Įkraunama...
Įkraunama...

Žalia korta - 8

QUOTE(Lona @ 2014 05 18, 21:53)
O kada buna mantu atsakymai? T.y. po kiek laiko?

Mantu tyrima daro tik antradieniAis, o ketvirtadieni (po2 dienu), reikia atvaziuoti parodyti ranka. Tai kas turi vaiku iki 16 metu planuokit medicinine antradieni ir ketvirtadieni.
Atsakyti
Paaiškinkit man prašau su ta netistumo pažyma doh.gif

Vyras prisiskaitė vienam rusiškam forume, kad pažymas dėl neteistumo reikia pateikti iš visų šalių, kuriose būta SUMOJE 6 ir daugiau mėnesių per laikotarpį nuo 16 m. (tipo jeigu netgi pvz buvo Lenkijoj per tolimus gimines po savaitę laiko ir sumoje galėtų susidaryt 6 mėn, tai tipo reikia ir iš ten pažymos

man tai skamba kaip totali nesąmonė... unsure.gif

ar tai tiesa ir dėl kiekvieno išvykimo į užsienį, dabar teks iš tų šalių pažymas imt? g.gif

be to, vyro darbas prieš porą metų buvo ypatingai susijęs su komandiruotėmis į Rusiją (nuo 2002 iki 2011), kur per tiek metų sumoje tikrai subėgtų į 6 mėn laiką tas buvimas g.gif

patarkit, prašau... ax.gif

oficialiam puslapy aš tikrai to nemačiau parašyta, bet... nu maža kas, gal aš ką praleidau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(unfaithful @ 2014 05 19, 01:04)
Paaiškinkit man prašau su ta netistumo pažyma doh.gif

Vyras prisiskaitė vienam rusiškam forume, kad pažymas dėl neteistumo reikia pateikti iš visų šalių, kuriose būta SUMOJE 6 ir daugiau mėnesių per laikotarpį nuo 16 m.  (tipo jeigu netgi pvz buvo Lenkijoj per tolimus gimines po savaitę laiko ir sumoje galėtų susidaryt 6 mėn, tai tipo reikia ir iš ten pažymos

man tai skamba kaip totali nesąmonė... unsure.gif

ar tai tiesa ir dėl kiekvieno išvykimo į užsienį, dabar teks iš tų šalių pažymas imt? g.gif

be to, vyro darbas prieš porą metų buvo ypatingai susijęs su komandiruotėmis į Rusiją (nuo 2002 iki 2011), kur per tiek metų sumoje tikrai subėgtų į 6 mėn laiką tas buvimas g.gif

patarkit, prašau... ax.gif

oficialiam puslapy aš tikrai to nemačiau parašyta, bet... nu maža kas, gal aš ką praleidau  blush2.gif


Ieskojau ka rase man i email. Bet apie lAikotarpius nieko nebuvo patasyta.
Dar imetu apie tai, kad bent musu reikalavo israso, o ne pazymos. Net lietuviskai didziosiomis raidemis parasyta, taciau as to neiziurejau smile.gif


Police reports are available from the Information Technology and Communications Department under the Ministry of the Interior of the Republic of Lithuania (Šventaragio g. 2, LT-01510 Vilnius, telephone for public inquiries: +370 5 2718473). Visa applicants are required to submit a police record called IŠRAŠAS IŠ ĮTARIAMŲ, KALTINAMŲ IR TEISTŲ ASMENŲ ZINYBINIO REGSITRO APIE FIZINĮ ASMENĮ. This IŠRAŠAS is issued free of charge only once a year. More information may be found at www.ird.lt.


O cia is ju psl kada reikia policijos pazymos

An applicant must obtain a police certificate from the local police authority:

IF you…

AND…

have been living in your country of nationality at their current residence for more than 6 months

you are 16 years old or older

lived in a different part of your country of nationality for more than 6 months

you were 16 years or older at that time

lived in a different country for more than 12 months

you were 16 years or older at that time

were arrested for any reason

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ...Dream...: 19 gegužės 2014 - 06:56
QUOTE(...Dream... @ 2014 05 19, 07:52)
Ieskojau ka rase man i email. Bet apie lAikotarpius nieko nebuvo patasyta.
Dar imetu apie tai, kad bent musu reikalavo israso, o ne pazymos. Net lietuviskai didziosiomis raidemis parasyta, taciau as to neiziurejau smile.gif
Police reports are available from the Information Technology and Communications Department under the Ministry of the Interior of the Republic of Lithuania (Šventaragio g. 2, LT-01510 Vilnius, telephone for public inquiries: +370 5 2718473). Visa applicants are required to submit a police record called IŠRAŠAS IŠ ĮTARIAMŲ, KALTINAMŲ IR TEISTŲ ASMENŲ ZINYBINIO REGSITRO APIE FIZINĮ ASMENĮ. This IŠRAŠAS is issued free of charge only once a year. More information may be found at www.ird.lt.
O cia is ju psl kada reikia policijos pazymos

