Įkraunama...
Įkraunama...

Žalia korta - 8

QUOTE(...Dream... @ 2014 04 26, 10:48)
Tuojau vel atsigaus sita tema smile.gif nes paskutiniu metu labai tuscia cia.



Beprotiška įtampa dabar, belaukiant išeinant naujo Visa Bulletin doh.gif unsure.gif

Gal kuri tiksliai žinot, ką reikėjo DS-230 formos 2 punkte rašyt? g.gif
aš įrašiau savo mergautinę pavardę... o neseniai forume perskaičiau, kad pasirodo, reikia įrašyt bet kokį vardo/pavardės pakeitimą blink.gif doh.gif ko aš nepadariau, nes iš tarybinio gimimo liudijimo man neteisingai vardą buvo pase įrašę, tai teko vėliau formint kaip keitmą... žodžiu, iš proto išeit galima nuo laukimo ir nuo begalės nuomonių...

galvoju dabar, ar man visai perrašyt savo DS-230 formą ir pagreitintu būdu siųst į KCC, ar tik visus dokus pasiruošt, užsipildyt naujai tą formą ir ją neštis į pokalbį..? g.gif
Atsakyti
QUOTE(unfaithful @ 2014 04 26, 16:44)
Beprotiška įtampa dabar, belaukiant išeinant naujo Visa Bulletin doh.gif  unsure.gif

Gal kuri tiksliai žinot, ką reikėjo DS-230 formos 2 punkte rašyt? g.gif
aš įrašiau savo mergautinę pavardę... o neseniai forume perskaičiau, kad pasirodo, reikia įrašyt bet kokį vardo/pavardės pakeitimą  blink.gif  doh.gif  ko aš nepadariau, nes iš tarybinio gimimo liudijimo man neteisingai vardą buvo pase įrašę, tai teko vėliau formint kaip keitmą... žodžiu, iš proto išeit galima nuo laukimo ir nuo begalės nuomonių...

galvoju dabar, ar man visai perrašyt savo DS-230 formą ir pagreitintu būdu siųst į KCC, ar tik visus dokus pasiruošt, užsipildyt naujai tą formą ir ją neštis į pokalbį..? g.gif

Kada jums turetu ateiti eile?
Antram punkte reikia irasyti turetus kitus vardus ir jei moteris istekejusi, tada dar ir mergautine pavarde.
Mums buvo negerai uzpildyta viena forma (jums jis pildyt nereikejo), tai mes pataisyta turejom nestis i ambasada. Tai ir jus viska pataisykite ir nusineskite nauja. Mums del to problemu neiskilo, bet mums jie patys parase, kad nebesiusti o atsinesti i ambasada.
Atsakyti
Sveikos , bandžiau kurti temą , rašo ,kad peržiūrės ir paskelbs ,bet nepaskelbia..Nesuprantu ,kodel nepavyksta , meginaau tris kartus. Na nesvarbu , norėčiau paprašyti pagalbos , gal žinote kokių puslapių ar bendruomenių LIETUVIU AMERIKOJE ?? Nes kiek googlinu , tiek nieko nerandu..Radau "Chicagos aida" , "Amerikos lietuvis" ir keletą grupių facebooke , bet visos mirusios , o puslapiai atnaujinami kartą į porą menėsių..Gal ką nors dar žinote?
Atsakyti
Laikas tiesiog tirpsta iki rezultatu paskelbimo. Uz jus visas kurios tikrai norit laimeti laikau spygas bigsmile.gif tikiuosi bus daug laimetoju thumbup.gif SEKMES VISOMS IR VISIEMS 4u.gif
Ar daug siais metais yra pildziusiu?

O mes vis dar be rezultatu. Per dvi savaites buvo du pokalbiai. Sprendimo toliau laukiame. Taigi as prisidedu prie laukianciu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(...Dream... @ 2014 04 30, 00:25)

O mes vis dar be rezultatu. Per dvi savaites buvo du pokalbiai. Sprendimo toliau laukiame.  Taigi as prisidedu prie laukianciu  biggrin.gif


Labai jus palaikau ir esu tikra, kad viskas pas jus bus gerai, tik užims kažkiek laiko. Kantrybės linkiu Jums 4u.gif

o mes, kadangi nepatekom į birželio interview (pora šimtukų CN per toli buvom)...tai dabar laukiu VB lyg ant adatų.
Atsakyti
QUOTE(unfaithful @ 2014 04 30, 11:13)
Labai jus palaikau ir esu tikra, kad viskas pas jus bus gerai, tik užims kažkiek laiko. Kantrybės linkiu Jums 4u.gif

o mes, kadangi nepatekom į birželio interview (pora šimtukų CN per toli buvom)...tai dabar laukiu VB lyg ant adatų.

Tai dabar rodo tik geguzes interviu juk. Ar ne?
Atsakyti
QUOTE(...Dream... @ 2014 04 30, 15:03)
Tai dabar rodo tik geguzes interviu juk. Ar ne?



Rodo ir birzelio (32,950).
Atsakyti
QUOTE(...Dream... @ 2014 04 30, 15:03)
Tai dabar rodo tik geguzes interviu juk. Ar ne?


gegužės VB rodo numeriukus gegužės mėnesiui ir birželiui...
tai laukiu birželio VB, kur bus pažymėėti numeriukai birželiui ir liepai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(...Dream... @ 2014 04 30, 15:03)
Tai dabar rodo tik geguzes interviu juk. Ar ne?



Rodo ir birzelio (32,950).
Atsakyti
Sveiki wink.gif
Dabar kadangi renkuosi dokumentus, tai iskilo keli klausimai wink.gif

Kaip uzsisakyti ta neteistumo israsa?
Tai gerai suprantu, kad ten reikia nestis ta informacija apie sveikata, neteistumo israsa, diploma, gimimo liudijima, skirybu liudijima, lapa su case nr? Kas jau greitai eisite ar buvot, gal galite tiksliai pasakyti, kokius dokumentus nesetes? wink.gif jezau, kaip bijau kazka praleisti...

O tai kai raso police records, kas ten?
Arba court and prison records? cia riekia kazka gauti ar uztenka to neteistumo israso?
Atsakyti
QUOTE(ozkiki @ 2014 04 30, 15:10)
Sveiki wink.gif
Dabar kadangi renkuosi dokumentus, tai iskilo keli klausimai wink.gif

Kaip uzsisakyti ta neteistumo israsa?
Tai gerai suprantu, kad ten reikia nestis ta informacija apie sveikata, neteistumo israsa, diploma, gimimo liudijima, skirybu liudijima, lapa su case nr? Kas jau greitai eisite ar buvot, gal galite tiksliai pasakyti, kokius dokumentus nesetes? wink.gif jezau, kaip bijau kazka praleisti...

O tai kai raso police records, kas ten?
Arba court and prison records? cia riekia kazka gauti ar uztenka to neteistumo israso?



Tai neteistumo israsas ir yra police records rodos kiap suprantu, istraukta is informatikos ir rysiu departamento puslapio kazkas tokio, jei neklystu smile.gif
Atsakyti
Merginos o kelinta valanda ryt jau bus rezultatai?
Atsakyti