Įkraunama...
Įkraunama...

Žalia korta - 8

QUOTE(Ferita @ 2014 05 23, 13:09)
norejau jusu paklausti, kaip tie jusu lagaminai atsidure ten uz atlanto, per ka siuntet....gal dar kasnors yra siuntes pries isvykima
Papildyta:
Jei nepaslaptis koks jusu case number?...mano tai didelis 40***, bet tikiuosi sulaukti savo interviu eiles

Mano 30***. Tikiuosi kitais metais liepa, gal birzeli.
Atsakyti
Sveikutės,

norėjau paklaust, tom, kuriom nėjo pertikrint duomenų, metė klaidas, gal kažkas pasikeitė? Niekaip neprisiruošiu sukurpt to emailo, o patikrint vis dar neina schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2014 05 23, 16:43)
Mano 30***. Tikiuosi kitais metais liepa, gal birzeli.

jeigu pagal siuos metus ziuret tai jums turetu but geguze
Atsakyti
Ferita pradziuginai.
Noriu paklausti, kai uzpildot ds260 savo seimos nariams ir padarot email confirmation ar ateina i emaila patvirtinimai del visu seimos nariu ar tik del jusu? Nes mes irasem viena emaila visiems, ir man atejo, o nei vyrui, nei vaikui ne. Formos rodo, kad completed, ir parase kad viskas ivyko succesfull, tai manau, kad viskas ok, tik tu emailu ner...Ka manot?
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2014 05 23, 22:51)
Ferita pradziuginai.
Noriu paklausti, kai uzpildot ds260 savo seimos nariams ir padarot email confirmation ar ateina i emaila patvirtinimai del visu seimos nariu ar tik del jusu? Nes mes irasem viena emaila visiems, ir man atejo, o nei vyrui, nei vaikui ne. Formos rodo, kad completed, ir parase kad viskas ivyko succesfull, tai manau, kad viskas ok, tik tu emailu ner...Ka manot?

man irgi taip buvo mano iskart atsiunte, vyro buvo kitas email, i vaiku mano, tai atejo gal po kokiu 3 val. gal netgi ilgiau...ir atsiunte ju po kelias kopijas, gal sistema uzluzus buvo, bet atsiunte ir jums atsius
Atsakyti
Viskas atejo, nes ten gi reik paspaust email confirmation, o as vyrui ir vaikui ta pamirsau padaryt smile.gif))
Ferita o kur jus trauksit, i kokia valstija? Tavo sunus metais vyresnis uz maniski tik smile.gif
Atsakyti
Mergaites, norejau paklausti del skiepu:
jei mes neskiepije savo vaiko ir nenorime to daryt, tai jau viskas? ZK nematyt?
Atsakyti
4u.gif

Pasakykit prašau, tai reikia notariškai tvirtinti vertimus dokumentų, ar pakanka vertimų biuro anspaudo ir parašo?

ači 4u.gif

P.S. vakar sūnui buvo įteiktas mokyklos baigimo diplomas ir iškart po ceremonijos jis išvažiavo į UND (University of Notre Dame)
į namus grįšžta Joninėms thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo unfaithful: 25 gegužės 2014 - 13:21
QUOTE(Lona @ 2014 05 24, 13:35)
Viskas atejo, nes ten gi reik paspaust email confirmation, o as vyrui ir vaikui ta pamirsau padaryt smile.gif))
Ferita o kur jus trauksit, i kokia valstija? Tavo sunus metais vyresnis uz maniski tik smile.gif

trauksim mes i illinojaus valstija, mano mama ten jau devyni metai...tai kaip ir zinau kur vaziuoti..tokiems vaikms sunkiau adaptuotis, nei mazesniems...mano sesuo buvo tokio amziaus kai isvaziavo su mama...tai kai pasakojo buvo sunku....bet reikia praeiti ta laika ir viskus bus ok...
Atsakyti
Mes irgi i Ilinoju, i Orland park. Del adaptacijos, tai aisku ji bus, bet mes jau ta praejom kai i Olandja persikelem. Tai tikiuos cia mazesnio streso.
Beje, db kai jau uzpildem anketa, ten kazkoks langas su fotkiu reikalavimais iskrito, kada jas reikia ikelt ar i ambasada nestis? Nedaskaiciau iki galo, skubejau, jaudinausi...
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2014 05 25, 22:42)
Mes irgi i Ilinoju, i Orland park. Del adaptacijos, tai aisku ji bus, bet mes jau ta praejom kai i Olandja persikelem. Tai tikiuos cia mazesnio streso.
Beje, db kai jau uzpildem anketa, ten kazkoks langas su fotkiu reikalavimais iskrito, kada jas reikia ikelt ar i ambasada nestis? Nedaskaiciau iki galo, skubejau, jaudinausi...



kiek as supratau ir paskaiciau tai nereikia niekur kelti nuotrauku jas reikes nestis I interviu ....If you are applying for an immigrant visa, using Form DS-260, you must provide two (2) identical photos at your immigrant visa interview. Your photos must be:.
Printed on photo quality paper
2 x 2 inches (51 x 51 mm) in size
taip parasyta...beje kelis kartus esame buvo, tai vaikai zino jau kaip ten gyvenimas vyksta, tik tiek kad didziajam mokykloje bus sunkiau adaptuotis...nieko viskas bus gerai kaip nors
Atsakyti
Sveiki,
Nu tai ka... vakar buvau ambasadoje wink.gif esu pasimetus, bet lyg ir viskas gerai wink.gif
Zodziu, nuvarem, surinko dokumentus: mano atestatas, abieju gimimo liudijimai, neteistumo pazymos, pasai, santuokos liudijimas - visu ju originalai ir kopijos ir,aisku, 330$. Bent jau Vilniuj nepraso nei banko isklotines, nei darbo pasiulymo, nei papildomu nuotrauku.

Kadangi mes susituokem tik po to, kai suznojom apie zalios kortos laimejima, tai kviete atskirai ir klausinejo realiai visko tik apie mus. Kad issiaiskintu ar cia fiktyvi ar nefiktyvi santuoka. Kadangi jis man buvo nepasipirses, tai kai paklause, kaip pasipirso, tai ten truputeli susivelem, kad as sakiau, kad buvau su raudona suknele, o jis sake, kad buvau su melynais dzinsais biggrin.gif tada klause ar gyvenam kartu ir kad apibudinciau ta buta, o jo grynai apie detales klausinejo, kurias as isvardijau. Nu ir ka... galiausiai pasikviete mus abu ir pasake, kad tipo as sakiau, kad raudona suknele, o jis kad melyni dzinsai ir dar kazka ir po to sako gal turit nuotrauku, irodanciu, kad draugaujat jau 7 metus... o kodel as nepagalvojau is tikruju ju isideti - tai nznau... tai liepe atsiusti nuotrauku i ambasados e-maila - tai dabar laukiu ir laukiu ju skambucio... bet jei pasu neatidave - tai manau, kad bus viskas gerai. tik tiek, kad dar vis negalim pirktis bilietu... o kai pagalvoju, kad birzelio 6 jau islekti turetumem...
Atsakyti