Įkraunama...
Įkraunama...

Žalia korta - 8

QUOTE(unfaithful @ 2014 04 08, 22:31)
Reikia patarimo

Pasiėmiau savo juodraštines formas kurias sunčiau į KCC... ir vėl panika -  nurodydama darbus, smulkių k3 darbų neįtraukiau... dabar nežinau kas daryt... nors man teks ko gero formas sau, vyrui ir sūnui keist, nes sūnus keitė per tą laiką F1 vizą, mes suskraidėm į JAV, vyras pakeitė darbovietę, aš vienos iš dviejų darboviečių atsisakiau... visa tai įvyko jau po to, kai buvau išsiuntus formas į KCC...

dar užgimė išganinga mintis apie sau ir dukrai pavardės sutrumpinimą pagal vyro/sūnaus ax.gif
ir visa tai sumąsčiau pasidaryt iki pokalbio... ką pasakysit?... patarkit, ar verta užsiimt keitimais?
ar visas formas taisyt ir neštis su savim į pokalbį? blogiausia tai, kad aš pvz nepamenų tų smulkių darbų adresų ir šiaip nepadariau kopijų išsiųstų formų, o pasilikau tik juodraščius doh.gif

nu vėpla, ką ir bepridursi blush2.gif

Na tikrai matyt is to neturejimo ka veikti prisimastai del tu visu darbu neitraukimo. Juk darbo knygeles pateikt nereikia. nemanau, kad ka nors klausinejo apie dirbamus darbus.
O del pavardes keitimo, vienas dalykas manau, jau turi mazokai tam laiko, nes tada reiks keist pavarde visuose dokumentuose, o kitas dalykas, paimti tokia pacia pavarde kaip vyro Lietuvoj negalima, tai imti sutrumpinima nematau dideles prasmes. Tada jau geriau, praejus 5 metams, jei sumastytumet imt JAV pilietybe, pasiimt vyro pavarde.
Atsakyti
QUOTE(tingine121 @ 2014 04 08, 15:06)

O del pavardes keitimo, vienas dalykas manau, jau turi mazokai tam laiko, nes tada reiks keist pavarde visuose dokumentuose, o kitas dalykas, paimti tokia pacia pavarde kaip vyro Lietuvoj negalima, tai imti sutrumpinima nematau dideles prasmes. Tada jau geriau, praejus 5 metams, jei sumastytumet imt JAV pilietybe, pasiimt vyro pavarde.

100% pritariu drinks_cheers.gif as netgi ir po to kai jau galejau keistis, nesikeiciau.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(unfaithful @ 2014 04 08, 19:31)
Reikia patarimo

Pasiėmiau savo juodraštines formas kurias sunčiau į KCC... ir vėl panika -  nurodydama darbus, smulkių k3 darbų neįtraukiau... dabar nežinau kas daryt... nors man teks ko gero formas sau, vyrui ir sūnui keist, nes sūnus keitė per tą laiką F1 vizą, mes suskraidėm į JAV, vyras pakeitė darbovietę, aš vienos iš dviejų darboviečių atsisakiau... visa tai įvyko jau po to, kai buvau išsiuntus formas į KCC...

dar užgimė išganinga mintis apie sau ir dukrai pavardės sutrumpinimą pagal vyro/sūnaus ax.gif
ir visa tai sumąsčiau pasidaryt iki pokalbio... ką pasakysit?... patarkit, ar verta užsiimt keitimais?
ar visas formas taisyt ir neštis su savim į pokalbį? blogiausia tai, kad aš pvz nepamenų tų smulkių darbų adresų ir šiaip nepadariau kopijų išsiųstų formų, o pasilikau tik juodraščius doh.gif

nu vėpla, ką ir bepridursi blush2.gif


Jus tiek nepergyvenkit 4u.gif
Taigi kai pildet formas - pildet taip kaip buvo tada, o kad suskraidet po formu uzpildymo taigi netaisysit ju smile.gif
Viskas tik atrodo sudetingai, o is tikruju gi ten nieko baisaus, apie nuobodas kazkokias ar panasiai, gi nieks neklausia, svarbu teistumo pazyma svari smile.gif
Viskas bus gerai, kai viska praeisite pati rasysite, kad bereikalo panikavote 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2014 04 08, 19:52)

