Įkraunama...
Įkraunama...

Žalia korta - 8

QUOTE(Ms.Blonde @ 2014 05 21, 17:27)
As suprantu ka statuso koregavimas reiskia, bet cia raso ta typically, t.y. paprastai tam reikia, bet nebutinai TIK tam. Ir nemini, kad tik JAV einant i pokalbi. Na o po to juk raso, kad norint praeit imigracini medicinini patikrinima ziuret i lentele, o ten yra JAV ir kitur isskirta, tai JAV irgi galima butu praeit. 
"Medical examinations in the United States are typically required for adjustment of status cases (Form I-485), and may also be required for requests for “V” nonimmigrant status (Form I-539). If you are required to undergo an immigration medical exam, see the following table to find an approved doctor near you:"

Nieko netvirtinu, nes ZK reikalai man nebeaktualus ir viskas keiciasi, bet seniau tikrai budavo galima JAV praeit ar bet kurioj kitoj saly. Na juk pvz einant i pokalbi Lenkijoj, zmones sveikatos patikrinima praeidavo ir LT, ir Latvijoj, ir Lenkijoj, t.y. neprivalai eit toj saly, kur eini pokalbio.

Is kitos puses, tai studento vizos pakeitimas ZK juk irgi statuso keitimas....


matyt senokai visus tuos reikalus tvarkėtės smile.gif

štai ką rašo apie medical exam Lietuvoje

MEDICAL EXAMINATIONS IN LITHUANIA
The medical examination process should be completed before the visa appointment. The
medical examination and laboratory tests may only be done at the addresses given below.
Each applicant is required to show his/her passport as identification at each step of the
medical examination process. If you have the visa case number, please bring it, but it is
not required for the medical appointment. Medical examinations from physicians or
clinics other than those listed below, even those from the United States, are not accepted.

kaip suprantu, Imiracijos departamentas JAV keičia reikalavimus kaip išmano, o mūsų reikalas vykdyt, kad gauti vizas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(unfaithful @ 2014 05 21, 18:53)
matyt senokai visus tuos reikalus tvarkėtės smile.gif

štai ką rašo apie medical exam Lietuvoje

MEDICAL EXAMINATIONS IN LITHUANIA
The medical examination process should be completed before the visa appointment. The
medical examination and laboratory tests may only be done at the addresses given below.
Each applicant is required to show his/her passport as identification at each step of the
medical examination process. If you have the visa case number, please bring it, but it is
not required for the medical appointment. Medical examinations from physicians or
clinics other than those listed below, even those from the United States, are not accepted.


Na taip, tvarkemes kai dar i Lenkija tekdavo vaziuot i ambasada ir ateidavo laiskas apie laimejima paprastu pastu.

Bet as tai kiek kitaip suprantu sita jusu cituota teksta. ax.gif Cia kaip suprantu LT einant medicinine netinka is kitu med. istaigu, net jei tai butu JAV, praeita medicinine. Ir pabrezia, kad tik tuose duotuose adresuose daroma tinkama apziura. Bet cia kalbant apie LT kaip konkrecia sali, o kitoj saly einant medicinine velgi tinka tik tam tikri gydytojai, t.y. kad ne pas bet koki gydytoja nueini, o pas atitinkanti ju reikalavimus. Bet nerasoma, kad TIK LT galima praeit.

Juk logiska, kad pvz pildai gyvenant LT, o paskui tarkim gauni darbo viza, isvaziuoji i JAV ir ten sulauki laimejimo, tai i LT nevaziuosi praeit ambasados ir sveikatos, vietoj cia tvarkysiesi viska. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2014 05 21, 19:29)
Na taip, tvarkemes kai dar i Lenkija tekdavo vaziuot i ambasada ir ateidavo laiskas apie laimejima paprastu pastu. 

