Įkraunama...
Įkraunama...

Žalia korta - 8

QUOTE(vasaros_lietus @ 2014 05 07, 01:22)
Info iš laiško, pabandyčiau tuo email užklaust unsure.gif

Matyt, teks rašyt jiems.

QUOTE(Madam W... @ 2014 05 07, 08:10)
Pas mus ta pati situacija, tik musu abieju su vyru nebeina patikrinti, raso, kad klaida  schmoll.gif

o jum nuo pat gegužės 1-os neleidžia jungtis, ar taip pat norit pakartotinai pasitikrinti?
Atsakyti
QUOTE(♦Sherrie♦ @ 2014 05 07, 12:09)
o jum nuo pat gegužės 1-os neleidžia jungtis, ar taip pat norit pakartotinai pasitikrinti?

Geguzes 1d. pasitikrinom, o daugiau ir nebeleidzia, meta klaida unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Madam W... @ 2014 05 07, 11:23)
Geguzes 1d. pasitikrinom, o daugiau ir nebeleidzia, meta klaida  unsure.gif


Dar galite pamėginti per kitą naršyklę, jie patys berods explorer rekomenduoja, bet jei per vieną nėjo, mėginkite per kitas firefox, chrome wink.gif
Atsakyti
Sveikos,

jungiuosi prie DV-2015 atrinktųjų būrio! ax.gif

Sužinojus rezultatus apėmė daug jausmų - buvo ir netikėta, ir džiugu. Tačiau dabar pradedu mąstyti realiai - kaip pasikeis mano gyvenimas, jei apsispręsiu eiti iki galo? Kadangi išvykimo metu turėčiau būti vos 25-erių, manau, bandyti verta. Jei nesiseks ar nepatiks, visada galima grįžti.

Kaip matau, dauguma laimingųjų - su šeimomis ar bent antromis pusėmis. Aš loterijoje dalyvavau viena, be to, neturiu pažįstamų ar giminių, gyvenančių JAV.

Todėl kreipiuosi į panašaus likimo nares, norinčias susipažinti, pabendrauti, galbūt net kooperuotis ir bent pačioje pradžioje vykti laimės ieškoti kartu. Juk pažinoti bent vieną tautietį tikrai neprošal 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Marijukas @ 2014 05 07, 13:07)
Dar galite pamėginti per kitą naršyklę, jie patys berods explorer rekomenduoja, bet jei per vieną nėjo, mėginkite per kitas firefox, chrome wink.gif

Neina ne per kuria narsykle verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(davizait @ 2014 05 08, 15:33)
Sveikos,

jungiuosi prie DV-2015 atrinktųjų būrio! ax.gif

Sužinojus rezultatus apėmė daug jausmų - buvo ir netikėta, ir džiugu. Tačiau dabar pradedu mąstyti realiai - kaip pasikeis mano gyvenimas, jei apsispręsiu eiti iki galo? Kadangi išvykimo metu turėčiau būti vos 25-erių, manau, bandyti verta. Jei nesiseks ar nepatiks, visada galima grįžti.

Kaip matau, dauguma laimingųjų - su šeimomis ar bent antromis pusėmis. Aš loterijoje dalyvavau viena, be to, neturiu pažįstamų ar giminių, gyvenančių JAV.

Todėl kreipiuosi į panašaus likimo nares, norinčias susipažinti, pabendrauti, galbūt net kooperuotis ir bent pačioje pradžioje vykti laimės ieškoti kartu. Juk pažinoti bent vieną tautietį tikrai neprošal 4u.gif

O kur tu planuoji vykti? Mes mastom apie Chikaga... Bet nzn net. Nu anyway isbandysim nepatiks persikraustysim.
Atsakyti
O pildant tas DS230 ar kita biografinni doka, jei as studijavau ir nebaigiau tu studiju, tai turbut neverta ju rasyti i siuos dokumentus? Patarkite ka daryt, o tai jau ant nosies interviu... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lape00X @ 2014 05 08, 21:37)
O pildant tas DS230 ar kita biografinni doka, jei as studijavau ir nebaigiau tu studiju, tai turbut neverta ju rasyti i siuos dokumentus? Patarkite ka daryt, o tai jau ant nosies interviu...  unsure.gif

blink.gif nelabai supratau blink.gif
jūs rašot, kad interviu ant nosies, tačiau jūs dar formų nesiuntėt?... ar kažko nesupratau? g.gif

ar jūs pakeitimus norit pateikt į pokalbį einant?

