Įkraunama...
Įkraunama...

Žalia korta - 8

QUOTE(♦Sherrie♦ @ 2014 05 23, 20:52)
Sveikutės,

norėjau paklaust, tom, kuriom nėjo pertikrint duomenų, metė klaidas, gal kažkas pasikeitė? Niekaip neprisiruošiu sukurpt to emailo, o patikrint vis dar neina  schmoll.gif

Mums taip pat vis dar neina, jau viska isbandem, bet vistiek meta klaida verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(ozkiki @ 2014 05 28, 11:17)
Sveiki,
Nu tai ka... vakar buvau ambasadoje wink.gif esu pasimetus, bet lyg ir viskas gerai wink.gif
Zodziu, nuvarem, surinko dokumentus: mano atestatas, abieju gimimo liudijimai, neteistumo pazymos, pasai, santuokos liudijimas - visu ju originalai ir kopijos ir,aisku, 330$. Bent jau Vilniuj nepraso nei banko isklotines, nei darbo pasiulymo, nei papildomu nuotrauku.

Kadangi mes susituokem tik po to, kai suznojom apie zalios kortos laimejima, tai kviete atskirai ir klausinejo realiai visko tik apie mus. Kad issiaiskintu ar cia fiktyvi ar nefiktyvi santuoka. Kadangi jis man buvo nepasipirses, tai kai paklause, kaip pasipirso, tai ten truputeli susivelem, kad as sakiau, kad buvau su raudona suknele, o jis sake, kad buvau su melynais dzinsais biggrin.gif tada klause ar gyvenam kartu ir kad apibudinciau ta buta, o jo grynai apie detales klausinejo, kurias as isvardijau. Nu ir ka... galiausiai pasikviete mus abu ir pasake, kad tipo as sakiau, kad raudona suknele, o jis kad melyni dzinsai ir dar kazka ir po to sako gal turit nuotrauku, irodanciu, kad draugaujat jau 7 metus... o kodel as nepagalvojau is tikruju ju isideti - tai nznau... tai liepe atsiusti nuotrauku i ambasados e-maila - tai dabar laukiu  ir laukiu ju skambucio... bet jei pasu neatidave - tai manau, kad bus viskas gerai. tik tiek, kad dar vis negalim pirktis bilietu... o kai pagalvoju, kad birzelio 6 jau islekti turetumem...


Kodel birzelio 6d.? smile.gif del medicinines?

Mes pakeiteme savo bilietus i ankstesne data, i Lietuva nebespejame gryzti, tad netrukus isvykstame, parasysiu kaip sekesi viskas.


Tik turiu klausima, ar oro uosto muitineje reikalingi dar kazkokie dokumentai su vertimais ar viskas bus geltoname voke? Ar uztenka tik paso ir atsispausdintu patvirtinimu, kad sumoketi mokesciai ir panasiai?
Atsakyti
nea, nes ten darbas yra ir praso, kad ta savaitgali jau atskristumem... wink.gif
zodziu, bet gi vis tiek, as taip galvoju, kad jei jau pasu neatidave ir prase tik nuotraukas atsiusti - tai viskas ok, ane? smile.gif dabar vel tas laukimas, to skambucio laukimas... \

Nu tai sekmes ir Jums! butinai lauksime ziniu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ozkiki @ 2014 05 28, 13:07)
nea, nes ten darbas yra ir praso, kad ta savaitgali jau atskristumem... wink.gif
zodziu, bet gi vis tiek, as taip galvoju, kad jei jau pasu neatidave ir prase tik nuotraukas atsiusti - tai viskas ok, ane? smile.gif dabar vel tas laukimas, to skambucio laukimas... \

Nu tai sekmes ir Jums! butinai lauksime ziniu wink.gif


Manyciau, kad taip, nes jeigu butu atmete, ko gero butu atidave iskarto pasus ir pasake - sorry.. Bet jeigu paeme gal viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ozkiki @ 2014 05 28, 15:07)
nea, nes ten darbas yra ir praso, kad ta savaitgali jau atskristumem... wink.gif
zodziu, bet gi vis tiek, as taip galvoju, kad jei jau pasu neatidave ir prase tik nuotraukas atsiusti - tai viskas ok, ane? smile.gif dabar vel tas laukimas, to skambucio laukimas... \

Nu tai sekmes ir Jums! butinai lauksime ziniu wink.gif


O ne jūs kartais skyrėtės ? Mano draugų pora nešėsi savo nuotraukas į ambasada, tai nekilo abejonių, manau ir jums nusiuntus viskas bus gerai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Marijukas: 28 gegužės 2014 - 16:15
QUOTE(Dulke @ 2014 05 28, 13:34)
Kodel birzelio 6d.? smile.gif del medicinines?