Bet as tai kiek kitaip suprantu sita jusu cituota teksta.  ax.gif Cia kaip suprantu LT einant medicinine netinka is kitu med. istaigu, net jei tai butu JAV, praeita medicinine. Ir pabrezia, kad tik tuose duotuose adresuose daroma tinkama apziura. Bet cia kalbant apie LT kaip konkrecia sali, o kitoj saly einant medicinine velgi tinka tik tam tikri gydytojai, t.y. kad ne pas bet koki gydytoja nueini, o pas atitinkanti ju reikalavimus. Bet nerasoma, kad TIK LT galima praeit.

Juk logiska, kad pvz pildai gyvenant LT, o paskui tarkim gauni darbo viza, isvaziuoji i JAV ir ten sulauki laimejimo, tai i LT nevaziuosi praeit ambasados ir sveikatos, vietoj cia tvarkysiesi viska. g.gif


taip, visiškai teisingai
kai gaunam pranešimą apie paskirtą interview datą, tuomet turim įdėmiai pagal savo šalį, kurioje eisim į pokalbį, peržiūrėt informaciją...
Lietuvai reikalavimai buvo tokie
Atsakyti
QUOTE(Ferita @ 2014 05 21, 10:06)
Sveiki visi,

Bandau pradeti pildyti DS-260 forma, bet pradziai isijungiau pavyzdyne forma is http://travel.state...... Exemplar.pdf
ir uzkliuvo prie getting started, 6 punktas...ar tai reiskia kad reikes siusti dokumentus ir foto i NVC...
Papildyta:
...vo jetau, dar iskilo klausimas kas tas per beneficery ID, is kur ji gauti....jau man pilnos kelnes smile.gif

Va man irgi iskilo. Ir isvis iskilo klausimas as pildau viena forma? Ar reikia kiekvienam seimos nariui atskira? Bet juk case nummer 1 yra.
Kas yra petitioner? Prasytojas - t.y. as?
Atsakyti
as dar karta pakartosiu, ne taip suprantat teksta... raso kad negali priimti is bet kokio gydytojo, net jei jis amerikietis. Bet neraso nieko apie tai kad negali amerikos gydytojas, kuris yra imigracines patvirtintas atlikti. Jusu sunaus gyvenamoji vieta siuo metu yra JAV, reiskia jis cia ir gali eiti pas gyd. Jus cituojat info skirta gyvenantiems LT, bet jis yra JAV gyventojas siuo metu, nesvarbu, kad interviu eis LT kai jam laikas ateis.
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2014 05 21, 21:06)
Va man irgi iskilo. Ir isvis iskilo klausimas as pildau viena forma? Ar reikia kiekvienam seimos nariui atskira? Bet juk case nummer 1 yra.
Kas yra petitioner? Prasytojas - t.y. as?


....labai atsiprasau uzkizdama foruma su savo durnais klausimais, aisku zmogiska pirma pasiziureti pavyzdi o tik po to pildyti tikra forma, tai visi sie klausimai kilo is pavyzdzio...beje tikroje formoje nebuvo nei beneficery number...nei petitionier klausimu...forma tiesiog pavyzdine...linkiu sekmes kitiems pildant
Atsakyti
QUOTE(Ferita @ 2014 05 21, 21:20)
....labai atsiprasau uzkizdama foruma su savo durnais klausimais, aisku zmogiska pirma pasiziureti pavyzdi o tik po to pildyti tikra forma, tai visi sie klausimai kilo is pavyzdzio...beje tikroje formoje nebuvo nei beneficery number...nei petitionier klausimu...forma tiesiog pavyzdine...linkiu sekmes kitiems pildant

