Įkraunama...
Įkraunama...

Žalia korta - 8

QUOTE(tingine121 @ 2014 03 19, 23:56)
O kuris is jusu yra laimejas?


ax.gif ... todėl tiek klausimų man dabar...

gal aš per daug visokių rusiškų forumų prisiskaičiau g.gif ... nes ten tiek istorijų, kai žmonėms teko įrodinėt, kad jų aukštojo diplomas tikras ir išsilavinimas tikrai įgytas
Atsakyti
Pataisau savo komentara, tai geriausia butu, jeigu imanoma issiimti diploma, savo dabartine turima pavarde 4u.gif


Ir visiems siulyciau susitvarkyti visus imanomus dokumentus, jeigu tik yra galimybe, issiimti israsus, pazymas, isversti, jeigu reikalauja patvirtinti (be rods mes tvirtinome viska notariskai, nezinau ar reikejo) ir taip padidinti sansa, ta pokalbio diena gauti teigiama atsakyma, negu palikti kitam kartui ir laukti kada duos sekancia data pristatyti dokumentams.

Mums Dubline uzteko 2 be rods ar 3 menesiu banko isklotines. Kokia ta suma su kuria praleidzia, negaliu atsakyti, nes pas mus buvo pakankamai pinigu, tad net nekilo klausimas, jog gali prie to prikibti.
Jeigu neklystu, kai skambinomes i USA draugams, minejo, kad juos abu su zmona praleido su 3000$ saskaitoje, jie Lietuvoje tvarkesi dokumentus, bet tai buvo 2-3 metai atgal.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dulke: 19 kovo 2014 - 23:29
QUOTE(unfaithful @ 2014 03 20, 00:11)
ax.gif ... todėl tiek klausimų man dabar...

gal aš per daug visokių rusiškų forumų prisiskaičiau  g.gif ... nes ten tiek istorijų, kai žmonėms teko įrodinėt, kad jų aukštojo diplomas tikras ir išsilavinimas tikrai įgytas



Gal ir taip, kuo daugiau skaitai, imi viska taikyt sau. Kiekvieno situacija vis kita. Mums tikrai nebuvo sunku. Aisku truputi buvo neramu del trustamo dokumeto, bet tikrai labai ramiai praejo. Jauna ukrainieciu porele, kuri su mumis buvo ta pacia diena, man rodos negavo,nes kita diena ju nebuvo pasimant dokumentus. Man bendrai susidare vaizdas, kad poras " jau metuos" kazkaip praleisdavo lengviau, nes ir taip aisku, kad santuoka nebuvo fiktyvi. O jusu dar sunus JAV. Man atrodo, kad " po visko" pasakysi - " ir ko as tiek nervinaus". O dabar belieka palinket tik kantrybes.
Atsakyti
QUOTE(tingine121 @ 2014 03 20, 00:24)
Gal ir taip, kuo  daugiau skaitai, imi viska taikyt sau. Kiekvieno situacija vis kita. Mums tikrai nebuvo sunku. Aisku  truputi buvo neramu del trustamo dokumeto, bet tikrai labai ramiai praejo. Jauna ukrainieciu porele, kuri su mumis buvo ta pacia diena, man rodos negavo,nes kita diena ju nebuvo pasimant dokumentus. Man bendrai susidare vaizdas, kad poras " jau metuos" kazkaip praleisdavo lengviau, nes ir taip aisku, kad santuoka nebuvo fiktyvi. O jusu dar sunus JAV. Man atrodo, kad " po visko" pasakysi - " ir ko as tiek nervinaus". O dabar belieka palinket tik kantrybes.


