Įkraunama...
Įkraunama...

Žalia korta - 8

QUOTE(jaumamukas @ 2014 03 19, 16:06)
va taip raso:
Applications processed by the Embassy in London - You are required to obtain the original documents or certified copies, and one photocopy (with the exception of your passport and photographs) for yourself and each family member applying for a visa. All documents are required even if they were previously submitted to the USCIS with your petition.  From January 22, 2013, the Immigrant Visa Unit will begin charging $1.00 per item if they are required to photocopy original documents.  Therefore, please ensure that you bring photocopies of all of the original documents with the exeption of your passport and photographs.



Kiek as suprantu,tai jums tiktu tuo atveju,kai jusu dokumentai butu anglu kalba .Bet jusu visi dokumentai lietuviu kalba. Belieka juos verst ir tvirtint notaro. Galiu aisku klyst.
Atsakyti
QUOTE(...Dream... @ 2014 03 19, 01:15)
As taip pat pradedu del visko nervintis... Truksta dar teistumo ISRASO (LT ambasada parase email kad musu pristatyra pazyma netinka, nes reikia ne pazymos o israso) , sponsoriaus firma pastu keliauja is usa ir dar medicinine laukia... Tai jau si menesi itampoj gyvensiu....



O kaip del kitu dokumentu? Nes mano irgi visi yra pazymos ir vardo/pavardes keitimo liudijimas ir gimimo nauji isduoti, tai kaip cia dabar bus? g.gif Jusu ambasadoj netiko tik teistumo pazyma, o visi kiti ok, pazymos taip pat ar kaip?
Atsakyti
QUOTE(Lape00X @ 2014 03 19, 19:25)
O kaip del kitu dokumentu? Nes mano irgi visi yra pazymos ir vardo/pavardes keitimo liudijimas ir gimimo nauji isduoti, tai kaip cia dabar bus?  g.gif Jusu ambasadoj netiko tik teistumo pazyma, o visi kiti ok, pazymos taip pat ar kaip?



Sveiki, notaro tvirtinimo nereikia, uztenka vertimo biuro patvirtinimo.
Musu pokalbis jau kita savaite, sirdele jau labiau plaka stipriau ir greiciau.
Atsakyti
QUOTE(Drajana @ 2014 03 19, 19:27)
Sveiki, notaro tvirtinimo nereikia, uztenka vertimo biuro patvirtinimo.
Musu pokalbis jau kita savaite, sirdele jau labiau plaka stipriau ir greiciau.



Kaip Jums gerai, kuo greiciau praeisit tuo aiskesni planai bus smile.gif kolkas dar gi neaisku ka veiksit po kitos savaites bigsmile.gif

Jei kas netiks, turbut leis atideti pokalbi ir susirinkti visus reikiamus dokumentus kaip suprantu ax.gif


Atsakyti
QUOTE(Lape00X @ 2014 03 19, 19:25)
O kaip del kitu dokumentu? Nes mano irgi visi yra pazymos ir vardo/pavardes keitimo liudijimas ir gimimo nauji isduoti, tai kaip cia dabar bus?  g.gif Jusu ambasadoj netiko tik teistumo pazyma, o visi kiti ok, pazymos taip pat ar kaip?


oh, pasirodo ir jūs turit vardo/pavardės keitimų... nes man čia toks galvos skausmas atsirado...
o jūs visko visko darėt vertimus?... aš maniau, kad gimimo liudijimo paskutinio galiojančio pakanka...
man dar gi pavardę, kai keičiau pasą anksčiau, atitaisinėjo (iš užsienietiškos padarė su -ienė)... ir traktavo migracijos biuras tai, kaip klaidos taisymas... bet doh.gif ta mano užsienietiška pavarde diplomas VU išrašytas ir sodros knygelė.... sodros nereikės, bet va ka su diplomu daryt doh.gif g.gif

negaliu sugalvot... iš pradžių maniau, kad nuvarysiu į VU ir paprašysiu, kad perrašytų dabartine pavarde, bet jeigu tai bus dublikatas, gali įtarti, jog mano aukštojo diplomas klastotė...

ką daryt?... mamytės, gal galit ką patart? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo unfaithful: 19 kovo 2014 - 19:47
QUOTE(unfaithful @ 2014 03 19, 19:46)
oh, pasirodo ir jūs turit vardo/pavardės keitimų... nes man čia toks galvos skausmas atsirado...
o jūs visko visko darėt vertimus?... aš maniau, kad gimimo liudijimo paskutinio galiojančio pakanka...
man dar gi pavardę, kai keičiau pasą anksčiau, atitaisinėjo (iš užsienietiškos padarė su -ienė)... ir traktavo migracijos biuras tai, kaip klaidos taisymas... bet doh.gif  ta mano užsienietiška pavarde diplomas VU išrašytas ir sodros knygelė.... sodros nereikės, bet va ka su diplomu daryt doh.gif  g.gif

negaliu sugalvot... iš pradžių maniau, kad nuvarysiu į VU ir paprašysiu, kad perrašytų dabartine pavarde, bet jeigu tai bus dublikatas, gali įtarti, jog mano aukštojo diplomas klastotė...

