Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 214 tema

Norėjau paklausti kokia tinkama kortelė perkant kažin ar tik tiktų debetinė (mylimiausia mastercard)iš čia clothingattesco.com ir ar sunčia tiesiai į Lietuvą. Ačiū
Atsakyti
Sveiki

Gal man kas pagelbes, uzsakinejau pirma kart is www.everything5pounds.com ir niekaip nerandu kur galiu sekti siunta, o beto nesulaukiau ir jokio numeriuko siunto 4u.gif Raso kad 21 d. issiunte tai kiek mazdaug dienu keliauja? Ir kaip suprantu siuncia per DPD?
Atsakyti
QUOTE(audradv @ 2014 02 25, 15:08)
Norėjau paklausti kokia tinkama kortelė perkant  kažin ar tik tiktų debetinė (mylimiausia mastercard)iš čia clothingattesco.com  ir ar sunčia tiesiai į Lietuvą. Ačiū


manau tinka. g.gif

siuncia į LT. 10 sv siuntimas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(drieziukasss @ 2014 02 25, 14:13)
Sveiki

Gal man kas pagelbes, uzsakinejau pirma kart is www.everything5pounds.com ir niekaip nerandu kur galiu sekti siunta, o beto nesulaukiau ir jokio numeriuko siunto 4u.gif  Raso kad 21 d. issiunte tai kiek mazdaug dienu keliauja? Ir kaip suprantu siuncia per DPD?

Man DPD visada atveza 4u.gif I siuksliadeze kazkodel mano paste vis nueina ju laiskas:). Paskutini karta per 8 dienas pristate thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(audradv @ 2014 02 25, 14:08)
Norėjau paklausti kokia tinkama kortelė perkant  kažin ar tik tiktų debetinė (mylimiausia mastercard)iš čia clothingattesco.com  ir ar sunčia tiesiai į Lietuvą. Ačiū

Esu pirkusi ir su swedbanko mastercard debetine ir su seb'o mylimiausia 4u.gif
Atsakyti
Merginos, niekas nesate pirke apatinio trikotazo is sio puslapio- ?
http://axami24.pl/

Kiek man ten groziu yra wub.gif Galeciau ir LT nusipirkt, bet tie pardavinetojai, tiesiog uzsako is to pacio puslapio, kaip suprantu, ir viskas ax.gif
Atsakyti
buyincoins kažkokią nuolaidą elektronikai siūlo. gal kam aktualu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuikaa @ 2014 02 25, 15:18)
Man DPD visada atveza 4u.gif  I siuksliadeze kazkodel mano paste vis nueina ju laiskas:). Paskutini karta per 8 dienas pristate thumbup.gif



Aciu 4u.gif Telefono nenurodziau savo o namie bunu tik po 17 val. doh.gif
Mano paste ju laiskai nueina i reklamas, bet jokio numeriuko dar nera. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ToBeOrange @ 2014 02 25, 15:24)
buyincoins kažkokią nuolaidą elektronikai siūlo. gal kam aktualu smile.gif


O is kur jie siuncia? g.gif Mano norimai prekei free shippas, tai tiesiog imu ir perku? Kokiu cirku su jais nebuna? ax.gif
Papildyta:
Jau supratau, siuncia is Kinijos, ar ne? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zaRAza: 25 vasario 2014 - 14:34
Ačiū už atsakymus
Atsakyti
QUOTE(zuikaa @ 2014 02 25, 13:59)
O nuo kokios sumos nemokamai siuncia i LT?

pasitaisau: siuntimas į Lt mokamas. Galva nuo visų tinklapių susisuko ir pasirodė, akd visi į Lt siunčia už ačiū smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dziubek @ 2014 02 25, 12:42)
Aciu, gaudysiu, bent jau dabar zinau kur ziureti.

http://www.marshalll...b464ea8f20c8536 kaip tos striukytes , kokiam orui tinkamos ?
Atsakyti