Ferita as irgi skaiciau jau vakar pavyzdine forma, man jie irgi buvo iskile smile.gif O tikroje viso to ner?
Fuuu kai gerai.
O tu pildei viena forma visai seimai? Nu irgi durnas klausimas mano smile.gif Mes pildysim sestadieni, nes siokiom dienom po darbo man niekas nesigalvoja..
Atsakyti
QUOTE(MichGirl @ 2014 05 21, 21:09)
as dar karta pakartosiu, ne taip suprantat teksta... raso kad negali priimti is bet kokio gydytojo, net jei jis amerikietis. Bet neraso nieko apie tai kad negali amerikos gydytojas, kuris yra imigracines patvirtintas atlikti. Jusu sunaus gyvenamoji vieta siuo metu yra JAV, reiskia jis cia ir gali eiti pas gyd. Jus cituojat info skirta gyvenantiems LT, bet jis yra JAV gyventojas siuo metu, nesvarbu, kad interviu eis LT kai jam laikas ateis.


aš užklausinėjau ambasados dėl sūnaus...kadangi jis eis Lietuvoje į pokalbį su manim ir kitaiss šeimos nariais, jis atvyksta gi tam į Lietuvą, todėl ir med. komisiją turi praeit Lietuvoje... štai taip man buvo atsakyta
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2014 05 21, 22:30)
Ferita as irgi skaiciau jau vakar pavyzdine forma, man jie irgi buvo iskile smile.gif O tikroje viso to ner?
Fuuu kai gerai.
O tu pildei viena forma visai seimai? Nu irgi durnas klausimas mano smile.gif Mes pildysim sestadieni, nes siokiom dienom po darbo man niekas nesigalvoja..

...taip as pildziau visai seimai, as pati...kai pildai uz vyra, ar vaikus, formos gale yra klausimas ar tu pats pildai, ar kazkas uz tave, tai tiosiog ,ne prie savo formos, parasiau kad uz vyra ar vaikus pilde zmona/mama.

sekmes pildant..turekit viska susirasius, ar dokumentus prie saves...taip paprasciau
Atsakyti
[B][SIZE=7] SVEIKI VISI! DALYVAVAU ZALIOS KORTOS LOTERIJOJE 2015M. PRISIJUNGIU PRIE LAIMETOJU RATO IR NORIU SUSIPAZINTI SU KITAIS LAIMETOJAIS KURIE PLANUOJA VYKTI I JAV 2015M. ESU VIENA, NETURIU VYRO IR VAIKU. NORECIAU SUSIPAZINTI SU KITAIS, BUTU SMAGU PASIDALINTI INFO, O GAL NET PAVYKTU SUSIKOOPERUOTI IR VAZIUOTI KARTU I JAV. BUTU PUIKU[SIZE=7] JEIGU KAZKAS ATSILIEPTU, PALIEKU SAVO EL. PASTA: dv2015lt@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Ferita @ 2014 05 22, 08:43)
...taip as pildziau visai seimai, as pati...kai pildai uz vyra, ar vaikus, formos gale yra klausimas ar tu pats pildai, ar kazkas uz tave, tai tiosiog ,ne prie savo formos, parasiau kad uz vyra ar vaikus pilde zmona/mama.

sekmes pildant..turekit viska susirasius, ar dokumentus prie saves...taip paprasciau

Aciu. Siandien planuoju pildyt.
Atsakyti
QUOTE(...Dream... @ 2014 04 30, 23:55)
As kazkaip pamaciau kad sausio 2 gavot zalia korta. Dabar paziurejau dar karta smile.gif taip tu teisi smile.gif

Tai lagaminus jau kraunies?  g.gif as tai jau du lagaminus ten turiu. Ir puse buto jau apstatyciau smile.gif trukst tik lovu smile.gif ir stampu pase seimynai smile.gif



norejau jusu paklausti, kaip tie jusu lagaminai atsidure ten uz atlanto, per ka siuntet....gal dar kasnors yra siuntes pries isvykima
Papildyta:
QUOTE(Lona @ 2014 05 22, 15:32)
Aciu. Siandien planuoju pildyt.


Jei nepaslaptis koks jusu case number?...mano tai didelis 40***, bet tikiuosi sulaukti savo interviu eiles
Atsakyti