Įkraunama...
Įkraunama...

Žalia korta - 8

4u.gif Labos visos


Iškilo klausimas g.gif

Ar pakaks laiko užsirašyti medicininei komisijai, kai gausim pranešimą į interview, ar eilė ilgesnė ir reikėtų galimai užsirašinėti jau dabar? g.gif
MB sako, kad dabar reik užsirašyt medicinkei, nes vėliau galim nespėt...

Gal galit patart tos, kurios jau buvot pokalbio? ax.gif unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(unfaithful @ 2014 03 28, 06:35)
4u.gif  Labos visos
Iškilo klausimas g.gif

Ar pakaks laiko užsirašyti medicininei komisijai, kai gausim pranešimą į interview, ar eilė ilgesnė ir reikėtų galimai užsirašinėti jau dabar? g.gif
MB sako, kad dabar reik užsirašyt medicinkei, nes vėliau galim nespėt...

Gal galit patart tos, kurios jau buvot pokalbio? ax.gif  unsure.gif


Mes lapkriti gave laiska su polalbio data tik tada uzsiregistravome medicininei, issiunteme dokumentus i LT kad isverstu ir ramiai laukeme. Bet gi medicinine galioja be rods metus, tai turint laiko galite susitvarkyti ja. Jeigu esate tikri, kad tikrai pakvies pokalbiui ir panasiai 4u.gif o laikas zinokit tirpsta.. Dar nesenai galvojau, kad turim pusmeti iki isvykimo.. O liko tik 3 menesiai wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Dulke @ 2014 03 28, 11:20)
Mes lapkriti gave laiska su polalbio data tik tada uzsiregistravome medicininei, issiunteme dokumentus i LT kad isverstu ir ramiai laukeme. Bet gi medicinine galioja be rods metus, tai turint laiko galite susitvarkyti ja. Jeigu esate tikri, kad tikrai pakvies pokalbiui ir panasiai 4u.gif o laikas zinokit tirpsta.. Dar nesenai galvojau, kad turim pusmeti iki isvykimo.. O liko tik 3 menesiai wink.gif


o jūs pokalbį turėjot Lietuvoje? medicininę ar Lietuvoje praeidinėjot?
Atsakyti
QUOTE(unfaithful @ 2014 03 28, 09:26)
o jūs pokalbį turėjot Lietuvoje? medicininę ar Lietuvoje praeidinėjot?


Mes viska tvarkemes Dubline, bet visur taip pat 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dulke @ 2014 03 28, 03:20)
Mes lapkriti gave laiska su polalbio data tik tada uzsiregistravome medicininei, issiunteme dokumentus i LT kad isverstu ir ramiai laukeme. Bet gi medicinine galioja be rods metus, tai turint laiko galite susitvarkyti ja. Jeigu esate tikri, kad tikrai pakvies pokalbiui ir panasiai 4u.gif o laikas zinokit tirpsta.. Dar nesenai galvojau, kad turim pusmeti iki isvykimo.. O liko tik 3 menesiai wink.gif

kuo greiciau susitvarkysit, tuo ramiau toliau lauksit 4u.gif vis vienu rupesciu maziau 4u.gif
Atsakyti
Sveiki,

Praėjau pokalbį ambasadoje. Nusprendžiau pasidalinti savo patirtimi, gal kam bus naudinga smile.gif

Pradėsiu nuo savęs:
Amžius apie 30m smile.gif
Niekada nevedęs
Vaikų neturiu
Neteistas
Du diplomai
Visada gyvenau LT.

2013 metų gegužės 1 dieną sužinojęs, kad esu tarp tų laimingųjų, niekur neskubėjau su dokumentų pildymu ir siuntimu.
Dokumentus užpildžiau pats ir išsiunčiau maždaug rugpjūčio mėnesį per DHL skubią siuntą (pristatymas per dvi darbo dienas, kaina apie 80LT).

Kol negavau antro pranešimo (2014m. vasario pradžioje atsiuntė el.paštu ir taip pat pasitikrinau per internetą www.dvlottery.state.gov/ESC), tol nesivarginau tvarkytis kitų dokumentų.

Viską pradėjau tvarkytis maždaug vasario pabaigoje.
Medicininį praėjau per porą valandų (info kur pereiti medicininę Lietuvoje http://travel.state......20- Lithuania ). Kainavo 350Lt + skiepai apie 50Lt (skiepus darė centro poliklinikoje Vilniuje, ten pat ir X-Ray).

Buvau pametęs savo gimimo liudijimą, tai internetu užsisakiau naują (https://mepis.vrm.lt/web/mepis/elektronines-paslaugos) kaina 9Lt, teko pačiam atvykti atsiimti. Padaro kiek pamenu per 10 darbo dienų.

Taip pat internetu užsisakiau išrašą iš policijos (http://www.ird.lt/viewpage.php?page_id=166 šis išrašas nieko nekainuoja ir atsiunčia paštu maždaug per 10 darbo dienų)

Susiradau mokyklos atestatą, abu diplomus, sulaukiau gimimo liudijimo, policijos išrašo ir nunešiau viską pažystamai (kuri yra sertifikuota vertėja), kad išverstų. Taigi, vertimai man nieko nekainavo.

Sulaukęs vertimų, pasiėmiau originalus ir nuėjau pas notarą. Padarė kopijas, surišo kartu su vertimais, patvirtino nuorašus (kopijas, kad jos tikros), užantspaudavo vertimus. Vieno lapo nuorašo patvirtinimas 3LT, vertimo patvirtinimas 3LT, viso sumokėjau 66Lt kiek pamenu (Gimimo liudijimas, Policijos išrašas, mokyklos atestatas, du diplomai).

