Įkraunama...
Įkraunama...

Žalia korta - 8

QUOTE(♦Sherrie♦ @ 2014 03 03, 15:53)
Labos merginukės,

atėjau garsiai pasvajot  biggrin.gif  blush2.gif
įdomu pasidarė, kaip jūs išsirenkat, į kurią valstiją važiuot? Na, jei yra kas laukia, tai čia jau kaip ir viskas aišku, bet jei ne, tai kaip išsirinkt, kur nutūpt? Kažin kuri valstija artimesnė lietuvio dūšiai, kur būtų galima susikurt ramų, jaukų gyvenimą, kad nebūtų tų šaudymų, gaudymų kaip per filmus, tuo pačiu, kad ir darbus nebūtų sunku susirast ir būtina sąlyga, kad būtų šilta  bigsmile.gif  blush2.gif

nuo saudymu gaudymu ir lietuvos vienkiemiuose neesi apsaugotas biggrin.gif manau, nera nei idealios nei neidealios valstijos. su laiku pamilsti vieta smile.gif daug cia jus salygu keliat vietovei. o laimejimo atveju nuvykus i viena vastija pradzioj, nebutina ten ir pasilikti visa gyvenima. jei jauciat ,kad kitoje valstijoje jums geriau- mieliau butu ,tai galite ten keltis.
Atsakyti
galbut tu ir teisi, bet kai domiesi su viltimi, o jeigu siais metais laimesim,tai rupi kokie rupesciai laukia laimejus, kitiems gal paskaicius ir nebebus noro ir dalyvauti, bet pvz. as laukiu geguzes, su viltim o gal laime ir mums nusisypsos smile.gif
Atsakyti
4u.gif

Labos,

Gal kuri iš JAV mamyčių žino, ar yra galimybė atnaujinti F-1 vizą (studento), neparvykstant į Lietuvą..? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(unfaithful @ 2014 03 04, 16:34)
4u.gif

Labos,

Gal kuri iš JAV mamyčių žino, ar yra galimybė atnaujinti F-1 vizą (studento), neparvykstant į Lietuvą..? ax.gif

http://www.ice.gov/s...avel/faq_f3.htm
nereik but jav mamyte,kad info susirasti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Laimucka @ 2014 03 04, 15:16)
galbut tu ir teisi, bet kai domiesi su viltimi, o jeigu siais metais laimesim,tai rupi kokie rupesciai laukia laimejus, kitiems gal paskaicius ir nebebus noro ir dalyvauti, bet pvz. as laukiu geguzes, su viltim o gal laime ir mums nusisypsos smile.gif

man taip ir buvo, jau seniai užklysdavau į šia temą, bet paskaičius, kaip sunku laimėt, paskui kiek reikia susirinkt dokumentų, galiausiai ir kiek pinigų tai kainuoja, visai nenorėjau aš į tą Ameriką blush2.gif O pernai daug kas pasikeitė, slėgt pradėjo ta UK, ir supratom, kad tų galimybių išvažiuot būtų, tai ir bandom ir tuo pačiu domimės smile.gif Ir norisi tos informacijos kuo daugiau "iš pirmų lūpų", kai klausi-atsako, vėl klausi ir t.t. Nes tų straipsnių priskaityta kaip kam sekasi, bet nepašnekėsi, nepaklausinėsi.
O dėl valstijų skirtumo, tai manau tikrai yra, kurios pagarsėję (ar bent kažkuri dalis valstijos, ar gal tik koks miestas), kurios mažiau saugios nei kuri kita. Pvz. Londone yra rajonų, kur lengviau gausi būstą, jis gerokai pigiau kainuos, nei kituose rajonuose, bet užtai vakarėjant ten šviesiam žmogui geriau kojos nekelt..

Ir beje, aš kai tokia didelė lošėja, tai tik dabar perskaičiau, kad iš visų gavusių pranešimą apie laimėjimą tik pusė gauna ŽK, kodėl? Turbūt kvailas klausimas, bet tikrai nežinojau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(♦Sherrie♦ @ 2014 03 05, 10:12)
man taip ir buvo, jau seniai užklysdavau į šia temą, bet paskaičius, kaip sunku laimėt, paskui kiek reikia susirinkt dokumentų, galiausiai ir kiek pinigų tai kainuoja, visai nenorėjau aš į tą Ameriką  blush2.gif O pernai daug kas pasikeitė, slėgt pradėjo ta UK, ir supratom, kad tų galimybių išvažiuot būtų, tai ir bandom ir tuo pačiu domimės  smile.gif Ir norisi tos informacijos kuo daugiau "iš pirmų lūpų", kai klausi-atsako, vėl klausi ir t.t. Nes tų straipsnių priskaityta kaip kam sekasi, bet nepašnekėsi, nepaklausinėsi.
O dėl valstijų skirtumo, tai manau tikrai yra, kurios pagarsėję (ar bent kažkuri dalis valstijos, ar gal tik koks miestas), kurios mažiau saugios nei kuri kita. Pvz. Londone yra rajonų, kur lengviau gausi būstą, jis gerokai pigiau kainuos, nei kituose rajonuose, bet užtai vakarėjant ten šviesiam žmogui geriau kojos nekelt..