An applicant must obtain a police certificate from the local police authority:

IF you…

AND…

have been living in your country of nationality at their current residence for more than 6 months

you are 16 years old or older

lived in a different part of your country of nationality for more than 6 months

you were 16 years or older at that time

lived in a different country for more than 12 months

you were 16 years or older at that time

were arrested for any reason


laba 4u.gif

vat būtent tą "for more than 6 months" aš irgi išskaičiau ir supratau, kad tai turėtų būti traktuojama, kaip pragyvenimas toj šaly 6 mėn ir daugiau, o ne lankymasis

bet tai kai bus nervo, jei dabar tektų dėl vyro business trip užsakinėt iš Rusijos pažymą doh.gif g.gif

aš jau užsakiau sau ir kiti virš 16 m. šeimos nariai užsisakė pažymas ir išrašus dėl neteistumo ax.gif ... kai nežinojau ko reikės, tai abu variantus užsisakėm rolleyes.gif
išrašas nekainuoja, o va pažyma po 16 lt g.gif

Gal kas žino, ar pasibaigus F-1 vizai, jeigu dar bus 1-1,5 savaitės ilgiau pabūnant JAV, ar neįkals į pasą migracijos tarnyba OVERTIME? g.gif

ačiū už patarimus labai

P.S. įdomu, kiek skiepų mums gali įkalt man ir vyrui, kai man 40, o jam tuoj 43... mažajai 14, o sūnui greit 20

tiesa, ar tuberkuliozei pasėlį iš visų ima?

P.P.S. blondiškas klausimas - ar pas Cervin užsirašyt anglų kalba, ar ir valstybine mūsiška galima? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo unfaithful: 19 gegužės 2014 - 08:24
QUOTE(unfaithful @ 2014 05 19, 09:22)
laba 4u.gif

vat būtent tą "for more than 6 months" aš irgi išskaičiau ir supratau, kad tai turėtų būti traktuojama, kaip pragyvenimas toj šaly 6 mėn ir daugiau, o ne lankymasis

bet tai kai bus nervo, jei dabar tektų dėl vyro business trip užsakinėt iš Rusijos pažymą doh.gif  g.gif

aš jau užsakiau sau ir kiti virš 16 m. šeimos nariai užsisakė pažymas ir išrašus dėl neteistumo  ax.gif ... kai nežinojau ko reikės, tai abu variantus užsisakėm  rolleyes.gif
išrašas nekainuoja, o va pažyma po 16 lt  g.gif

Gal kas žino, ar pasibaigus F-1 vizai, jeigu dar bus 1-1,5 savaitės ilgiau pabūnant JAV, ar neįkals į pasą migracijos tarnyba OVERTIME? g.gif

ačiū už patarimus labai

P.S. įdomu, kiek skiepų mums gali įkalt man ir vyrui, kai man 40, o jam tuoj 43... mažajai 14, o sūnui greit 20

tiesa, ar tuberkuliozei pasėlį iš visų ima?

P.P.S. blondiškas klausimas - ar pas Cervin užsirašyt anglų kalba, ar ir valstybine mūsiška galima?  blush2.gif

As nerizikuociau buti usa ilgiau nei leidzia jusu sunaus viza.

Jums su vyru Stabliges skiepa. O vaikams nuo amziaus priklauso.

Mantu tyrima del tuberkuliozes daro vaikams iki 16 metu

Dr Kervin sneka kuo puikiausiai lietuviskai, taip pat ir registratore.
Atsakyti
QUOTE(...Dream... @ 2014 05 19, 09:35)
As nerizikuociau buti usa ilgiau nei leidzia jusu sunaus viza.

Jums su vyru Stabliges skiepa. O vaikams nuo amziaus priklauso.

Mantu tyrima del tuberkuliozes daro vaikams iki 16 metu

Dr Kervin sneka kuo puikiausiai lietuviskai, taip pat ir registratore.


skambinau į JAV ambasadą... pasakė, kad jis gali dar kurį laiką, pasibaigus vizai, būti JAV... bet tai jam yra pranešę migracijos pareigūnai, kai jis atvyko į šalį...