Pasidariau nuotraukų. Kaina apie 10Lt

Išaušus tai dienai, kada reikia eiti į ambasadą (skambinti papildomai nereikia, tiesiog atvykstate Jums paskirtu laiku), susirinkau visus dokumentus, medicininę apžiūrą, pasiėmiau pasą ir nukulniavau _link_ Akmenų g 6. Praėjau apsaugą (panašiai kaip oro uoste), nuvykau į reikiamą pastatą, priėjau prie pirmo langelio ir ten manęs paprašė:
Paso
Medicininės apžiūros voko
Diplomų (originalas, kopijos su vertimais)
Gimimo liudijimo (originalas, kopija su vertimu)
Policijos pažymos (originalas, kopija su vertimu)
Dviejų nuotraukų
ir 330$. Galima atsiskaityti grynais arba KREDITINE kortele.
P.S. mokyklos atestato neprireikė.

Po maždaug 15min mane pakvietė prie kito langelio pokalbiui.
Pokalbis buvo labai trumpas, uždavė kelis klausimus. PVZ: Kuom užsiimu, ar esu buvęs Amerikoje, kiek ilgiausiai esu ten praleidęs laiko, ar esu gyvenęs kitoje šalyje ir t.t. (bendravau angliškai, nors kiek žinau galima bendrauti ir lietuviškai). Pokalbis truko gal 2-3min. Pasakė, kad po kelių dienų galiu ateiti pasiimti pasą ir visus dokumentus. Grąžino dokumentų originalus ir išleido namo. Eidamas pro apsaugą grąžinau svečio kortelę ir pasiėmiau savo telefoną.

Išvykti privalau iki tada kol galioja medicininis, o jis galioja pusę metų nuo gydytojo apžiūros smile.gif

Taigi tokia mano patirtis šiuo klausimu. Tikiuosi ši informacija kam nors bus naudinga.
Neklauskite manęs kada išvykstu ir kur smile.gif dar nesu apsisprendęs smile.gif

nukopinau ish shito puslapio gal kam pagelbes 4u.gif sekmes!
Atsakyti
Raso, kad isvykti privalo iki kol galioja medicininis, bet kad tuos vokus kur gauname, kuriu negalima atplesti ten aiskiai parasyta data iki kada galima isvykti, o med. Apziura galioja be rods metus laiko, bent jau cia Airijoje smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dulke @ 2014 04 01, 16:58)
Raso, kad isvykti privalo iki kol galioja medicininis, bet kad tuos vokus kur gauname, kuriu negalima atplesti ten aiskiai parasyta data iki kada galima isvykti, o med. Apziura galioja be rods metus laiko, bent jau cia Airijoje smile.gif


4u.gif
teisingai... pati medicininė galioja metus, bet po vizos medicininė galios tiek, kiek galios viza... kažkaip taip oficialiam puslapy parašyta ax.gif

mąstau, kad jau reik bandyt užsirašinėt gal... labai laukiu VB ax.gif
ir jeigu mano laimė nutiktų birželį, sūnus namo grįžtų gegužės gale... dar čia visi pabūtume rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(unfaithful @ 2014 04 01, 12:19)
4u.gif
teisingai... pati medicininė galioja metus, bet po vizos medicininė galios tiek, kiek galios viza... kažkaip taip oficialiam puslapy parašyta ax.gif

mąstau, kad jau reik bandyt užsirašinėt gal... labai laukiu VB ax.gif
ir jeigu mano laimė nutiktų birželį, sūnus namo grįžtų gegužės gale... dar čia visi pabūtume rolleyes.gif

Gavus imigracine viza per pusmeti privalot pasirodyt musubalos pusej!
Atsakyti
Labos 4u.gif

Vakar vienam anglakalbiam forume perskaičiau vienos forumietės pranešimą, kad ji penktadinį skambino į KCC ir klausė koks ribinis numeris birželiui... anie jai atsakė, kad birželis neva bus 37700 !

Kol oficialiai Visa Bulletin neišėjęs, nekrykštauju iš laimės, nors viduj viskas iš džiaugsmo spurda bigsmile.gif

gal Dievulis duos ir viskas bus tikrų tikriausia tiesa ir mes birželį turėsim interview ax.gif


tiesa, ar reikia prie diplomų pasiimt vertimus ir kursų baigimų pažymėjimus?... pasirodo turiu tokių ax.gif
Atsakyti
Pastudijuokit #222 postą, labai ten viskas aiškiai ir paprastai išdėstyta drinks_cheers.gif
*Susiradau mokyklos atestatą, abu diplomus, sulaukiau gimimo liudijimo, policijos išrašo ir nunešiau viską pažystamai (kuri yra sertifikuota vertėja), kad išverstų* - vadinas vertimų reikia...
Atsakyti
Labutis wink.gif kazkas jau turejot eiti i ambasada ir kaip sekesi? wink.gif

Zodziu... dabar pas mane tokia idomi situacija gyvenime ir nznau, kaip galetu ambasadoj i tai paziureti... kai suzinojome su draugu apie zalia korta tada emem ir susituokem, jokiu dokumentu i -iene nepasikeiciau, kaip zinodama, nes dabar skiriames... bet kazin kaip ten i tai paziures... ax, koks tas gyvenimas nenuspejamas... jei isleis, tai viena vyksiu wink.gif
Atsakyti