Mes pakeiteme savo bilietus i ankstesne data, i Lietuva nebespejame gryzti, tad netrukus isvykstame, parasysiu kaip sekesi viskas.
Tik turiu klausima, ar oro uosto muitineje reikalingi dar kazkokie dokumentai su vertimais ar viskas bus geltoname voke? Ar uztenka tik paso ir atsispausdintu patvirtinimu, kad sumoketi mokesciai ir panasiai?

Dulke jus Dubline ejot pokalbi ane? Kaip ten viskas vyko? Jus dokus lt vertetes kaip skaiciau? Ar jiems nieko,kad notariskas patvirtinimas lietuviskas buvo? O medicinke kur ejot? Ar daug ko klausinejo?
Atsakyti
Marijukas , nu zinokit skyremes skyremes ir nebepriejom to galutinio tikslo.. vis tiek susitaikem. wink.gif toks jau tas gyvenimas... siaip tai labai idomiai, kad beveik visas pokalbis vyko tik apie musu vestuves, musu suzadetuves, po to paklause ar neturejom kokiu problemu su policija, nes esam buve JAV ir viskas wink.gif as galvojau, kad jiems labiau rupi visi kiti dalykai, pvz, ka planuoji veikti toj Amerikoj ir siaip wink.gif

O nuotraukas tai vakar iskart is po ambasados nusiuntem... wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2014 05 28, 15:02)
Dulke jus Dubline ejot pokalbi ane? Kaip ten viskas vyko? Jus dokus lt vertetes kaip skaiciau? Ar jiems nieko,kad notariskas patvirtinimas lietuviskas buvo? O medicinke kur ejot? Ar daug ko klausinejo?


Taip pokalbi praejome Dubline. Viskas vyko paprastai, susimokeje, pridaveme dokumentus, laukeme eileje, pasikviete abu, paklause kada susituokeme, pasakeme data, pasakeme kad iki uzpildant buvome jau susizadeje. Paklause kur vaziuosim, ar turim pazystamu, ka planuojam dirbti ir viskas 4u.gif

Dokumentus vertemes Lietuvoje, notariskas patvirtinimas buvo lietuviskas, jiems tiko.

Medicinine ejome Dubline, padare tyrimus ir viskas 4u.gif
Atsakyti
Noriu jusu nuomones is salies, ka musu seimos vietoj darytumet. Musu tevai, brolis ir sese Amerikoj jau senai. Jau ir pilieciai. Mums ir jiems is migracijos tarnybos vis siuncia emeilus ar mes nenorim prisijungti prie seimos Amerikoje. Mes su seika gyvenam Norvegijoje. Vaikas lanko mokykla, abu turim darbus. Kaip ir neblogai sekasi. Tieisog nezinom ar cia pradet mums su ta Amerika. Nes visur pliusu ir minusu daug. Labaiusiai del vaiko bijotumem. Jis nera is lengvai priprantanciu kitoj aplinkoj. Norvegijoj turi draugu daug, o dabar atplest vaika ir lekt kazkur ir jam taikytis reiktu. Jam draugai yra viskas. Jau Norvegijoj reikejo adaptuotis visiems o dabar vel reiktu. Sveikatos tie draudimai. Kainos skiriasi su visais artimaisiais pakalbejus. Kiek kainuoja apdrausti seima taip ir nesupratau iki siol.
Del darbu mums kaip ir nebutu problemos ssirasti, nes visi seimos nariai turi savo verslus. Apsigyvent irgi nebutu problema kur. Pas tevus didziulis namas. Turbut kuo paprasciau gaunama tuo lengviau atsisakoma.
Ir galvoju jei per Amerikos migracija tverkomi pop butu ar reiktu Lt irgi? Nu kvailas klausimas, bet tenai tevu draugu vaikai isvaziavo i JAV ir tenai viska susitvarke, prijungima. Ar tai gali buti tiesa.
Tieisog reikia kritisku nuomoniu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ozkiki @ 2014 05 28, 17:38)
Marijukas , nu zinokit skyremes skyremes ir nebepriejom to galutinio tikslo.. vis tiek susitaikem. wink.gif toks jau tas gyvenimas... siaip tai labai idomiai, kad beveik visas pokalbis vyko tik apie musu vestuves, musu suzadetuves, po to paklause ar neturejom kokiu problemu su policija, nes esam buve JAV ir viskas wink.gif as galvojau, kad jiems labiau rupi visi kiti dalykai, pvz, ka planuoji veikti toj Amerikoj ir siaip wink.gif