Siap viskas ko reikia surasyta , tai tiesiog perskaitykit o
Jokiu israsu apie finansus tikrai nereikia.
Nesijaudinkit viskas visoms bus gerai smile.gif
O pokalbis anglu kalba vyks ? smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(tingine121 @ 2014 03 20, 00:24)
Man bendrai susidare vaizdas, kad poras " jau metuos" kazkaip praleisdavo lengviau, nes ir taip aisku, kad santuoka nebuvo fiktyvi. O jusu dar sunus JAV. Man atrodo, kad " po visko" pasakysi - " ir ko as tiek nervinaus". O dabar belieka palinket tik kantrybes.


man labai įdomu, ar KCC ar ambasada tikrina duomenis iš anketų? na, ar tikrai pagrinsinis aplicantas tikrai ten ir ten dirba/-o, ar tikrai baigė aukštąjį mokslą, ir kitus anketose pateiktus duomenis...

dar labai rūpi, ar pvz faktas, kad sūnus JAV siekia krepšinio karjeros, kad pasirašė sutartį su prestižiniu Notre Dame University dėl mokymosi... ar tai nors kažkiek turėtų teigiamos įtakos pokalbyje... na, norėtųsi, kad taip būtų, kad konsulas matytų...

įdomu, ar priimant vaikus į high schoolą reikės kokius žinių testus laikyt?... nes nu ką aš žinau, ar mūsų 8 klasių žinios bus pakankamos unsure.gif

"jau metuose" tikiuosi, kad ten dar skaitysis pati ta jaunystė brandi susikurti padorų gyvenimą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(unfaithful @ 2014 03 19, 23:11)
gal aš per daug visokių rusiškų forumų prisiskaičiau  g.gif ... nes ten tiek istorijų, kai žmonėms teko įrodinėt, kad jų aukštojo diplomas tikras ir išsilavinimas tikrai įgytas

Mažiau gilinkitės į rusiškus forumus, negi nepažystat rusiškos biurokratijos ir visos santvarkos, ten gi viskas daroma kad tik žmonėms būt ne geriau, o blogiau, todėl nenuostabu, kad ir prie bandančių išvykt kimba labiau nei reikėtų... doh.gif
Mes gyvenam lietuvoj, todėl žmonės čia dirba manau truputį kitokie, taip kad ramiai, kuo ramesnė būsit, tuo bus tik geriau, kaip vienas mąstytojas yra pasakęs "nesinervink dėl to - ko negali pakeisti čia ir dabar. Jei gali pakeisti, tai skubiai tą padaryk, kad nesigadint nervų, jei ne - bent nesinervuok, nes vistiek nieko nepakeisi..." 4u.gif
O jūsų sūnaus situaciją paminėčiau nedvejodama, manau tai labai svarus argumentas, ko jūs ten raunatės į tą ameriką biggrin.gif Šeima juk turi būti kartu, juolab jūsų sūnus tikrai ne usa macdonalde karjerą daro biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labas,

ar galima sioje temoje pasiteirati del ESTA leidimu i Jav? gal kas atsakys? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2014 03 20, 16:45)
Labas,

ar galima sioje temoje pasiteirati del ESTA leidimu i Jav? gal kas atsakys?  4u.gif


kas konkrečiai dėl ESTA?
Atsakyti
QUOTE(unfaithful @ 2014 03 20, 15:23)
kas konkrečiai dėl ESTA?


turiu dar galiojanti leidima keliaut i Jav nuo paskutines keliones, taciau mano gyvenama vieta pasikeitus, t.y. kita negu kad rasiau anakart, nes is vienos salies persikeliau gyventi i kita, o savo adreso, kaip suprantu, nelabai galima pakeisti toje formoje, kaip kad telefona, emeila, skrydziu numeris... ar reikia man pildyti paraiska is naujo, nes kai kurio detales (t.y. gyvenamoji vieta, salis) pasikeite?
dekui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2014 03 20, 19:14)
turiu dar galiojanti leidima keliaut i Jav nuo paskutines keliones, taciau mano gyvenama vieta pasikeitus, t.y. kita negu kad rasiau anakart, nes is vienos salies persikeliau gyventi i kita, o savo adreso, kaip suprantu, nelabai galima pakeisti toje formoje, kaip kad telefona, emeila, skrydziu numeris... ar reikia man pildyti paraiska is naujo, nes kai kurio detales (t.y. gyvenamoji vieta, salis) pasikeite?
dekui smile.gif


