Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 214 tema

QUOTE(Kriiste @ 2014 02 22, 12:10)
maksimoje, bambukinius - kai 40% nuolaidu buna - kaina nereali bigsmile.gif , arba Turkijoje blush2.gif


Maximinius tuos bambukinius ir naudojam daugiausiai drinks_cheers.gif

Arba jo, man skubiai reik i Turkija clap.gif nail.gif
Atsakyti
Gal kas boohoo.com renkat? Nuo 35 euru nemokamas siuntimas 4u.gif Prisijungciau su 15 euru vertes drabuziu arba priimciau viena nare su nemaziau 10 euru krepseliu smile.gif Jei ka, uzsakyma siuskite i gaaabriele@yahoo.com 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gaaabriele: 22 vasario 2014 - 13:35
QUOTE(diasaja @ 2014 02 22, 11:01)


kaip kokybe patalynes?
Atsakyti
QUOTE(anira12 @ 2014 02 22, 13:16)
Arba jo, man skubiai reik i Turkija  clap.gif  nail.gif


Čia geriausias variantas biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, sakykit ar jau yra isbandziusiu siuslerio druskas, ar jos tikrai veikia?
Ar buna ju alergiskiems zmonems,nes sunui tyre imunoglobulina , norma yra iki 90, o jam tyrimo rezultatai parode 693, jau keli metai turim alergine sloga...
Gal kas ka pirkot is bio.de alergiskiems? Gal yra susidurusiu su sia problema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rodnaja @ 2014 02 22, 00:07)
Maniskiui bus birzeli 3m.  Ugis apie 1.00m. Nuejom pas mus i dviraciu parduotuve, tai pardavejas parekomendavo imti 16. Nes 12 kaip tik. Tai uzsakiau toki, tik papildomus ratukus reikia pas mus dasipirkti.

http://www.mytoys.de...8.01.04/2515865


Kažin nesudėtinga su tokiu bus mokintis važinėtis....na dar reikia man pasiskaitinėti daugiau smile.gif

Kėdutę būtent šitos spalvos ir nužiūrėjau...o dėl užsakymo man patogiau pačiai atsisiųsti, o jei dar kaina nesiskirs smile.gif

QUOTE(diasaja @ 2014 02 22, 12:01)



Tikrai kainos nerealios, man ir idomu kaip patalyne ir lovos uztiesalu kainos geros ax.gif
Atsakyti
QUOTE(anira12 @ 2014 02 22, 13:16)
Arba jo, man skubiai reik i Turkija  clap.gif  nail.gif


pasirasyciau iskart, jei tik kas atostogu israsytu savaitele rolleyes.gif , priezastis irgi super - ranksluociu uzreikejo lotuliukas.gif
Atsakyti
Labas merginos, norejau paklausti ar Jus siunciates is ebay ar kitu parduotuviu buitine technika, baldus?
Atsakyti
QUOTE(blakstienute @ 2014 02 22, 17:24)
Sveikos, sakykit ar jau yra isbandziusiu siuslerio druskas, ar jos tikrai veikia?
Ar buna ju alergiskiems zmonems,nes sunui tyre imunoglobulina , norma yra iki 90, o jam tyrimo rezultatai parode 693, jau keli metai turim alergine sloga...
Gal kas ka pirkot is bio.de alergiskiems? Gal yra susidurusiu su sia problema  4u.gif


Kvepavimo taku alerginems ligoms - Nr. 8 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(blakstienute @ 2014 02 22, 15:24)
Sveikos, sakykit ar jau yra isbandziusiu siuslerio druskas, ar jos tikrai veikia?
Ar buna ju alergiskiems zmonems,nes sunui tyre imunoglobulina , norma yra iki 90, o jam tyrimo rezultatai parode 693, jau keli metai turim alergine sloga...
Gal kas ka pirkot is bio.de alergiskiems? Gal yra susidurusiu su sia problema  4u.gif

Nuvykit pas homeopatą (arba į homeopat. vaistinę) ir tokios pat sudėties homeopatinių žirniukų, atitinakčių kuriam nors Nr., jei ne 4 kartus tai bent dvigubai pigiau nusipirksit 4u.gif

Atsakyti
Gal butu norinciu prisijungti prie Crocs basuciu? Panevezys 4u.gif
Atsakyti

QUOTE(me2za @ 2014 02 21, 22:01)
Tai kad daugiau nei truputį lotuliukas.gif

QUOTE(ta-pa-ti @ 2014 02 21, 22:22)
beveik dvigubai pigiau yra tik truputi pigiau  irnesakyk.gif  biggrin.gif


Nu kur jau ten dvigubai smile.gif matematikės biggrin.gif
Skelbimuose (savo miesto, t.y. siųstis, o ir ilgai laukti nereikia ax.gif ) 2 pak. braškinių (180x2) 175 Lt 0,486111 Lt ax.gif
Tik, kad kiekio tokio tai man nereikia schmoll.gif 4u.gif




Atsakyti