Įkraunama...
Įkraunama...

Žalia korta - 8

Ozkiki geros zinios del susitaikymo, o del kortos manau viskas bus gerai, tik nesupratau ar neteistumo pazymu Jums nereikejo atiduoti? Nes mes jas atidaveme ten, viena is Airijos, kur angliskai isdave su apostilemis, kita is Lietuvos, kuri buvo isduota Dublino Ambasadoje, bet is karto anglu kalba padare. Ar nuvykus ten muitineje reikes papildomu dokumentu? Nes kaip supratau viskas geltoname voke, ar klystu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ozkiki @ 2014 05 28, 18:38)
... siaip tai labai idomiai, kad beveik visas pokalbis vyko tik apie musu vestuves, musu suzadetuves, po to paklause ar neturejom kokiu problemu su policija, nes esam buve JAV ir viskas wink.gif as galvojau, kad jiems labiau rupi visi kiti dalykai, pvz, ka planuoji veikti toj Amerikoj ir siaip wink.gif



ozkiki, tokio pokalbio pobūdis - tai tikrų tikriausias tikrinimas ar jūsų santuoka nėra fiktyvi ax.gif
Atsakyti
ai, tikrai... net nebeatidave dokumentu jokiu wink.gif tai reiskias jie lietuviska musu netistumo israsa matys, nes as ji uzsisakiau tik savaite ar kelios dienos pries pokalbi ir kazkokiu budu jie sugalvojo, kad pati atsiimsiu is Vilniaus, tai laukiau laukiau, kol 2 dienos pries pokalbi nepasukau ir paklausiau, kur mano israsai, sako tai jus pati is Vidaus reikalu ministerijos pasiimsite... nu tai pokalbio diena ir atsiemiau, tai jau niekur nebeverciau wink.gif dabar irgi nebeistveriau ir parasiau i ambasados emaila, kad darbdaviai labai praso, kad tiksliai jau pasakytumem ar atvyksime ir kad jau kita savaite reikia isskristi, tai kad kuo gali greiciau pasakytu atsakyma... nes jau ir pati nebegaliu... zudo mane tas galvojimas kiekviena minute ar laimejau gyvenimo loterijoj... ka daryti su bilietais, ka pasakyti darbdaviams ir t.t.

Ora , tai suprantu, bet tikiuosi, kad jiems nekils kazkokiu klausimu, kai nusiuntem nuotraukas... wink.gif
Atsakyti

Marijukas, nu del to, kad bus lengviau isvaziavus dviese, o ne vienai, tai faktas smile.gif ir siaip labai faina, kai matai zmogaus pastangas, nors ir mano didele dalis kaltes buvo, bet as net nebenorejau taikytis, nes nebemylejau, bet jis su laiku vis bande bande irodyti, kad mane labai myli ir kad bus viskas gerai ir pagalvojau, nu kaa, nieko neprarasiu. wink.gif o mes kazkaip apie tas suzadetuves tai nesitarem nieko, nes ju ir nebuvo wink.gif tai nu taip sunkokai buvo, bet nuotraukas nusiuntus, tikiuosi, kad viskas jiems paaiskes, kad nemelavom wink.gif tikiuosi labai, kad jau sia savaite paaiskes viskas... nes man reikia bilietus ziuretis, o kazkaip baisu, nors konsulei sakiau, kad mums reikia isvykti jau kita savaite, tai sake, kad greiciau nuotraukas atsiustume tada.
Zodziu, tas laukimas nuzudys. ;D jo, mes i new hampshire leksim, o po vasaros - tai irgi neaiskus planai wink.gif o jau seniai tie draugai Bostone laikosi?
[/quote]

