Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 214 tema

QUOTE(mole @ 2014 02 23, 08:50)
Turiu likutį batų tepalo, užsakiau daugiau, kad pigiau būtų, bet tiek norinčių neatsirado ax.gif  Galiu trečiadienį atvežti į Vilnių į vieną tašką, jei būtų norinčių pasikooperuoti Vilniuje:4u: .
Kaina 9,30 Lt

Norėčiau
Atsakyti
QUOTE(-Delta- @ 2014 02 23, 16:21)
mergaitės, pamenu buvo masinis pirkimas paspirtukų iš mytoys.de (berods). Ar galite rekomenduoti kokį modelį?  ax.gif 
reikia keturmetei ax.gif

ačiūūū 4u.gif


Man rodos šiuos masiškai pirko Mini Micro. Tik šių mytoys nėra. Mini micro tikrai rekomenduoju thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(MAdene @ 2014 02 23, 17:32)
Man rodos šiuos masiškai pirko Mini Micro. Tik šių mytoys nėra. Mini micro tikrai rekomenduoju  thumbup.gif

jis nerealus. Mazoji gavo dovanu dvirati ir paspirtuka, tai dviracio net nepaliete. O paspirtukas, lengvas, manevringas. Tik geriausi atsiliepimai
Atsakyti
Sveikos, mergaites kur perkate batus vaikuciams pavasariui?
Atsakyti
o gal uzmatet sketuko mergytei gera kaina? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MAdene @ 2014 02 23, 16:32)
Man rodos šiuos masiškai pirko Mini Micro. Tik šių mytoys nėra. Mini micro tikrai rekomenduoju  thumbup.gif


Mes is Mytoys pries pora metu pirkom si paspirtuka, tai konstrukcija panasi i mini micro, tikrai superinis, patogus, manevringas. man atrodo, kad svarbu, jos du ratukai butu priekyje, o ne gale, tada ji lengva vairuoti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MAdene @ 2014 02 23, 17:32)
Man rodos šiuos masiškai pirko Mini Micro. Tik šių mytoys nėra. Mini micro tikrai rekomenduoju  thumbup.gif



QUOTE(ellinga @ 2014 02 23, 17:38)
jis nerealus. Mazoji gavo dovanu dvirati ir paspirtuka, tai dviracio net nepaliete. O paspirtukas, lengvas, manevringas. Tik geriausi atsiliepimai



ačiū labai 4u.gif
Atsakyti
Per kiek laiko is Javari ateina siuntinukas? nebutinai per 20 dienu?
Atsakyti
Prisijunkite prie uzsakymo is http://www.cocooncenter.co.uk/

iki nemokamo siuntimo truksta 20 euru. Siandien vakare uzsakysiu

Vilnius
Atsakyti
jau daug kas turbūt turi populiariasias Crcos basutes ir jau atsakymu dėl dydžiù turbūt buvo, BET biggrin.gif 17cm kojytei kokį dydį vasarai imti? ax.gif
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(saldu @ 2014 02 23, 18:53)
jau daug kas turbūt turi populiariasias Crcos basutes ir jau atsakymu dėl dydžiù turbūt buvo, BET  biggrin.gif  17cm kojytei kokį dydį vasarai imti? ax.gif
4u.gif


Mergaitisku basuciu (butent tu populiariuju) ismatavimus esu radus internete tokius. Ismatavimai nuo taskiuku iki taskiuku:
C9 vidpadis - 16,5cm
C10 vidpadis - 17cm
C11 vidpadis - 17,6cm
C12 vidpadis- 18,4cm
C13 vidpadis - 19,3cm

C9 ir C10 tikrai atitinka pagal sia lentele, nes pati tokias turiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gaaabriele @ 2014 02 23, 18:05)
Mergaitisku basuciu (butent tu populiariuju) ismatavimus esu radus internete tokius. Ismatavimai nuo taskiuku iki taskiuku:
C9 vidpadis - 16,5cm
C10 vidpadis - 17cm
C11 vidpadis - 17,6cm
C12 vidpadis- 18,4cm
C13 vidpadis - 19,3cm

C9 ir C10 tikrai atitinka pagal sia lentele, nes pati tokias turiu smile.gif



Tai patarkit, jei dabar kojytė 19cm, tai ar imti geriau C13 ar jau didesnes? blush2.gif

Beja, o kas dar perka crocs basutes bigsmile.gif kažkaip skaičiau skaičiau,kad vakar rinko kriiste, bet jau turbūt surinko kompaniją bigsmile.gif g.gif
Atsakyti