Įkraunama...
Įkraunama...

Žalia korta - 8

Man tai idomu kaip su paprastais darbais situacija (aisku cia visos mane uzjuoksit, bet man idomu ...), nes nesitikiu is pradziu kad su vyru kazka gausim normalaus... Aisku visi darbai normalus , kur alga moka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2014 03 05, 23:44)
Man tai idomu kaip su paprastais darbais situacija (aisku cia visos mane uzjuoksit, bet man idomu ...), nes nesitikiu is pradziu kad su vyru kazka gausim normalaus... Aisku visi darbai normalus , kur alga moka smile.gif

visai normalus klausimas, dar plius idomu kaip reaguoja i naujai arvykusius greencardus, ar lengvai juos toleruoja tiek gyventojai tiek darbdaviai?
Atsakyti
QUOTE(Laimucka @ 2014 03 05, 23:24)
visai normalus klausimas, dar plius idomu kaip reaguoja i naujai arvykusius greencardus, ar lengvai juos toleruoja tiek gyventojai tiek darbdaviai?

Va va, cia irgi klausimas geras biggrin.gif Bet jausciu mes tik dviese ir klausinejam, tikimes ir atsakymu sulauksim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2014 03 05, 22:44)
Man tai idomu kaip su paprastais darbais situacija (aisku cia visos mane uzjuoksit, bet man idomu ...), nes nesitikiu is pradziu kad su vyru kazka gausim normalaus... Aisku visi darbai normalus , kur alga moka smile.gif

paprasta darba tikrai gautumet. kartais ir to paprasto ilgiau reikia paieskoti, o kartais ir visai greitai galima gauti. kai buvau 19-20 m ir neturejau labai jau daug patirties, tai ta paprasta darba esu gavus ir per dvi savaites ir yra teke ilgiau ieskotis. dar turbut paieskos daznai uztrunka del to, kad visai nepazisti nei vietos nei rauki kur tikrai tu darbuotoju reik. cia turiu omenyje kai esi toks jaunas ir zioplas biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Laimucka @ 2014 03 05, 23:24)
visai normalus klausimas, dar plius idomu kaip reaguoja i naujai arvykusius greencardus, ar lengvai juos toleruoja tiek gyventojai tiek darbdaviai?

toleruoja tiek gyventojai, tiek darbdaviai, o visokiu piktu zmoniu galima irgi sutikti smile.gif yra teke tureti toki bendradarbi ,kuris is pykcio pasake "vaziuok atgal i savo sali".
Atsakyti
QUOTE(Siriii @ 2014 03 06, 12:58)
paprasta darba tikrai gautumet. kartais ir to paprasto ilgiau reikia paieskoti, o kartais ir visai greitai galima gauti. kai buvau 19-20 m ir neturejau labai jau daug patirties, tai ta paprasta darba esu gavus ir per dvi savaites ir yra teke ilgiau ieskotis. dar turbut paieskos daznai uztrunka del to, kad visai nepazisti nei vietos nei rauki kur tikrai tu darbuotoju reik. cia turiu omenyje kai esi toks jaunas ir zioplas biggrin.gif
Papildyta:

toleruoja tiek gyventojai, tiek darbdaviai, o visokiu piktu zmoniu galima irgi sutikti smile.gif yra teke tureti toki bendradarbi ,kuris is pykcio pasake "vaziuok atgal i savo sali".


Kodel jus pasakojote, kas buvo, kai jums buvo 19-20m? Kaip suprantu, tai buvo tikrai ne pries metus. Amerikos ekonomine padetis dabar ir pries 6+ metus-kaip diena ir naktis. Zmones, klausykite patarimu tu, kurie DABAR tuose sultyse plaukioja, o ne kai jiems buvo 19m. Pries daug metu Amerikoj ne tik kad galima buvo paprasta darba lengvai gauti, bet ir studentai uzsidirbdavo 20 tukst. litu per vasara juodus darbus dirbdami. Ir kas is to, ar tai aktualu dabar? Kazkas klause kaip issirinkti valstija, as siulyciau visu pirma pasidometi nedarbo statistika ir pragyvenimo kainom. O tokie dalykai kaip oras, tikra ziema, tikra vasara, bla bla bla, bus paskutinej vietoj, jei teks be darbo juodaodziu gete sedeti.
Atsakyti
QUOTE(byebyelondon @ 2014 03 06, 14:58)
Kodel jus pasakojote, kas buvo, kai jums buvo 19-20m? Kaip suprantu, tai buvo tikrai ne pries metus. Amerikos ekonomine padetis dabar ir pries 6+ metus-kaip diena ir naktis. Zmones, klausykite patarimu tu, kurie DABAR tuose sultyse plaukioja, o ne kai jiems buvo 19m. Pries daug metu Amerikoj ne tik kad galima buvo paprasta darba lengvai gauti, bet ir studentai uzsidirbdavo 20 tukst. litu per vasara juodus darbus dirbdami. Ir kas is to, ar tai aktualu dabar? Kazkas klause kaip issirinkti valstija, as siulyciau visu pirma pasidometi nedarbo statistika ir pragyvenimo kainom. O tokie dalykai kaip oras, tikra ziema, tikra vasara, bla bla bla, bus paskutinej vietoj, jei teks be darbo juodaodziu gete sedeti.

