Įkraunama...
Įkraunama...

Žalia korta - 8

QUOTE(geart @ 2014 05 19, 11:54)
Sveiki , konkretus klausimas !
oficialiame puslapyje

http://travel.state....-documents.html

parašyta, kad
All documents not in English, or in the official language of the country in which application for a visa is being made, must be accompanied by certified translations.

ar tai reiškia kad lietuviškai išduotus dokumentus nereikia versti i anglų kalbą ??


buvo paklausta konsulinio skyriaus
1) Laikotarpyje 2002-2012 metų, važinėjau I Rusiją tarnybiniais tikslais. Komandiruotes trukdavo iki 7 dienų, bet bendroje sumoje per tą laikotarpį buvimas gal ir viršyja 180 dienų.
Ar man reikia pristatyti dokumentus is Rusijos dėl sulaikimo policijoje , teistumo fakto? Jai taip, tai kokius butent dokumentus?

2) Mano sunui siais metais spali menesį sukaks 20 metų. Siou metu jis mokosi JAV. Kokius dokumentus del karinės prevolės jam reikai atnešti i pokalbį ?

3) Ar reikia versti dokumentus išrašytus lietuvių kalba į anglų kalbą?

buvo atsakyta :

Jeigu Jus Rusijoje negyvenote, tai policijos pazymos nereikia, net jeigu per visas Jusu komadiruotes susidare 180 dienu.

Jeigu Jusu sunus netarnavo armijoje, jokio dokumento pateikti mums nereikia. Reikia tik is tu asmenu, kurie tarnavo.

Lietuvisku dokumentu versti I anglu kalba nereikia, taciau tai gali padeti Jums greiciau praeiti procedura JAV pasienyje. Taigi, Jusu valia spresti.

Pagarbiai,
Konsulinis skyrius
JAV ambasada Vilniuje
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2014 05 19, 17:50)
Ar kas is 2015 laimetoju jau pildet D260 forma? kokie klausimai? Nes perskaiciau, kad kai ja uzpildai reik atsispausdint confirmation page, eisiu del to pas druage pildyt ir mastau kokius dokus pasiimt kad teisingai surasyt?

Perfrazuoju, kokie buvo klausimai anketose kurias jus pildet po laimejimo? Na mazdaug? Thanks!
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2014 05 19, 20:35)
Perfrazuoju, kokie buvo klausimai anketose kurias jus pildet po laimejimo? Na mazdaug? Thanks!

Ten yra 12 lapu. Tai tikrai visu klausimu neisvardinsiu.
Viskas apie jus, tevus, vaikus, darbai per 10 metu, darbu adresai telefonai pareigos darbdaviu vardai pavardes, visi issilavinimai, visos gyvenamosios vietos nuo 16 metu ir t.t.
Tikrai nebuviau uzpildziusi dokumentu pas kazka namuose, nes daug reikejo dalyku susirasti, kad uzpildyti. Ds 230 buvo daug paprastesne.
Dar reikia jei turejot vizu jav, social security. Na tikrai daug informacijos.
Atsakyti
taip pat reikia nurodyti kur apsistosite atvykę, kokiu adresu atsiųsti GC. pasų nr, duomenys apie viešnages USA, ar turit SSN, mane kiek sugluminęs klausimas apie tai, ar esame skiepyti USA reikalaujamais skiepais.
iš dokumentų mums prireikė pasų, diplomų (dėl tikslios mokslų baigimo datos), vyro vizos ir CV (dėl darbų pradžios ir pabaigos datų).
Atsakyti
QUOTE(viole143 @ 2014 05 19, 21:20)
taip pat reikia nurodyti kur apsistosite atvykę, kokiu adresu atsiųsti GC. pasų nr, duomenys apie viešnages USA, ar turit SSN, mane kiek sugluminęs klausimas apie tai, ar esame skiepyti USA reikalaujamais skiepais.
iš dokumentų mums prireikė pasų, diplomų (dėl tikslios mokslų baigimo datos), vyro vizos ir CV (dėl darbų pradžios ir pabaigos datų).

Del skiepu, mes zymejom yes, nes beveik visus turejom, o kitus susikiepijom per medicinine.
Atsakyti
QUOTE(...Dream... @ 2014 05 19, 20:32)
Del skiepu, mes zymejom yes, nes beveik visus turejom, o kitus susikiepijom per medicinine.



mes pažymėjome, kad privalomus Lietuvoje turime, o jei bus reikalaujamų neturimų, tuomet gausime smile.gif
grįžtant prie skiepų temos - aš prieš keletą metų keliavau į Indiją ir skiepijausi nuo stabligės, difterijos ir kažkurio hepatito "Endemike". nerandu namuose skiepų paso. kur man jo ieškoti - "Endemike" ar klinikoje, kurioje yra mano kortelė? jei nerasčiau nei vienoj iš šių įstaigų ir šių skiepų reikėtų, ar pasiskiepijus antrą kartą nuo tų pačių ligų mano sveikatai šakės?? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(...Dream... @ 2014 05 19, 20:14)
Ten yra 12 lapu. Tai tikrai visu klausimu neisvardinsiu.
Viskas apie jus, tevus, vaikus, darbai per 10 metu, darbu adresai telefonai pareigos darbdaviu vardai pavardes, visi issilavinimai, visos gyvenamosios vietos nuo 16 metu ir t.t.
Tikrai nebuviau uzpildziusi dokumentu pas kazka namuose, nes daug reikejo dalyku susirasti, kad uzpildyti. Ds 230 buvo daug paprastesne.
Dar reikia jei turejot vizu jav, social security. Na tikrai daug informacijos.

