Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 214 tema

iki siandien 21h laukiu uzsakymu is bio-apo.de Kaunas
Siuntimas dabar 1,49eur (jei dar kas prisijungtu butu pigiau ... )
Atsakyti
QUOTE(aseni77 @ 2014 02 25, 18:27)
Ne į visas darželinukų kuprines telpa didelis segtuvas. Mano sūnus nešiojasi visas pratybas ir penalą ir vadovėlį nes namų darbai užduodami beveik kasdien. Taip kad ergonomiška kuprinė tikrai reikalinga.

drinks_cheers.gif Mums irgi nesiotis reikia - 2ejos pratybos, 2eji vadoveliai ir 2-3 sasiuvinukai, dar 2 penalai - tai susidaro unsure.gif Nereikia tik pasaulio pazinimo nesiotis, nes mokytoja is ten nieko neuzduoda, tik klaseje dirba jie. Zaislus dar leido iki kaledu kam LABAI reikia atsinesti, po kaledu jie susitare, kad jau uzaugo, ir zaisliukai vaiku lauks namie lotuliukas.gif Mums irgi pasiteisino ergonomine kuprine, tik mes pirkome Herlitz, beveik metus atnesiojo - kaip nauja wub.gif
Atsakyti
Ar jau nusipirkot šiuos Crocs? Aš nesuspėjau? Jeigu dar kas priimsit, labai norėčiau blush2.gif Rašyti AŽ.
http://www.crocs.eu/...id=family-deals
Atsakyti
QUOTE(aseni77 @ 2014 02 25, 19:27)
Ne į visas darželinukų kuprines telpa didelis segtuvas. Mano sūnus nešiojasi visas pratybas ir penalą ir vadovėlį nes namų darbai užduodami beveik kasdien. Taip kad ergonomiška kuprinė tikrai reikalinga.




QUOTE(Kriiste @ 2014 02 25, 19:41)
drinks_cheers.gif Mums irgi nesiotis reikia - 2ejos pratybos, 2eji vadoveliai ir 2-3 sasiuvinukai, dar 2 penalai - tai susidaro unsure.gif Nereikia tik pasaulio pazinimo nesiotis, nes mokytoja is ten nieko neuzduoda, tik klaseje dirba jie. Zaislus dar leido iki kaledu kam LABAI reikia atsinesti, po kaledu jie susitare, kad jau uzaugo, ir zaisliukai vaiku lauks namie lotuliukas.gif Mums irgi pasiteisino ergonomine kuprine, tik mes pirkome Herlitz, beveik metus atnesiojo - kaip nauja wub.gif


Maniškė ir gi kasdien nešioja pratybas ir vadovėlius be sąsvinius, nes jiems kartais dar ir namuose tenka pabaigti darbus. maniškė ir gi turi herlitz ir žinant kaip nesaugo, bet atrodo tai kaip naauja , puikiai valosi , o ir nešiodama svorio nejaučia,
Atsakyti
QUOTE(audradv @ 2014 02 25, 19:06)
Maniškė ir gi kasdien  nešioja pratybas ir vadovėlius be sąsvinius, nes jiems kartais dar ir namuose tenka pabaigti darbus. maniškė ir gi turi herlitz ir žinant kaip nesaugo, bet atrodo tai kaip naauja , puikiai valosi , o ir nešiodama svorio nejaučia,


jo, ir kainos ju geresnes nei kitu, panasiu kupriniu, o uztaikius ant geru akciju - tai gaunas kaip elines turgines kurpines thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 02 25, 20::-) 19)
jo, ir kainos ju geresnes nei kitu, panasiu kupriniu, o uztaikius ant geru akciju - tai gaunas kaip elines turgines kurpines thumbup.gif

Senukuose nupirkom sekmad.sunui pirmokui.herzlich-puiki 64lt.
Aciu kazkuriai mamytei uz info.
Nebuciau atkreipus demesio, Jei nezinocau. Lengva, tvirta.
Atsakyti
Merginos, gal žinote iš kur siųsti Maclaren skėtukus? Ir koks kodukas Mytoys pirmam apsipirkimui? Dėkui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2014 02 24, 18:54)
gavau per 12 dienu  thumbup.gif per pasta  4u.gif
dabar del www.healthypeach.com uzsakymo eye q
gavau laiska :
Dear vardas pavarde,

Thank you for your patience. Further to our last e-mail I regret to
advise that the expected delivery has failed. May I suggest that we
refund your account and advise when physical stock is on the premises.

Again, our apologies for the disappointment caused and our gratitude for
your patience and understanding.