Ne, jie išvyko praėjusiais metais, tai rugpjūtį bus tik metai kaip gyvena Amerikoje smile.gif dar naujokai smile.gif
Atsakyti
bet vis tiek, nepabugo, toliau gyvena, tai reiskias, kad sekasi wink.gif o jie dirba kazka palei specialybe, kaip jiems ten sekasi?
Atsakyti
QUOTE(ozkiki @ 2014 05 29, 12:34)
ai, tikrai... net nebeatidave dokumentu jokiu wink.gif tai reiskias jie lietuviska musu netistumo israsa matys, nes as ji uzsisakiau tik savaite ar kelios dienos pries pokalbi ir kazkokiu budu jie sugalvojo, kad pati atsiimsiu is Vilniaus, tai laukiau laukiau, kol 2 dienos pries pokalbi nepasukau ir paklausiau, kur mano israsai, sako tai jus pati is Vidaus reikalu ministerijos pasiimsite... nu tai pokalbio diena ir atsiemiau, tai jau niekur nebeverciau wink.gif dabar irgi nebeistveriau ir parasiau i ambasados emaila, kad darbdaviai labai praso, kad tiksliai jau pasakytumem ar atvyksime ir kad jau kita savaite reikia isskristi, tai kad kuo gali greiciau pasakytu atsakyma... nes jau ir pati nebegaliu... zudo mane tas galvojimas kiekviena minute ar laimejau gyvenimo loterijoj... ka daryti su bilietais, ka pasakyti darbdaviams ir t.t.

Ora , tai suprantu, bet tikiuosi, kad jiems nekils kazkokiu klausimu, kai nusiuntem nuotraukas...  wink.gif


bandykit dairytis bilietų... kainos dabar geros labai... ax.gif, SASas turi dar akcijas iki liepos 1 d. skrydžiams

aš irgi dėl kaip orientyrą į būsimas išlaidas, dairausi bilietų liepos viduriui... tai nuo kainų širdis stojasi doh.gif verysad.gif ... 4 žmonėms + mažutis cucykas ant rankų... bilietų kainos nuo 3400 kt/vienam... siaubas blink.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo unfaithful: 29 gegužės 2014 - 12:41
OOooo bliamba... nu as dabar ziiuriu, kad 2200lt galiu paimti wink.gif bet cia is Varsuvos, nes jei ziurint is Vilniaus, tai 900 brangiau... wink.gif man kazkaip gaila tiek permoketi, tai paprasysim, kad kokie draugai pakeliautu ir nuvestu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ozkiki @ 2014 05 29, 13:50)
OOooo bliamba... nu as dabar ziiuriu, kad 2200lt galiu paimti wink.gif bet cia is Varsuvos, nes jei ziurint is Vilniaus, tai 900 brangiau... wink.gif man kazkaip gaila tiek permoketi, tai paprasysim, kad kokie draugai pakeliautu ir nuvestu wink.gif


www.doleris.com

netgi leidžia rinktis One way ir tada nedidina kainos, o ji būna mažesnė nei Round trip
Atsakyti
oh my god, oh my god! ka tik skambino is ambasados ir pasake, kad viskas gerai, dokumentai paruosti ir kad rytoj jau galime pasiimti viska ! wink.gif viskas! gyvenimo loterija laimeta! man taip nesisekdavo loterijose, nei karto nebuvau laimejusi nieko, o cia sitaip... wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ozkiki @ 2014 05 29, 14:50)
oh my god, oh my god! ka tik skambino is ambasados ir pasake, kad viskas gerai, dokumentai paruosti ir kad rytoj jau galime pasiimti viska ! wink.gif viskas! gyvenimo loterija laimeta! man taip nesisekdavo loterijose, nei karto nebuvau laimejusi nieko, o cia sitaip... wink.gif


SVEIKINU 4u.gif thumbup.gif

kokioj srity darbą radot?
Atsakyti
QUOTE(ozkiki @ 2014 05 29, 11:50)
oh my god, oh my god! ka tik skambino is ambasados ir pasake, kad viskas gerai, dokumentai paruosti ir kad rytoj jau galime pasiimti viska ! wink.gif viskas! gyvenimo loterija laimeta! man taip nesisekdavo loterijose, nei karto nebuvau laimejusi nieko, o cia sitaip... wink.gif


VALIO! Dziaugiuosi uz Jus! 4u.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dulke: 29 gegužės 2014 - 14:32
ozkiki, sveikinimai pagaliau sulaukus gero atsakymo ir gero jums naujo gyvenimo ir kartu ir iz juru mariu thumbup.gif
O kodel jus buten i New Hempshire? Pazystami ten kokie? ax.gif
Atsakyti