Ir beje, aš kai tokia didelė lošėja, tai tik dabar perskaičiau, kad iš visų gavusių pranešimą apie laimėjimą tik pusė gauna ŽK, kodėl? Turbūt kvailas klausimas, bet tikrai nežinojau  4u.gif

Galbut va taip neiisiaiskine popieriukai buna netvarkoj, o galbut dar kur ka nors pamelavo o pokalbio metu issiaiskina, net nzn. Mus ir slegia uk, taip pat sedimkad sedim, jau 8-ti metai, labai saunu kad papuole mamyciu klausanciu iv klausimu kurios taip pat cia gyvena:)
Atsakyti
As panasiai 4-5 metai patyliukais sekdavau sia tema.. Rinkau informacija..
Kalbinau vyra isvaziuoti is Airijos kuri turbut slegia daugiau nei UK gyvenancius smile.gif
Bet sulaukdavau atsakymo, kad cia yra gerai, cia algos geros, o del klimato neva
per daug imu i galva.. O kai atejo diena kai laimejom ir kai pradejau sakyti kad zinok
reikes medicinines, reikes to ano ir tt. Tada sako gal Tu ir neveltui varvinai akis tame
forume. Tiesiog sirdy visada tiki ir turi vilti. Is mano pazystamu labai daug kas yra laimeje
ir as skaitydama istorijas cia vis galvodavau, kad ateis diena kai ir mums pasiseks smile.gif
Ir atejo 4u.gif
Tikrai nuosirdziai linkiu visoms laimeti siemet ir nepatingeti atsiversti temu, kur buvo labai daug kalbeta, daug informacijos suteikta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dulke @ 2014 03 05, 12:35)
laimeje
ir as skaitydama istorijas cia vis galvodavau, kad ateis diena kai ir mums pasiseks smile.gif
Ir atejo 4u.gif
Tikrai nuosirdziai linkiu visoms laimeti siemet ir nepatingeti atsiversti temu, kur buvo labai daug kalbeta, daug informacijos suteikta 4u.gif

dėkui užlinkėjimus 4u.gif , jums taip pat kuo geriausio starto naujoj pradžioj 4u.gif , ir labai lauksim pasakojimų, kaip sekasi mirksiukas.gif

Dėl senesnių temų, tai reikės perverst visas blush2.gif , klausiančioms įdomiausia naujausios naujienos, bet tikiu, kad ir nusibosta į tuos pačius klausimus atsakinėt 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Laimucka @ 2014 03 05, 10:32)
Galbut va taip neiisiaiskine popieriukai buna netvarkoj, o galbut dar kur ka nors pamelavo  o pokalbio metu issiaiskina, net nzn. Mus ir slegia uk, taip pat sedimkad sedim, jau 8-ti metai, labai saunu kad papuole mamyciu klausanciu iv klausimu kurios taip pat cia gyvena:)

aš anksčiau nesuprasdavau, ko tie anglai depresuoja, galvojau kas tas oras, ne tame esmė. Bet dabar matau, kad esmė, kažkokia monotonija, beveik vienas metų laikas, nes tiek vasarą kai papūs vėjas, tai sriukės reikia, tiek žiemą matau lakstančių su trumpom rankovėm. Ir šiaip jau tapo ribotų galimybių šalis ax.gif Todėl ir nukrypo žvilgsniai už Atlanto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(♦Sherrie♦ @ 2014 03 05, 09:54)
aš anksčiau nesuprasdavau, ko tie anglai depresuoja, galvojau kas tas oras, ne tame esmė. Bet dabar matau, kad esmė, kažkokia monotonija, beveik vienas metų laikas, nes tiek vasarą kai papūs vėjas, tai sriukės reikia, tiek žiemą matau lakstančių su trumpom rankovėm.  Ir šiaip jau tapo ribotų galimybių šalis  ax.gif Todėl ir nukrypo žvilgsniai už Atlanto  smile.gif