jei norite galiu papasakoti ir kas pries metus buvo. darba dar lengviau gavau. o ka pasakojau, tai buvo pries4 metus. niekas taip drastiskai ten nepasikeite. ir dabar dar galima studentu bunant per vasara uzsidirbti apie 20 000 litu. ziurint ka dirbsi ir kiek valandu gausi.dirbant normaliomis valandomis (40val per sav)padaveju ar padavejo asistentu, tai 15 000- 20 000 lt per 3 men tikrai uzsidirbsi ir DABAR. ir jokiu as patarimu cia nedalinu g.gif pasakiau kaip buvo pradzioje man, nes klausia butent apie ta pradzia atvykstant, tai todel ir pasakoju kas buvo kai man 19-20m buvo.
Atsakyti
QUOTE(byebyelondon @ 2014 03 06, 15:58)
Kazkas klause kaip issirinkti valstija, as siulyciau visu pirma pasidometi nedarbo statistika ir pragyvenimo kainom. O tokie dalykai kaip oras, tikra ziema, tikra vasara, bla bla bla, bus paskutinej vietoj, jei teks be darbo juodaodziu gete sedeti.

aš klausiau, pirma klausime ir paminėjau, kad kaip sužinot, kur būtų galima darbus rast, kur ramiai šeimai gyvent.

Man asmeniškai įdomu ir ankstesnės žmonių patirtys, kokia buvo ta jų nauja pradžia, nes jie jau mato ką gerai, ką blogai darė, iš tos patirties ir patarimų gerų pažert gali 4u.gif
Atsakyti
Su paprastais darbai situacija visada daugmaz panasi, t.y. ju yra, nes darbuotoju kaita didesne. Tikrai nezinau apie visas valstijas, bet manyciau visur panasiai yra, na isskyrus ten, kur 100 myliu vaziuoji per dykuma, tai tada tokiuose kaimukuose jau sunkiau su darbais. Kiek uztruks isidarbint priklauso nuo situacijos - gali ir iskart pasamdyt uzejus paklaust del darbo, gali ir uztrukt kelias savaites, bet jei ieskosit, eisit, siusit cv, tai tikrai neturetu ilga trukt - cia toks neatsakomas klausimas, nes priklauso ir kiek paciu pastangu bus, o ir sekmes dalykas (gali pirma cv nusiuntus gaut ta darba, o gali ir 10 per diena issiust ir gaut pirma skambuti po savaites). Bent man pradzioj sunkiausia buvo, kad LT buvau nedirbus, cia aisku irgi ne, tai nera jokiu rekomendaciju ir vienoj vietoj pasake, kad noretumem samdyt, bet nezinom kokia esi (ty nera jokios rekomendacijos is praeito darbdavio) ir nezinom ar neisvaziuosi atgal po vasaros ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2014 03 05, 15:44)
Man tai idomu kaip su paprastais darbais situacija (aisku cia visos mane uzjuoksit, bet man idomu ...), nes nesitikiu is pradziu kad su vyru kazka gausim normalaus... Aisku visi darbai normalus , kur alga moka smile.gif

mes pacioj pradzioj, kiek visur pildem duotas formas, prirashem visus bakalaurus, magistrus ir t.t., o bandem darbintis i restoranus, dunkin donuts ir t.t. lotuliukas.gif tai nezinom, ar ten tas formas shiaip i shiukshliu dezes numete, ar per daug to mokslo buvo, kad padaveju dirbt g.gif tai, aishku niekas neprieme lotuliukas.gif o po to, kai jau ejom konkreciai pas menedzerius ir klausem, ar ieshko darbuotojo, tai visai kita kalba 4u.gif

QUOTE(Laimucka @ 2014 03 05, 16:24)
visai normalus klausimas, dar plius idomu kaip reaguoja i naujai arvykusius greencardus, ar lengvai juos toleruoja tiek gyventojai tiek darbdaviai?

normaliai reaguoja 4u.gif aishku, priklauso, i kokia terpe papulsi....

QUOTE(♦Sherrie♦ @ 2014 03 06, 08:38)
Man asmeniškai įdomu ir ankstesnės žmonių patirtys, kokia buvo ta jų nauja pradžia, nes jie jau mato ką gerai, ką blogai darė, iš tos patirties ir patarimų gerų pažert gali  4u.gif

paatrimas, tiesiogiai eiti i vieta, ir prashyt pakalbet su menedzeriu.... bent mums pradzioj tai suveike 4u.gif
Atsakyti
Turiu klausima.
Pas mus i svecius atvaziavo giminaitis 3 menesiams, o bilieta nupirko 1 ar 2 dienas kai baigiasi viza doh.gif Jis bando losti ZK, tai idomu ar labai sitas dalykas kliutu kad prabuvo ta diena ilgiau nei baigesi viza ar butinai pakeisti data? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(starke @ 2014 03 06, 20:31)
Turiu klausima.
Pas mus i svecius atvaziavo giminaitis 3 menesiams, o bilieta nupirko 1 ar 2 dienas kai baigiasi viza  doh.gif Jis bando losti ZK, tai idomu ar labai sitas dalykas kliutu kad prabuvo ta diena ilgiau nei baigesi viza ar butinai pakeisti data?  ax.gif

būtinai pasikeisti datą 4u.gif
Atsakyti
Labos 4u.gif

Nuo info gausos jau pasimečiau doh.gif
Mamytės, kurios ėjo į pokalbį su paaugliais vaikais gal prisimins, ar vaikų iš mokyklų pažymos reikalingos pokalbiui ir jų vertimai, ar tik pagrindinio pareiškėjo, t.y. manęs g.gif

dar kažkurioje iš temų skaičiau, kad kieno gimimo liudijimas dar būnant sovietų sąjungoje išrašytas rusų kalba, tai reikėjo prieš darant vertimą, išsiimti lietuvišką iš Metrikacijos skyriaus... g.gif

būsiu dėkinga už informaciją 4u.gif
Atsakyti