ką daryt?... mamytės, gal galit ką patart? ax.gif


Man buvo panasiai kazkada del diplomo kitokios pavardes. Tai reikejo tureti keitimo dokumenta is anos i ana ir tiek. Viska verst ambasadai, jie kitaip ir nepriims nieko. O dokumentai dabar kurie vardo/pavardes blush2.gif mat man isdave nauja, tai kuris cia dabar skaitosi tikras ir koks ju likimas neaisku, gal senasis jau negalioja? Ir isvis ar tik tereikejo isversti ir to butu uzteke su tuo gigimo liudijimu? Jau darosi painu cia blink.gif
Atsakyti
QUOTE(unfaithful @ 2014 03 19, 11:51)
į kurią ambasadą pokalbiui eisit?

parašykit po to, prašau, kaip sekėsi pokalbis, ar reikėjo pateikti finansinį pajėgumo įrodymus (banko išklotines, ar rašytą iš pažįstamų, kad parems) ax.gif

sėkmės jums didžiausios 4u.gif

I Vilniaus, nes seima gyvena lietuvoje.
Mums nereikia jokiu isklotiniu ar pazystamu ir t.t mes neislosem zalia korta, o mano seima gauna zalia korta per seimos sujungima. Mums del finansu reikejo pildyti spec sponsoriaus forma ir rodyti kiek as moku mokesciu per metus usa.
Aciu
QUOTE(Lape00X @ 2014 03 19, 19:25)
O kaip del kitu dokumentu? Nes mano irgi visi yra pazymos ir vardo/pavardes keitimo liudijimas ir gimimo nauji isduoti, tai kaip cia dabar bus?  g.gif Jusu ambasadoj netiko tik teistumo pazyma, o visi kiti ok, pazymos taip pat ar kaip?

Netiko nes netinka PAZYMA, reikia kad butu parasyta ant teistumo lapo ISRASAS
Atsakyti
QUOTE(Lape00X @ 2014 03 19, 20:58)
Man buvo panasiai kazkada del diplomo kitokios pavardes. Tai reikejo tureti keitimo dokumenta is anos i ana ir tiek. Viska verst ambasadai, jie kitaip ir nepriims nieko. O dokumentai dabar kurie vardo/pavardes  blush2.gif  mat man isdave nauja, tai kuris cia dabar skaitosi tikras ir koks ju likimas neaisku, gal senasis jau negalioja? Ir isvis ar tik tereikejo isversti ir to butu uzteke su tuo gigimo liudijimu? Jau darosi painu cia blink.gif


esmė dėl tos pakeistos (pataisytos su -ienė) pavardės jokio dokumento neturiu, buvo žodžiu pasakyta, kad čia iš pradžių buvo klaida, kad iškart nedarė man paso su -ienė...
nebežinau kas daryt... jau koks nervas ima, ne tas žodis doh.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(unfaithful @ 2014 03 19, 21:03)
esmė dėl tos pakeistos (pataisytos su -ienė) pavardės jokio dokumento neturiu, buvo žodžiu pasakyta, kad čia iš pradžių buvo klaida, kad iškart nedarė man paso su -ienė...
nebežinau kas daryt... jau koks nervas ima, ne tas žodis doh.gif  verysad.gif

suprantu tu -iene bet neturi ne vieno dokimento su ta pavarde?
Atsakyti
QUOTE(unfaithful @ 2014 03 19, 20:03)
esmė dėl tos pakeistos (pataisytos su -ienė) pavardės jokio dokumento neturiu, buvo žodžiu pasakyta, kad čia iš pradžių buvo klaida, kad iškart nedarė man paso su -ienė...
nebežinau kas daryt... jau koks nervas ima, ne tas žodis doh.gif  verysad.gif



Jus kreipkites i metrikacijos biura, ten susitvarkysit ir bus ramu, nes cia dabar tas pats kas nieko, tas zodinis pasakymas, gi nepatikes ambasadoj ar kur kitur kad taip ir yra mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(...Dream... @ 2014 03 19, 20:03)
I Vilniaus, nes seima gyvena lietuvoje.
Mums nereikia jokiu isklotiniu ar pazystamu ir t.t mes neislosem zalia korta, o mano seima gauna zalia korta per seimos sujungima. Mums del finansu reikejo pildyti spec sponsoriaus forma ir rodyti kiek as moku mokesciu per metus usa.
Aciu

Netiko nes netinka PAZYMA, reikia kad butu parasyta ant teistumo lapo ISRASAS



Na pazyma kaip ir paprasta gaut, o kur ta israsa traukt? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Drajana @ 2014 03 19, 20:27)
Sveiki, notaro tvirtinimo nereikia, uztenka vertimo biuro patvirtinimo.
Musu pokalbis jau kita savaite, sirdele jau labiau plaka stipriau ir greiciau.

Kai mes tvarkemes, reikejo notaro tvitinimo. Notaras patvirtindavo atsviesta dokumento lapa, kad jis atitinka originala. Vertejas isverte, patvirtino savo vertima, suriso abu lapus ir pazymejo, kiek lapu surista.
Atsakyti
QUOTE(Lape00X @ 2014 03 19, 21:10)
Jus kreipkites i metrikacijos biura, ten susitvarkysit ir bus ramu, nes cia dabar tas pats kas nieko, tas zodinis pasakymas, gi nepatikes ambasadoj ar kur kitur kad taip ir yra mirksiukas.gif
Papildyta:
Na pazyma kaip ir paprasta gaut, o kur ta israsa traukt?  g.gif

Ten kai pildai gauti teistumo prasyma yra du burbuliukai pasirinkti pazyma ar israsas.
Atsakyti