As irgi nenoriu pas nieka eit, bet neturiu namie printerio. paskui gi reik confirmation page atspausdint, idomu ar jis islieka, pvz jei namie uzpildau tada nueinu i komputerine ar pas drauge ir atsispausdinu is naujo isiloginus, nes pvz kai norejau persikopijavus i word uzsisaugot ir atsispausdint laiska apie laimejima, tai nukopijavus nesimate emblemos virsuj kairiam kampe. Bijojau, kad paskui bus ambasadoj pasakyta man kad netinka... O jei as neatsimenu visu darbdaviu vardu? ypac pvz savo pirmo darbo, tai buvo pries 12 metu...
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2014 05 19, 21:04)
As irgi nenoriu pas nieka eit, bet neturiu namie printerio. paskui gi reik confirmation page atspausdint, idomu ar jis islieka, pvz jei namie uzpildau tada nueinu i komputerine ar pas drauge ir atsispausdinu is naujo isiloginus, nes pvz kai norejau persikopijavus i word uzsisaugot ir atsispausdint laiska apie laimejima, tai nukopijavus nesimate emblemos virsuj kairiam kampe. Bijojau, kad paskui bus ambasadoj pasakyta man kad netinka... O jei as neatsimenu visu darbdaviu vardu? ypac pvz savo pirmo darbo, tai buvo pries 12 metu...



galima išsaugoti .pdf formatu ir atsispausdinti vėliau, išsisiuntus sau į el. paštą.
Atsakyti
Db su vyru perziurejom DS230 ir ta kita formas, tai reikia tik paskutiniu 5 metu darbdaviu , ju pavadimu ir adresu ir nuo kada dirbai. Siaip tai tik info apie mus, tik platesne. ir nieko lb baisaus, tik vienintelis dalykas, jei uzpildzius neatprintunu, tai ar poto galiu tai padaryt.
Ar tikrai galima issaugot i pdf? Jei taip tai jokiu bedu. Bet kazkaip nepamenu kad anam lape butu dave toki option...
Papildyta:
Isbandziau pdf neduoda, bet duoda html. Kas jau lb faina.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lona: 19 gegužės 2014 - 21:18
QUOTE(Lona @ 2014 05 19, 21:17)
Db su vyru perziurejom DS230 ir ta kita formas, tai reikia tik paskutiniu 5 metu darbdaviu , ju pavadimu ir adresu ir nuo kada dirbai. Siaip tai tik info apie mus, tik platesne. ir nieko lb baisaus, tik vienintelis dalykas, jei uzpildzius neatprintunu, tai ar poto galiu tai padaryt.
Ar tikrai galima issaugot i pdf? Jei taip tai jokiu bedu. Bet kazkaip nepamenu kad anam lape butu dave toki option...


pas mus namuose tik vyro kompas prijungtas prie spausdintuvo. jo anketa pildėm prie jo kompo, o maniškę prie mano. tai aš savo anketą išsaugojau savo kompe ir išsiunčiau jam skaipu į kitą kambarį smile.gif išspausdinom be problemų.
Papildyta:
QUOTE(viole143 @ 2014 05 19, 21:24)
pas mus namuose tik vyro kompas prijungtas prie spausdintuvo. jo anketa pildėm prie jo kompo, o maniškę prie mano. tai aš savo anketą išsaugojau savo kompe ir išsiunčiau jam skaipu į kitą kambarį smile.gif išspausdinom be problemų.



*spaudėm PRINT, kiek pamenu, iššoko tas spausdinimo lapas, išsaugojom .pdf formatu ir persiuntėm skaipu į jo kompą.
Atsakyti
Pas mane neduoda pasirinkimo pdf, nors turiu viska suinstaliuota. Nzn kodel. Bet html irgi nusisius. Vnz ryt pildysiu namie ir poto tik kur nors atsispausdinsiu.
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2014 05 19, 21:31)
Pas mane neduoda pasirinkimo pdf, nors turiu viska suinstaliuota. Nzn kodel. Bet html irgi nusisius. Vnz ryt pildysiu namie ir poto tik kur nors atsispausdinsiu.


bet kuriuo atveju manau, kad suvesti duomenys išsisaugo ir, kol neišsiųsti, gali būti papildyti ar iš naujo išsaugoti, nes pildant tiek vyro, tiek mano anketas, kai kuriuose puslapiuose (dabartinių ir ankstesnių darbų info) netilpom į 20 min limitą ir iš naujo suvedus case number, anksčiau suvesti duomenys išliko.
Atsakyti