

http://www.sportsdir...olcode=38900703
Atsakyti
Esu gan nauja pirkeja uzsienio parduotuvese,tad norejau paklausti:

Ar siunciantis is Boots, siuntimo kaina 9.99 pound nepriklausomai nuo kiekio?
Atsakyti
QUOTE(Giedre Gr @ 2014 02 26, 10:05)
Pirmosios tapkes labai patogios  thumbup.gif  . Tikrai rekomenduoju. Tinka platesnei kojai. Mano pacios koja laviau gal prie siauresniu - bet nekrenta tikrai  biggrin.gif .
Nesioju 39 - perku W9 (39-40) ir puikiai tinka.

Antruju neturiu - todel negaliu komentuoti. Bet pati nepirkciau tokiu uzdaru - kojos juose vis tiek prakaituoja  g.gif


Ačiū už atsakymą, pirmas kaip tik užsakiau (ačiū *kakavai*).
O štai Jayna, tikrai kas nors turite smile.gif , didintos/mažintos.
http://www.crocs.eu/...E...twear&sid=m
Nešioju 38, tai net nžn kurį imti 37-38 ar 38-39, pagal mm tai lyg 37-38, bet jei spaus...
AČIŪ
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kvarta: 26 vasario 2014 - 11:10
QUOTE(kvarta @ 2014 02 26, 12:09)
Ačiū už atsakymą, pirmas kaip tik užsakiau (ačiū *kakavai*).
O štai Jayna, tikrai kas nors turite smile.gif , didintos/mažintos.
http://www.crocs.eu/...E...twear&sid=m
Nešioju 38, tai net nžn kurį imti 37-38 ar 38-39, pagal mm tai lyg 37-38, bet jei spaus...
AČIŪ


Sese pirko siuos pries pora metu tai tikrai didinti buvo, nes pereme is drauges mazesnius, o savo pardave mirksiukas.gif
Atsakyti