P.S. kada jūsų interviu? ax.gif
Atsakyti
Sveikos... wink.gif vakar buvau susitvarkyti medicinine ir ka jus sau galvojat... nedare man rentgeno, nes esu istekejusi, bet skiriuosi ir nebuvau savo dokumentu pasikeitusi i vyro pavarde... nu zodziu zodziu, per visus tuos 9 men ir ligoninej gulejau ir siaip visur dokumentus visokiausius tvarkiausi, tai niekur neprikibo,o cia dabar sakes... nu tai dabar jau nebezinau, ka reikia daryti.... 14d bus nuosprendis, kad isskirs, o teiseja sake, kad tik po menesio isigalioja tas teismo nuosprendis... o man i ambasada 27d sio menesio... nu tai zodziu, man dabar reikia keistis visus dokumentus i vyro pavarde, tiksliau jau galima sakyti, kad buvusio vyro biggrin.gif tooookia painiava, kad net nebezinau...
Atsakyti
QUOTE(unfaithful @ 2014 05 08, 22:26)
blink.gif  nelabai supratau  blink.gif
jūs rašot, kad interviu ant nosies, tačiau jūs dar formų nesiuntėt?... ar kažko nesupratau?  g.gif

ar jūs pakeitimus norit pateikt į pokalbį einant?

P.S. kada jūsų interviu? ax.gif




Aš pakeitimus nešiuosi, kitą savaitę pokalbis
Tai kaip dėl mokslų?
O dar tai išrašas turėtų būti policijos, kaip jau aptarta anksčiau buvo su merginom čia. Jei klystu pataisykite mane smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ozkiki @ 2014 05 09, 10:16)
Sveikos... wink.gif vakar buvau susitvarkyti medicinine ir ka jus sau galvojat... nedare man rentgeno, nes esu istekejusi, bet skiriuosi ir nebuvau savo dokumentu pasikeitusi i vyro pavarde... nu zodziu zodziu, per visus tuos 9 men ir ligoninej gulejau ir siaip visur dokumentus visokiausius tvarkiausi, tai niekur neprikibo,o cia dabar sakes... nu tai dabar jau nebezinau, ka reikia daryti.... 14d bus nuosprendis, kad isskirs, o teiseja sake, kad tik po menesio isigalioja tas teismo nuosprendis... o man i ambasada 27d sio menesio... nu tai zodziu, man dabar reikia keistis visus dokumentus i vyro pavarde, tiksliau jau galima sakyti, kad buvusio vyro biggrin.gif tooookia painiava, kad net nebezinau...


o jūs kai į KCC anketas siuntėte, tai jas pildėt pagal vyro pavardę jau?

pati ne ką mažiau stresinu, kad siųsdama anketas neįrašiau anei vardo taisyto (sugeba pas mus pridaryt fokusų su dokumentų išdavimu, ypač kai išdavinėjo pirmąjį lietuvišką pasą) doh.gif , lygiai kaip neįrašiau ir po santuokos pavardės, kurią vėliau koregavau doh.gif

bet pamaniau, kad ilgas kelias dabar būtų vėl siųsti formas į KCC... tai nešiuos pakeitimus į pokalbį...
mano pokalbis vyks liepą, tai dabar labai laukiu laiško su data paskirta ax.gif


Papildyta:
QUOTE(Lape00X @ 2014 05 09, 12:33)
Aš pakeitimus nešiuosi, kitą savaitę pokalbis
Tai kaip dėl mokslų?
O dar tai išrašas turėtų būti policijos, kaip jau aptarta anksčiau buvo su merginom čia. Jei klystu pataisykite mane smile.gif


tai jeigu mokslų jūs nebaigėt, tai kokį dokumentą jūs turit?...

kiek pamenu iš kitų forumų, tai rašydavo anketose Some University Courses
skambinkit i ambasada ir klauskit... per nosi neduos, o naudingos tikros info gausit 4u.gif
Atsakyti
Kai praeini pokalbi ir atvyksti pasiimti pasu i ambasada, ka dar tada duoda? Pase stampa ideda?
Atsakyti