Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkių 214 tema

QUOTE(Lauruciuk @ 2014 02 21, 15:12)
Noreciau snd nupirkti  4u.gif Truksta dvieju dar besijungianciuju  4u.gif
Gal kas norit, perleisciau tokia arbata, labai skani, bet man per saldi  doh.gif

http://www.iherb.com...pice-4-oz/44945


Sveiki, jei netingetumet persiusti paimciau arbata, man skani smile.gif Tik vyras kaip neskania i darba nusiveze ir isvaisino beveik visa, taip man ir nebeliko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Razina @ 2014 02 21, 13:48)
Aš ieškojau Maxi Cosi Rodi AP, tai pigiau neradau niekur, ypač - pritaikius 10 EUR nuolaidą  4u.gif


Ačiū 4u.gif

QUOTE(Lauruciuk @ 2014 02 21, 15:12)
Noreciau snd nupirkti  4u.gif Truksta dvieju dar besijungianciuju  4u.gif


Bandet jau gal, leidzia nuolaidos koda naudoti? smile.gif

QUOTE(armi06 @ 2014 02 21, 16:51)
Gal kas patars kokio numerio suslerio drusku reiktu6metu berniukui daznai serganciam slogom ir kosuliais, aciu


Vaistininke mums pasake, kad Nr. 3 nuo persalimu.
Atsakyti
QUOTE(smiltute11 @ 2014 02 21, 14:24)
tescoclothes gal yra koks nuolaidu kodas pirmam apsipirkimui? 4u.gif


Radau sita nuolaidos koduka pirmam apsipirkimui (veikia) FFAW13 numinusuoja 5 svarus perkant ne maziau kaip uz 25 svarus. iki kada galioja tai nezinau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristiggg @ 2014 02 21, 14:07)
Sveikos 4u.gif

gal kas priimtu prie SD Vilniuje? ax.gif


ir as noreciau jungtis prie SD smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Razina @ 2014 02 21, 13:48)
Aš ieškojau Maxi Cosi Rodi AP, tai pigiau neradau niekur, ypač - pritaikius 10 EUR nuolaidą  4u.gif

o kaip pritaikyti -10 EUR ax.gif

kokia kainike gavosi? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MAdene @ 2014 02 21, 11:27)
Sveikutes,

kaip del mytoys.de? leidzia su nuolaida 10eur nuolaida pirkti?
Gal kas pirkote ir zinote ar cia jau gera siu automobiliniu keduciu kaina, kiek seku, atrodo panasiai su akcija ir buvo...lyg pigiau nebebuna?

Maziausiam Maxi cosi Citi SPS

Vyresneliui Maxi cosi Rodi AirProtect


Pirma varianta stebejau apie 6men, bet taip ir nebuvo jokios papildomos nuolaidos. taip ir uzsakiau nesenai uz 80euru.
dabar gera kaina gaunasi hudora dviraciams ir ne tik. papildomai visam skyriui -20% smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal kas nors registravot siandien siuntini per tarpmergaiciu foruma? Nu neduoda terminalo pasirink, nieko ten nero ir irasyt neleidzia doh.gif unsure.gif ir kompa perkroviau ir per visas narsykles bandziau ir nieko unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(eeglijaa @ 2014 02 21, 16:08)
O jus pirkote is www.laredoute.com ar is www.laredoute.fr? Nes www.laredoute.com kiek maciau 10 eu vien siuntimas i LT  g.gif


laredoute.fr 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(egliene @ 2014 02 21, 17:58)
o kaip pritaikyti -10 EUR ax.gif


Panaudojant pirmojo pirkimo kodą, arba kodą gautą su prekėmis 4u.gif

QUOTE(rodnaja @ 2014 02 21, 19:10)
Pirma varianta stebejau apie 6men, bet taip ir nebuvo jokios papildomos nuolaidos. taip ir uzsakiau nesenai uz 80euru.
dabar gera kaina gaunasi hudora dviraciams ir ne tik. papildomai visam skyriui -20% smile.gif  4u.gif


O spalvų gal pasirinkimas didesnis buvo, nors kūdikio kėdutei ir taip neutralios spalvos... tik vyresnėliui už geresnę kainą vienas variantas doh.gif

Kokį dviratuką nužiūrėjot? blush2.gif Aš galvoju gal šiemet su balansiniu ir paspirtuku išsiversti...o kitąmet kai didesnis ant dviratuko sodinti g.gif
Atsakyti
Priimciau keleta mergaiciu prie hm. Mazeikiai swed.
blakstienute@gmail.com. apie 20 val.
Papildyta:
Priimciau keleta mergaiciu prie hm. Mazeikiai swed.
blakstienute@gmail.com. apie 20 val.
Atsakyti
Sveikos,

jei kas turit nauju bodziuku (fainai butu kompektukas) 0-3 unisex/mergaitiska (geriausiai next) - rasykite i AZ rolleyes.gif
Atsakyti
sveikutes, gal kuri zinote kiek mazdaug gali kainuoti batu siuntimus i Vokietija? o gal zinote kur ieskoti? as vis ziuriu, nu nematau doh.gif
atrodo radau ax.gif tarkime jei iki 10kg, tai ir moki uz visa 10kg, kiek sveria dar perskaiciuoja? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tulip: 21 vasario 2014 - 19:40