Atsakyti
Sveiki , konkretus klausimas !
oficialiame puslapyje

http://travel.state....-documents.html

parašyta, kad
All documents not in English, or in the official language of the country in which application for a visa is being made, must be accompanied by certified translations.

ar tai reiškia kad lietuviškai išduotus dokumentus nereikia versti i anglų kalbą ??
Atsakyti
[quote=unfaithful,2014 05 19, 09:22]
laba 4u.gif

vat būtent tą "for more than 6 months" aš irgi išskaičiau ir supratau, kad tai turėtų būti traktuojama, kaip pragyvenimas toj šaly 6 mėn ir daugiau, o ne lankymasis


Taip, pragyvenimas vienoje salyje daugiau negu 6 men., o ne lankymosi dienu suma. Jei pameni, klausiau, ar vyras tarnavo tarybinej armijoj. Mums kaip tik buvo reikalinga teistumo pazyma is tarnybos vietos,, nes buvimas toj respublikoj buvo ilgesnis nei 6 men.
Atsakyti
[quote=tingine121,2014 05 19, 13:22]
[quote=unfaithful,2014 05 19, 09:22]
laba 4u.gif

vat būtent tą "for more than 6 months" aš irgi išskaičiau ir supratau, kad tai turėtų būti traktuojama, kaip pragyvenimas toj šaly 6 mėn ir daugiau, o ne lankymasis
Taip, pragyvenimas vienoje salyje daugiau negu 6 men., o ne lankymosi dienu suma. Jei pameni, klausiau, ar vyras tarnavo tarybinej armijoj. Mums kaip tik buvo reikalinga teistumo pazyma is tarnybos vietos,, nes buvimas toj respublikoj buvo ilgesnis nei 6 men.
[/quote]

Laba 4u.gif

oj kaip tavęs čia pasigedau ax.gif 4u.gif

Užsispyręs mano vyras, neturi ką veikti, nori trūk plyšk užsisakinėt pažymą iš Rusijos... persiskaitė rusiškų forumų schmoll.gif biggrin.gif

užsirašėm į medicinkę birželio pradžioj ax.gif
Atsakyti
[quote=unfaithful,2014 05 19, 13:45]
Laba 4u.gif

oj kaip tavęs čia pasigedau ax.gif 4u.gif

Užsispyręs mano vyras, neturi ką veikti, nori trūk plyšk užsisakinėt pažymą iš Rusijos... persiskaitė rusiškų forumų schmoll.gif biggrin.gif

Sveikinimai pirmiausiai sulaukus savo ' didziosios dienos" 4u.gif As labia retai dabar prisedu prie kompo. Darbu daug, ruosiuos agtostogoms I Lietuva, tai prasidejo " lauktuviu " pirkimas, kuris uzima daug laiko, oras puikus, tai nesisedi namuos.
Papildyta:
[quote=unfaithful,2014 05 19, 13:45]
Laba 4u.gif

oj kaip tavęs čia pasigedau ax.gif 4u.gif

Užsispyręs mano vyras, neturi ką veikti, nori trūk plyšk užsisakinėt pažymą iš Rusijos... persiskaitė rusiškų forumų schmoll.gif biggrin.gif

Del pazymos - mes palikom taip jos ir neuzsisake. Kadangi tai dar buvusi tarybu sajunga, gavosi ten visokiu tokiu nesamoniu. Galiausiai susiradom kaip uzsisakyt, bet kaina ten isejo kosmine( apie 400 lt), gavimo laikas 4-6 men, o be to ir visiskos garantijos nebuvo. Bet praejom ir be jos.
Atsakyti
QUOTE(geart @ 2014 05 19, 04:54)
Sveiki , konkretus klausimas !
oficialiame puslapyje

http://travel.state....-documents.html

parašyta, kad
All documents not in English, or in the official language of the country in which application for a visa is being made, must be accompanied by certified translations.

ar tai reiškia kad lietuviškai išduotus dokumentus nereikia versti i anglų kalbą ??

Taigi parasyta, visi dokumentai, kurie ne anglu kalba, turi buti isversti ir patvirtinti oficialiai 4u.gif
Atsakyti
Ar kas is 2015 laimetoju jau pildet D260 forma? kokie klausimai? Nes perskaiciau, kad kai ja uzpildai reik atsispausdint confirmation page, eisiu del to pas druage pildyt ir mastau kokius dokus pasiimt kad teisingai surasyt?
Atsakyti