Aciu, panasiai ir as galvoju. Dar galvoju, kad iki Vilniaus, Varsuvos ar Rygos mes nuvesim. O jau skrendant vienai ir dar pirma karta, tai geriau iki vietos.
Kainos laikosi pirmyn-atgal netoli 3tukst.Lt (2.700-2.800Lt).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ra2ga: 09 balandžio 2014 - 10:00
Turiu klausima toms kas puses metu laikotarpyje vaziavo pirma karta i usa su zalia korta. Kai vaziavot ka tikrino prie sienos?
Rengeno nuotrauka
Skiepu lapa
Atsakyti
QUOTE(...Dream... @ 2014 04 09, 13:16)
Turiu klausima toms kas puses metu laikotarpyje vaziavo pirma karta i usa su zalia korta. Kai vaziavot ka tikrino prie sienos?
Rengeno nuotrauka
Skiepu lapa



Patikrino pasus su vizom, reikejo pateikti ta geltona voka, dar perklause, ar dokumentus siusti tuo nurodytu adresu, ar keisti I kita. Tada atejo kitas pareigunas ir nusivede I tokia patalpa. Ten nufotografavo, paeme pirstu antspaudus ir dar kazka reikejo pasirasyt. Tada atidave pasus, ir keliauk laimingas .
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2014 04 09, 10:59)
Aciu, panasiai ir as galvoju. Dar galvoju, kad iki Vilniaus, Varsuvos ar Rygos mes nuvesim. O jau skrendant vienai ir dar pirma karta, tai geriau iki vietos.
Kainos laikosi pirmyn-atgal netoli 3tukst.Lt (2.700-2.800Lt).


Sakyciau gera kaina. Jei Vilnius-Bostonas-Vilnius pavyksta uz $1000 rast, tai jau tikrai labai gera kaina, bet man iki kokiu $1300-1400 normalu. Aisku kuo anksciau perki, tuo pigiau pavyksta rast, bet tas kainos gerumas ir nuo metu laiko priklauso - jei per visokias sventes, tai ir $1300 ne tiek daug.

QUOTE(...Dream... @ 2014 04 09, 13:16)
Turiu klausima toms kas puses metu laikotarpyje vaziavo pirma karta i usa su zalia korta. Kai vaziavot ka tikrino prie sienos?
Rengeno nuotrauka
Skiepu lapa


Atskridus paima pasus, ta geltona voka ir pakviecia kita pareiguna, o jis nuveda i atskira patalpa. O ten tik nuima pirstu antspaudus, nufotografuoja ir pasirasai i langeli. Ir viskas. Rentgeno nuotrauku niekur neziurejo ir neprase - iki siol turim.
Atsakyti
Sveiki visi smile.gif

Na, bandysim šiemet ir mes jungtis prie ŽK loterijos, tik vat turiu tokį klausimą, nes kažkaip niekur neradau konkretaus atsakymo - ar galima pildyti dvi paraiškas savo ir žmonos vardu, ar tik vieną, nes joje bus įtraukta žmona?
Atsakyti
Skelbimų tema, gyvenančioms JAV 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(iparado @ 2014 04 12, 15:29)
Sveiki visi smile.gif

Na, bandysim šiemet ir mes jungtis prie ŽK loterijos, tik vat turiu tokį klausimą, nes kažkaip niekur neradau konkretaus atsakymo - ar galima pildyti dvi paraiškas savo ir žmonos vardu, ar tik vieną, nes joje bus įtraukta žmona?


Galima dvi atskiras! 4u.gif bet nepamirskit itraukti vienas kito ir vaiku, jei turit, i savo anketas mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(miss_candy @ 2014 04 12, 17:47)
Galima dvi atskiras!  4u.gif bet nepamirskit itraukti vienas kito ir vaiku, jei turit, i savo anketas  mirksiukas.gif

tai kas be ko, reikes dar nufotkinti normaliai visa seimyna atskirai smile.gif kaip suprantu spalio menesi kazkur prasideda pildymas tas, ane?
Atsakyti
QUOTE(iparado @ 2014 04 13, 14:31)
tai kas be ko, reikes dar nufotkinti normaliai visa seimyna atskirai smile.gif kaip suprantu spalio menesi kazkur prasideda pildymas tas, ane?


taip mirksiukas.gif
Atsakyti