Įkraunama...
Įkraunama...

Žalia korta - 8

Man irgi apie lagaminus įdomu smile.gif Kokius daiktus vežėtės? Ir kitos gal galėtų pasakyt, ar labiau verta bandyt viską persivežt, ar planuot smulkius buitinius daiktus vietoj pirkt?
Atsakyti
QUOTE(...Dream... @ 2014 06 02, 19:16)
Musu visa seima po ilgo skrydzio su 12 lagaminu jau USA  thumbup.gif


Kokios puikios naujienos 4u.gif

Papasakok, turėdama laiko, kaip ten su tais 12 lagaminų wink.gif bigsmile.gif

Mes jau visi irgi pasiruošimo maratone... šioj savaitėj medicinkę turėsim trise... ax.gif
po to dokų vertimai ir pokalbis...ir jei tik viskas gerai, tai tik gavę vizas praktiškai ir varysim...

bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(vasaros_lietus @ 2014 06 02, 14:39)
Man irgi apie lagaminus įdomu smile.gif Kokius daiktus vežėtės? Ir kitos gal galėtų pasakyt, ar labiau verta bandyt viską persivežt, ar planuot smulkius buitinius daiktus vietoj pirkt?

dabar jei vaziutumem, tikrai nesiveztumem skuduru, geriau shirdziai mielus daiktus - knygas, nuotraukas, zodynus ir t.t. visa kita cia isigytumem....
Atsakyti
Leido vežtis kiekvienam po 1 rankinį iki 8 kg ir viena dideli 23 kg. Dar mes issipirkom 4 lagaminus po 23 kg. Vienas lagaminas 208 lt.
Muitinej Amerikoje prie sienos ejom keturiese. Tai manęs klausinėjo standartinių klausimu, o šeimynai pasake pasiimti lagaminus ir eiti į tokia patalpa pažymėta ,,2,,. Ten padėjo parašą ir antspauda. Tada jau ejom lauk iš orouosto. Reikėjo tik voko ir paso.
Apie gyvenimo pradžia Amerikoje sunku ką ir pasakyti. Esu čia jau ne pirma karta, vyras taip PAT. Šiuo metu gyvenam pas tėvus. Daiktu irgi jau turim daug. Taigi ieškos vyras darbo, o pagal darbą žiūrėsim tada jau kur išsikraustyti kur vaikus į mokykla vesti.
Atsakyti
...Dream... kaip dziugu girdeti, sveikinimai ir kad vaikuciam ta adaptacija butu kuo lengvesne ir jums butu viskas gerai! wink.gif

Oho, 12 lagaminu tai cia jau ne juokai smile.gif mes su vyru tai po 1pasiimsim ir judesim laimes ieskoti biggrin.gif

As tai irgi ruosiuosi, nes Lietuvelej liko tipo 1 naktele permiegoti wink.gif taip viskas per greitai cia man, nu bet ka padarysi wink.gif viskas bus gerai tik tiek, kad dabar irgi atrodo, ka cia geriau detis, ko nesideti... labai svarbia informacija suzinojau, kad tereikia pasu ir voku wink.gif bet apie rengenogramas irgi ten raso, kad jas reikia pateikti? wink.gif

Zodziu, keista, idomu ir labai liudna siuo metu pradejo darytis, nes atsvenciau gimtadieni ir kai pamaciau, kaip zmones liejo asaras ir pagalvojau ar ten kada nors susirasiu tokiu artimu ir siltu sirdziai man zmoniu wink.gif

Atsakyti
QUOTE(ozkiki @ 2014 06 03, 08:01)


As tai irgi ruosiuosi, nes Lietuvelej liko tipo 1 naktele permiegoti wink.gif taip viskas per greitai cia man, nu bet ka padarysi wink.gif viskas bus gerai tik tiek, kad dabar irgi atrodo, ka cia geriau detis, ko nesideti... labai svarbia informacija suzinojau, kad tereikia pasu ir voku wink.gif bet apie rengenogramas irgi ten raso, kad jas reikia pateikti? wink.gif

Zodziu, keista, idomu ir labai liudna siuo metu pradejo darytis, nes atsvenciau gimtadieni ir kai pamaciau, kaip zmones liejo asaras ir pagalvojau ar ten kada nors susirasiu tokiu artimu ir siltu sirdziai man zmoniu wink.gif

4u.gif
tik nepasiduokit liūdnom mintim 4u.gif

Atsiras naujų draugų... senieji, tikrieji niekur nedings, jie jūsų atostogoms grįžtančių lauks...

