Įkraunama...
Įkraunama...

Žalia korta - 8

QUOTE(Lona @ 2014 05 02, 15:09)
Merginos noriu pasikonsultuoti ar viska teisingai suprantu - db nuo 05.19 reikia pildyti DS 260 formas ir jas pastu siust i Kentucki? Ar emailu? Ir dar jas atsispausdinus ambasados pokalbiui tureti? O poto jau darbuotis su doku saraseliu, t.y. versti juos ir rinkti? Aciu ir nebarkit, einu skaityti temu...

Is to laisko kur laimejote turi buti nuoroda, ten viskas is eiles yra surtasyta ka reikia daryti . Mes turejome siusti i Kentuky, gal dabar kas ir pasikeite ax.gif
Atsakyti
QUOTE(starke @ 2014 05 02, 22:14)
Is to laisko kur laimejote turi buti nuoroda, ten viskas is eiles yra surtasyta ka reikia daryti . Mes turejome siusti i Kentuky, gal dabar kas ir pasikeite  ax.gif

As perskaiciau, tik norejau pasitikslinti ar viska teisingai supratau. 4u.gif Nes na mano anglu nu ner tobula.
Atsakyti
Please note that all DV-2015 applicants will be required to use the online DS-260 Immigrant Visa and Alien Registration Application, which will be available beginning on May 19. Paper forms will not be accepted.
Cia kaip suprantu, kad reiks siust el.pastu? As apie ta kad papers forms will not be accepted.
Aciu padedancioms. Blyn db jau mane baime jama viska gerai supildyt.
Papildyta:
After submitting the Form DS-260 online, print the confirmation page. You must bring the confirmation page to your visa interview.
Jau issiaiskinau.
Atsakyti
As turiu klausima. Jei as visus dokus verciuosi Lt ir tvirtinu ten notariskai, taip pat medicinine praeinam Lt, o einu i ambasada Olandijoj ar tiks tie vertimai ir patvirtinimai?
Mano diplomas yra patvirtintas uzsienio reikalu ministerijoj apostile, o vertimai patvirtinti universitete su antspaudais, ar man juos irgi reik tvirtint notariskai? Aciu uz info.
Atsakyti
Kodel sneku su savim cia paskutiniu metu??
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2014 05 05, 21:41)
Kodel sneku su savim cia paskutiniu metu??


žinokit, neturiu supratimo ką čia jums patart... o kodėl ne Lietuvoj ambasadoj praeidinėsit pokalbį?
Atsakyti
As irgi visus dokumentus verciausi LT. jiems gi svarbiausia kad dokumentai butu anglu kalba, o kur jie versti koks skirtumas? Pokalbi irgi ne Lietuvoje turejom ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2014 05 05, 15:30)
As turiu klausima. Jei as visus dokus verciuosi Lt ir tvirtinu ten notariskai, taip pat medicinine praeinam Lt, o einu i ambasada Olandijoj ar tiks tie vertimai ir patvirtinimai?
Mano diplomas yra patvirtintas uzsienio reikalu ministerijoj apostile, o vertimai patvirtinti universitete su antspaudais, ar man juos irgi reik tvirtint notariskai? Aciu uz info.


Gyvename Airijoje, dokumentus siunteme i Lietuva, kad isverstu is lietuviu kalbos i anglu kalba, bei notariskai patvirtintu, medicinine praejome cia, visi dokumentai jiems tiko 4u.gif
Kiek pamenu visi dokumentai turi buti isversti ir patvirtinti notariskai mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki,
Dalyvavau DV-2015 loterijoje ir mane atrinko kitam etapui, gal zinote ka tureciau daryti dabar? Parasyta kad geguzes 19d. reikes pildyti kazkokius dokumentus. Gal zinote visa nuoseklia eiga, ka man reikia dabar daryti, kad gauciau zalia korta?

Is anksto dekoju uz betkokia suteikta informacija!
Atsakyti
QUOTE(carrollyte @ 2014 05 05, 19:17)
Sveiki,
Dalyvavau DV-2015 loterijoje ir mane atrinko kitam etapui, gal zinote ka tureciau daryti dabar? Parasyta kad geguzes 19d. reikes pildyti kazkokius dokumentus. Gal zinote visa nuoseklia eiga, ka man reikia dabar daryti, kad gauciau zalia korta?

Is anksto dekoju uz betkokia suteikta informacija!

sveikinimai!!!!! paskaitykit visas temas apie ZK, bus aishkiau 4u.gif daug cia ir papunkciui, aishkiai reshe ne viena 4u.gif
Atsakyti
Kaip manot del to mano diplomo su apostile? Vertima reik tvirtint notariskai?
Papildyta:
QUOTE(unfaithful @ 2014 05 05, 21:31)
žinokit, neturiu supratimo ką čia jums patart... o kodėl ne Lietuvoj ambasadoj praeidinėsit pokalbį?


Nes gyvenam Olandijoj ir patogiau cia, ypac kai jis bus paciu darbinio sezono laikotarpiu.
QUOTE(starke @ 2014 05 05, 21:54)
As irgi visus dokumentus verciausi LT. jiems gi svarbiausia kad dokumentai butu anglu kalba, o kur jie versti koks skirtumas? Pokalbi irgi ne Lietuvoje turejom  ax.gif

As del notarisko patvirtinimo, juk ten ant to patvirtinimo bus lietuviskai, ar del to neprisikabins.
Atsakyti
Sveiki, šioje loterijoje pasisekė ir mums 4u.gif Tačiau case number kaip supratau yra itin mažas ( mažesnis nei 2 tūkstančiai. Norėjau paklausti kada maždaug būtų galima tikėtis pokalbio ir kada vertėtų pradėti tvarkytis dokumentus?
Atsakyti