Have a nice day,

Lisa
parase, kad nepristatys numatyta data papildymo ir siulo grazinti pinigus  4u.gif  ka jus darytumete? ar dar laukti ar bandyti derinti -klausti kada numato pristatyti, nes kas jungesi tai ir pinigus pervede ir kad ne seb bankas dadejo, o dabar grazinant vel moketi mokescius bankui  g.gif

siandien ryte gavau atsakyma i uzklausa ar jau nebepristatys ir kiek tektu laukti jei visdelto yra vislciu sulaukti is www.healthypeach.com uzsakyma :
Thank you for your e-mail. We understand as follows, there appears to be
a problem with one of the ingredients used in the manufacture of the
entire Eye Q range but at least with regards to Baby Eye Q we are being
advised as of the 19th of February that deliveries will recommence in
10-15 working days, ie in 2-3 weeks.

If this report is anything to go by, then I would attach a similar time
frame for the delivery of Eye Q Chews.

I have written to you as the money that you have paid is not mine until
I have made a successful delivery to you and until then it is in care in
a trust.

Within that fact I have a duty of care to advise you of the situation. I
am very happy to keep this order open but I need to be honest about the
situation and to seek your consent.

I will keep you appraised and if there should be any significant
slippage I will be in touch and I will e-mail you promptly.

www.bio-apo.de kas jungesi sekimo nuoroda 050945053365 per www.dhl.de
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2014 02 25, 19:19)
jo, ir kainos ju geresnes nei kitu, panasiu kupriniu, o uztaikius ant geru akciju - tai gaunas kaip elines turgines kurpines thumbup.gif

Pareklamuokit , jei nesunku kurią jūs turit , dairausi jau ir aš rugsėjui ax.gif

Ir tikrai kiek man žinoma pirmokams užduodami namų darbai ( mokytoja atsiklausia tėvų ar jie sutinka), ir nešiojasi jie sąsiuvinius, ir pratybas.... tai aš irgi manau ,kad darželinukų kuprinės neužtektų , reikai normalios, patvarios, lengvos rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lili*: 25 vasario 2014 - 20:43
QUOTE(lili* @ 2014 02 25, 21:40)
Pareklamuokit , jei nesunku kurią jūs turit , dairausi jau ir aš rugsėjui  ax.gif

Ir tikrai kiek man žinoma pirmokams užduodami namų darbai ( mokytoja atsiklausia tėvų ar jie sutinka), ir nešiojasi jie sąsiuvinius, ir pratybas.... tai aš irgi manau ,kad darželinukų kuprinės neužtektų , reikai normalios, patvarios, lengvos  rolleyes.gif


mes pernai tokias pirkom, kooperavomes, kad butu pigiau. bet db ziuriu kaina sukelta g.gif

http://www.amazon.de...eywords=herlitz

musu nauja vis dar stovi ir laukia rudens biggrin.gif

Nu bet gletu tokiu panasiu but ir su kitokiais piesiniais, as vis dar ieskau kazka panasaus rast su poniais, bet jauciu neimanoma doh.gif yra tik didesnes tos dezutes tada g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lauruciuk: 25 vasario 2014 - 20:53
QUOTE(lili* @ 2014 02 25, 20:40)
Pareklamuokit , jei nesunku kurią jūs turit , dairausi jau ir aš rugsėjui  ax.gif

Ir tikrai kiek man žinoma pirmokams užduodami namų darbai ( mokytoja atsiklausia tėvų ar jie sutinka), ir nešiojasi jie sąsiuvinius, ir pratybas.... tai aš irgi manau ,kad darželinukų kuprinės neužtektų , reikai normalios, patvarios, lengvos  rolleyes.gif


nu as kaip tikras ligonis - turiu ne viena lotuliukas.gif

sitokia, bet ji per didele mano akim ziurint... padejau vyresnems klasems blush2.gif pirkau ebay.de, mokejau apie 90 (nebepamenu), LT kaina virs 300 cool.gif

user posted image

jei patiko anas modelis, ju buna mazesniu, tik 2 skyriu, atrodo jas veliau mergaites siuntesi ar ne po 70 lt is amazono ar ebay.de

user posted image

o i mokykla mergina zingsniuoja su tokia - nedidele, kompaktiska, patogi, lengva. Pirkau alma.lt - liepos men ten buvo ju didelis pasirinkimas ir geros kainos - apie 119 lt (irgi nzn kodel taip atrodo - nepamenu...) Ju ir senukuose buna, tik pasirinkimas gal mazesnis:

user posted image
Atsakyti
QUOTE(darlia25 @ 2014 02 25, 21:33)
www.bio-apo.de kas jungesi sekimo nuoroda 050945053365  per www.dhl.de

tai galima pasikeist pristatymo adresiuka biggrin.gif ? ko gero nedeciau taip nuorodos g.gif ar saugu? g.gif
Atsakyti