siaip tai ta ESTA galioja ir abejoju, ar jums nauja isdavinetu, kol si galioja

mano kompe hard'as buvo krites ir buvo dingusi mano ESTA is kompo... kai vasara pildziau is naujo, sistema man isdave dar galiojancia, kuri is kompo issitryne... taigi, manau, naujos jums tiesiog neisduos
bet del visa ko, paskambinkit i ambasada
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2014 03 20, 19:14)
turiu dar galiojanti leidima keliaut i Jav nuo paskutines keliones, taciau mano gyvenama vieta pasikeitus, t.y. kita negu kad rasiau anakart, nes is vienos salies persikeliau gyventi i kita, o savo adreso, kaip suprantu, nelabai galima pakeisti toje formoje, kaip kad telefona, emeila, skrydziu numeris... ar reikia man pildyti paraiska is naujo, nes kai kurio detales (t.y. gyvenamoji vieta, salis) pasikeite?
dekui smile.gif
As ir manau, kad galios sena. nes koks skirtumas kur dabar gyvenate. Juk gavote leidima ivaziuoti i Amerika, nesvarbu is kokios salies ivaziuosite g.gif neprisimenu, o ant ESTA rasomas gyvenamasis adresas?
Atsakyti
QUOTE(unfaithful @ 2014 03 20, 10:11)
man labai įdomu, ar KCC ar ambasada tikrina duomenis iš anketų? na, ar tikrai pagrinsinis aplicantas tikrai ten ir ten dirba/-o, ar tikrai baigė aukštąjį mokslą, ir kitus anketose pateiktus duomenis...

dar labai rūpi, ar pvz faktas, kad sūnus JAV siekia krepšinio karjeros, kad pasirašė sutartį su prestižiniu Notre Dame University dėl mokymosi... ar tai nors kažkiek turėtų teigiamos įtakos pokalbyje... na, norėtųsi, kad taip būtų, kad konsulas matytų...

įdomu, ar priimant vaikus į high schoolą reikės kokius žinių testus laikyt?... nes nu ką aš žinau, ar mūsų 8 klasių žinios bus pakankamos unsure.gif

"jau metuose" tikiuosi, kad ten dar skaitysis pati ta jaunystė brandi susikurti padorų gyvenimą  ax.gif



Jo cia JAV tikrai dar jaunyste, o ypac kai suzino dar vaiku amziu, bet kai ejom I pokalbi, tai tikrai buvom" jau metuose", nes visur labai jaunuciai veidai buvo.
Del mokslo. Manau,priklauso muo valstijos. Kadangi dvieju vaiku I privacia mokykla isleist negalejom, o be to ir nelabai stengemes, tai issirinkom geriausiai ivertinta valstybine mokykla ir jau tada tame rajone ieskojom namo nuomai. Mokykloje is karto dokumentu neprieme, o isdave lapus I svietimo departamenta praeiti testavima. Testavimas vyko 3 valandas. Buvo rastu ir zodziu. Sunus buvo ivertintas puikiai. Net stebejosi, kad paaugliukas, o zinios labia geros ir kalboje beveik nesijaucia akcento. Su dukra buvo sunkiau. Testa parase gerai, bet kaip issireiske testuotoja " daugiau sypsojosi, negu kalbejo". Oficialios isvados jai buvo - rekomendacija lankyti uzsienieciams skirta mokykla.Bet... Testuotoja buvo rusiskai kalbanti moteris, tai mums suprantama, o kitiems ne, kalba dave rekomendacijas- pasirodo, ju isvados tik rekomendacinio pobudzio ir mokykla neturi teises nepriimti. Viskas priklauso nuo gyvenamosios vietos. Mokyklos ( ypac geros) kartais vengia tokiu vaiku, gali krist ju ivertinimo lygis, jei mokykloj daug tokiu vaiku. Grizom su atsakymais, tai mokykla is kart prieme be jokiu issidirbinejimu. Skyre dukrai ESOL programa. Esme tame, kad tokio amziaus atvykusiu vaiku zinios geros, visa problema anglu kalbos persilauzime. Mums prireike metu.
Bet jei butumem leide I privacia mokykla, viso sito nebutu reikeje. O kiek supratau, jus taip ir ruosiates daryt. Na bet dar karta pasikartosiu, kad viskas priklauso nuo valstijos.
Atsakyti