Jūs jauni, jums viskas bus gerai... thumbup.gif

parašykit kaip jums pirmieji žingsniai ant svajonių žemės eisis ax.gif

sėkmės thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ozkiki @ 2014 06 03, 07:01)
...Dream... kaip dziugu  girdeti, sveikinimai ir kad vaikuciam ta adaptacija butu kuo lengvesne ir jums butu viskas gerai! wink.gif

Oho, 12 lagaminu tai cia jau ne juokai smile.gif mes su vyru tai po 1pasiimsim ir judesim laimes ieskoti biggrin.gif

As tai irgi ruosiuosi, nes Lietuvelej liko tipo 1 naktele permiegoti wink.gif taip viskas per greitai cia man, nu bet ka padarysi wink.gif viskas bus gerai tik tiek, kad dabar irgi atrodo, ka cia geriau detis, ko nesideti... labai svarbia informacija suzinojau, kad tereikia pasu ir voku wink.gif bet apie rengenogramas irgi ten raso, kad jas reikia pateikti? wink.gif

Zodziu, keista, idomu ir labai liudna siuo metu pradejo darytis, nes atsvenciau gimtadieni ir kai pamaciau, kaip zmones liejo asaras ir pagalvojau ar ten kada nors susirasiu tokiu artimu ir siltu sirdziai man zmoniu wink.gif


Viskas bus gerai, manau Amerikoje yra tikrai nemažai žmonių su tokiu pačiu likimu, sutiksit juos, dalinsities patirtimi . Svarbiausia nepasiduokite liūdnoms mintims, aš savo draugei išvykstant pasakiau, visada prisimink iškilus sunkumams ką tau reikėjo paaukoti (šeimą, draugus, namus), kad nueitum tokį kelią ir turėtum galimybę čia gyventi, ir bus lengviau susitvarkyti su tais sunkumais , nepasiduoti 4u.gif aš su ja kiekvieną dieną bendrauju , jau metus , manau ir jūsų draugai nepamirš ir lauks wink.gif
Atsakyti
Butent merginos, jokiu liudnu minciu.. Nes prisimintyt visko gali ir poto ne vienam galva susisuka... Mano drauge laukes ir kazkas uzejo jai, manau, kad hormonai, ir isvare i LT atgal, db noretu grist i NL, bet ner kaip... Ir viskas del to ilgesio... Reik uzsiimt kitokiom veiklom, mintys nukreipti kitur...
As tai lb laukiu... Aisku mums dar daug reikalu iki vizu, bet vistiek sirdele kirba, noris man greiciau isvaryt...
Atsakyti
Rengenu neprase musu. Tik pasas ir vokas
Atsakyti
as JAV jau 13 metu ir galiu pasakyti apie draugus tik tiek, kad tie draugai kurie buvo tikri draugai tai ir liko tokie ir po tiek metu... retai pasimatom aisku, bet nuolat bendraujam ir susitike snekames taip kaip niekad nebuvom toli vieni nuo kitu. O kiti zmones tiesiog atsisijojo, bet atsirado cia juk daug ir nauju...
Atsakyti
Aciu uz palaikyma ir protingas mintis! smile.gif

O dabar sedziu ir galvoju, kaip ten su tuo draudimu?! smile.gif man dabar apsidrausti LT ar ten nuvaziavus?
Atsakyti
Sveiki,
perskaiciau turbot jau 3-ju metu senumo forumus apie loterija, labia daug naudingos informacijos suzinojau...noriu paklausti butent Unfaithul, kiek supratau jusu sunus sekmingas krepsininkas, turiu sunu jam trylika dabar, tai jeigu viskas gerai kitais metais isvykstam, cia lietuvoj jis lanko krepsinio mokykla yra komandos kapitonas, kokios galimybes jam uz atlanto butu, nuo ko reiketu pradeti ta "krepsininko" karjera, ar kai atvaziuosim mokykloje iskart prasytis kad priimtu I komanda, ar yra kazkokiu dar istagu kur moko krepsinio gudrybiu, nes galvoju kai atvaziuotumem jis nebezaistu, tai jau veliau butu per velu metu atzvilgiu....jei nesunku atsakykit
Atsakyti