Buna zmoniu, kurie nereaguoja i klimata ar jo kaita.. Bet pvz man asmeniskai
kai dangaus spalva nesiskiria nuo asfalto spalvos ir yra tik dvi spalvos pilka ir zalia,
bei slegiai (gyvename kur per miesta teka upe kuri itek i jura) ir
pastaruoju metu ji taip pakyla del slegio kad uztvindo gatves.. Ir kas svarbiausia
tai buna 2 kartus dienoj.. Ir kai as pvz reaguoju ir galiu pasakyti kada lis nes jauciu
labai stipru slegi tai galima lengvai tariant nuprotet.. Aisku pasitaiko savaiteje karta ir
saule ir zydras dangus bet zmogus kuris negauna saules tikrai jauciasi daug prasciau nei
tas kuris gyvena Ispanijoje ir dziaugiasi ta saule kas dien smile.gif
Nukrypome nuo temos, bet klimato ir loterijos deka teks apleisti sia sala smile.gif ir kazkodel
ne kiek neliudziu nors palieku cia savo seima smile.gif
Kas gyvena Lietuvoje ir mato sauletu dienu ir vasara gali pasidziaugti to nesupras smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dulke @ 2014 03 05, 13:05)
Buna zmoniu, kurie nereaguoja i klimata ar jo kaita.. Bet pvz man asmeniskai
kai dangaus spalva nesiskiria nuo asfalto spalvos ir yra tik dvi spalvos pilka ir zalia,
bei slegiai

daug nekomentuosiu, nes gausim velnių, kad ne į temą blush2.gif , tik pasakysiu, kad pasirašau po kiekvienu žodžiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(♦Sherrie♦ @ 2014 03 05, 12:12)
daug nekomentuosiu, nes gausim velnių, kad ne į temą  blush2.gif , tik pasakysiu, kad pasirašau po kiekvienu žodžiu  4u.gif

Me too thumbup.gif Pagyvenus Olandijoj... Nors paskutiniu metu negaliu skustis islenda saule... Bet aisku ne del klimato keiciam sali biggrin.gif
Papildyta:
Taip pat labai domina svieziai isikurusiu pasakojimai (ir ne taip jau svieziai aisku biggrin.gif ). Mes siais metais losiam pirma karta. Ir tikimes, ir ne... Loterija gi.. Bet jau kai tiek nedaug laiko iki rezultatu liko, vis pagaunu save svarstancia, o kas jeigu... Mano giminaiciai pries daug metu laimejo ir isvyko, o tetis nors laimejo, bet nevaziavo... Nu vnz.. Laukiu lb rezultatu.
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2014 03 05, 21:04)
Me too thumbup.gif  Pagyvenus Olandijoj... Nors paskutiniu metu negaliu skustis islenda saule... Bet aisku ne del klimato keiciam sali biggrin.gif
Papildyta:
Taip pat labai domina svieziai isikurusiu pasakojimai (ir ne taip jau svieziai aisku biggrin.gif ). Mes siais metais losiam pirma karta. Ir tikimes, ir ne... Loterija gi.. Bet jau kai tiek nedaug laiko iki rezultatu liko, vis pagaunu save svarstancia, o kas jeigu... Mano giminaiciai pries daug metu laimejo ir isvyko, o tetis nors laimejo, bet nevaziavo... Nu vnz.. Laukiu lb rezultatu.

pasirasau po visais postais , mano savijauta tokia pati. As taip pat losiu pirma kart nor tema skatau gal daugiau nei 5 metai, vis naprosiruosdavau tai foto seimos nariu, tai praziopsodavai, o sikart kazkaip susiemiau ir uzpildziau;) o timejimas pas mane didelis, ir tas klausimas labai daznai iskyla O VDRUG? tad tikekim ir laukim, nebe kas beliko;)
Papildyta:
ai va katik atsiminiau is kur sita tema atsirado, kazkada senei uzpildziau kazkokia anketa uk puslapi del Green card, ir pamenu pasksmbino ir kalbejo ilgai ilgai tipo pades laimet ir reikia virs 100 jei gerai pamenu 170 kazkiek sumoket ir sansai laimet garantuoti, as ten klausiau klausiau , atsakinejau i klausimus, ir kai paprase mano korteles duomenu, kazkaip atsitokejau, kad kazkaip tai nemokama loterija ir negali prasyt pinigeliu. ir tada padejau rageli ir pradejau ieskot info, nuo to laiko as cia etatine sksitytoja, uzprenumeriota si tema pas mane.
Atsakyti