O nuotraukas tai vakar iskart is po ambasados nusiuntem... wink.gif


Tai sveikinu su priimtais sprendimais, manau pačiai bus lengviau išvykus ne vienai, o kaip jau gyvenimas susiklostys tenais, taip jau bus gerai wink.gif manau tai normalu, kad buvo pokalbis apie jus kaip porą, mano draugai tam daugiausiai ruošėsi, nes irgi susituokė po laimėjimo, tai jie net susitarė maždaug klausimais vienodai kalbėti wink.gif normalu, juk turi įrodyti, kad ne fiktyvi santuoka smile.gif beje mano draugai gyvena bostone, jus kiek skaičiau i new hamshire vyksit smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ozkiki @ 2014 05 28, 14:17)
Sveiki,
Nu tai ka... vakar buvau ambasadoje wink.gif esu pasimetus, bet lyg ir viskas gerai wink.gif
Zodziu, nuvarem, surinko dokumentus: mano atestatas, abieju gimimo liudijimai, neteistumo pazymos, pasai, santuokos liudijimas - visu ju originalai ir kopijos ir,aisku, 330$. Bent jau Vilniuj nepraso nei banko isklotines, nei darbo pasiulymo, nei papildomu nuotrauku.

Kadangi mes susituokem tik po to, kai suznojom apie zalios kortos laimejima, tai kviete atskirai ir klausinejo realiai visko tik apie mus. Kad issiaiskintu ar cia fiktyvi ar nefiktyvi santuoka. Kadangi jis man buvo nepasipirses, tai kai paklause, kaip pasipirso, tai ten truputeli susivelem, kad as sakiau, kad buvau su raudona suknele, o jis sake, kad buvau su melynais dzinsais biggrin.gif tada klause ar gyvenam kartu ir kad apibudinciau ta buta, o jo grynai apie detales klausinejo, kurias as isvardijau. Nu ir ka... galiausiai pasikviete mus abu ir pasake, kad tipo as sakiau, kad raudona suknele, o jis kad melyni dzinsai ir dar kazka ir po to sako gal turit nuotrauku, irodanciu, kad draugaujat jau 7 metus... o kodel as nepagalvojau is tikruju ju isideti - tai nznau... tai liepe atsiusti nuotrauku i ambasados e-maila - tai dabar laukiu  ir laukiu ju skambucio... bet jei pasu neatidave - tai manau, kad bus viskas gerai. tik tiek, kad dar vis negalim pirktis bilietu... o kai pagalvoju, kad birzelio 6 jau islekti turetumem...

4u.gif

Labai džiugu tai skaityt smile.gif

tai, panašu ir santuoką išsaugojot, nesiskyrėt thumbup.gif

pasakykit man, prašau, ar vertimus dokumentų tvirtinot pas notarą? ax.gif
nes pasiklydus ir nežinau ar verta, popierių pas mane šūsnis vertimui... nemenka sumelė susideda, ir mūsų 4 žmonės... tai nu jau bais brangu gaunasi blush2.gif

parašykit kada jums atiduos pasu su vizom rolleyes.gif

NU LABAI DŽIAUGIUOS UŽ JUS 4u.gif
Atsakyti
unfaithful labai aciu, labai malonu, kad dar yra zmoniu, kurie moka pasidziaugti ir uz kitus wink.gif
Tai zinokit, kad reikia tik laimetojo diplomu, kuriuos reikia patvirtinti notaro, po to gimimo liudijimai, santuokos liudijimas - tai tuos visus vertem ir tvirtinom, o neteistumo pazymu net neverciau dar, bet pries Amerika, itariu, kad reikia issiversti smile.gif


Marijukas, nu del to, kad bus lengviau isvaziavus dviese, o ne vienai, tai faktas smile.gif ir siaip labai faina, kai matai zmogaus pastangas, nors ir mano didele dalis kaltes buvo, bet as net nebenorejau taikytis, nes nebemylejau, bet jis su laiku vis bande bande irodyti, kad mane labai myli ir kad bus viskas gerai ir pagalvojau, nu kaa, nieko neprarasiu. wink.gif o mes kazkaip apie tas suzadetuves tai nesitarem nieko, nes ju ir nebuvo wink.gif tai nu taip sunkokai buvo, bet nuotraukas nusiuntus, tikiuosi, kad viskas jiems paaiskes, kad nemelavom wink.gif tikiuosi labai, kad jau sia savaite paaiskes viskas... nes man reikia bilietus ziuretis, o kazkaip baisu, nors konsulei sakiau, kad mums reikia isvykti jau kita savaite, tai sake, kad greiciau nuotraukas atsiustume tada.
Zodziu, tas laukimas nuzudys. ;D jo, mes i new hampshire leksim, o po vasaros - tai irgi neaiskus planai wink.gif o jau seniai tie draugai Bostone laikosi?
Atsakyti