Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 214 tema

QUOTE(kvarta @ 2014 02 24, 21:40)
Prisijungciau taip pat, gal net prie he vienu, jei kas uzsakines, I az 4u.gif


tai koperuokites su laurax. wink.gif užtenka dviejų porų nemokamam siuntimui ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Help smile.gif Pirma karta perku per Paypala ir nerandu nustatymo, kad valiuta konvertuotu per banka. Gal galit nurodyti kelia, kur rasti ta nustatyma? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Freila @ 2014 02 24, 22:23)
Help smile.gif Pirma karta perku per Paypala ir nerandu nustatymo, kad valiuta konvertuotu per banka. Gal galit nurodyti kelia, kur rasti ta nustatyma? smile.gif


jau kai spaudziat moketi paypalu. tada ismeta lentele kad suvestumet paypalo duomenis (pašta ir slaptazodi) kai suvedat tada rrodo kad nuskaiciuos nuo korteles ir yra tokia eilutte apie valiutos kovertavima wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Freila @ 2014 02 24, 21:23)
Help smile.gif Pirma karta perku per Paypala ir nerandu nustatymo, kad valiuta konvertuotu per banka. Gal galit nurodyti kelia, kur rasti ta nustatyma? smile.gif

Taigi pirmam psl.
http://www.radiocool...iutos-keitimas/
Atsakyti
QUOTE(Chanel1 @ 2014 02 24, 20:03)
Aš neperku, bet skaičiuojant, jei merginos siunčia Uk adresu nemokamai, tai tuomet gaunasi,  kad viena pakuotė išeina 12.86 sv. apie 55 lt. Atskirai dar siuntimas prisipliuosuos iš UK į LT. 4u.gif

bet jeigu imant daugiau gal apsimoka i LT? kaip suprantu deliveris £9.99
tai manau 9 buteliukus pirkti apsimoka 4u.gif
as paimciau 2 po 180 (nes pigiau nei 360)
kaip tik 3 uz 1 kaina... tai 9 buteliukai su visom nuolaidom £88.49 +9,99
gaunasi 1 buteliukas 46,50 lt kazkur
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žm❤nytė: 24 vasario 2014 - 22:46
QUOTE(madmuazele @ 2014 02 24, 18:50)
Merginos, kaip jūs gaunat 55 lt? Nes aš kaip skaičiuočiau, jei imu 6 vnt. vaikiškų (pakuotės kaina 12.86 sv.+1.65 sv. siuntimas į LT), vnt. kaina gaunasi 61.12 Lt g.gif  blush2.gif


aha, ir as skaiciavau,kad nesigauna tie 55 Lt, galvojau, gal koks papildomas kodas yra g.gif ir i LT neleidzia siusti daugiau kaip 4 vnt, a sjua bandziau anksciau

QUOTE(Chanel1 @ 2014 02 24, 19:03)
Aš neperku, bet skaičiuojant, jei merginos siunčia Uk adresu nemokamai, tai tuomet gaunasi,  kad viena pakuotė išeina 12.86 sv. apie 55 lt. Atskirai dar siuntimas prisipliuosuos iš UK į LT. 4u.gif


na jei braskiniai, tai ju pakuotes kaina jei perki 3 vnt, nesigauna 12.86 sv schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2014 02 24, 23:46)
aha, ir as skaiciavau,kad nesigauna tie 55 Lt, galvojau, gal koks papildomas kodas yra g.gif ir i LT neleidzia siusti daugiau kaip 4 vnt, a sjua bandziau anksciau
na jei braskiniai, tai ju pakuotes kaina jei perki 3 vnt, nesigauna 12.86 sv schmoll.gif

aaaa sad.gif gaila....

aš va šito norėčiau http://www.internati...capsules_29811/
visvien apsimoka 9vnt imti per UK tada
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žm❤nytė: 24 vasario 2014 - 22:48
Per kiek laiko ateina uzsakymai is everything5pounds? Gal kas perkat Vilniuje? ax.gif
Atsakyti
gal kas nori jungtis prie www.crocs.eu? iki nemokamo siuntimo trūksta apie 30 eurų. turiu papildomą 20proc nuolaidą. Vilnius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2014 02 24, 22:46)
aha, ir as skaiciavau,kad nesigauna tie 55 Lt, galvojau, gal koks papildomas kodas yra g.gif ir i LT neleidzia siusti daugiau kaip 4 vnt, a sjua bandziau anksciau
na jei braskiniai, tai ju pakuotes kaina jei perki 3 vnt, nesigauna 12.86 sv schmoll.gif


Nu va kaip gaila verysad.gif Tai neiseina kooperuotis siustis i LT...


Gal kuri Vilniuje pirks per uk adresa-prisijungciau 4u.gif

Na, bet ir balamutinuosi... As susikroviau 6 vnt. i krepsi, einu iki payment ir man lyg leidzia rinktis mokejima ir moketi g.gif Ar tikrai tik 4 vnt. leidzia pirkti? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 24 vasario 2014 - 23:22
QUOTE(madmuazele @ 2014 02 24, 23:17)
Nu va kaip gaila verysad.gif  Tai neiseina kooperuotis siustis i LT...
Gal kuri Vilniuje pirks per uk adresa-prisijungciau 4u.gif


Jus pabandykit, gal jau dabar leis daugiau g.gif bet pries sita masini zuvu tauku pirkima, kur dabar laukiam is tos pardes, tai bandem kelios pirkit tiesiai i LT, tai tik 4 teduodda, o i UK kiek nori
Atsakyti
Pas mane nera tiek saskaitoj pinigu, is kurios mokeciau... taip tai apmokeciau g.gif Pasijungiau prie paypal-na leidzia moketi g.gif Nieko nebesuprantu... visa diena su tais taukais doh.gif lotuliukas.gif Susikroviau 9 vn.-ir leidzia moketi per Paypal g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo madmuazele: 24 vasario 2014 - 23:31