Įkraunama...
Įkraunama...

Žalia korta - 8

QUOTE(unfaithful @ 2014 03 18, 20:43)
pradedu kasdien jaust tokį nerimą, lyg prieš pat egzą, kai vidurius lengvai suka doh.gif

biggrin.gif

o ar nebuvo seniau, kad draugai esantys jav gali uz tave laiduoti(pades tau ten isikurti jav ir pan)? gal ir nusisneku, bet kazka lyg esu skaicius senai. g.gif gal dar tikrai butu imanoma kazkaip darbo iskvietima gauti is kokiu pazistamu jei jie koki versla turi. neisivaizduoju. kazkaip nesitiki,kad del tustokos saskaitos gali nepraleisti. na nebent visa seima vyksta ir saskaitoje tik keli tukst litu.
Atsakyti
[quote=unfaithful,2014 03 18, 21:43]
Kiek zinau pinigeliu is nekilnojamo turto pardavimo rodymas nera geras variantas sad.gif Nes is tikruju tai pakvietimas i ambasada dar neduoda jums 100 % tikimybes isvaziavimui, taip kad neaisku kaip jie i nekilnojamojo turto pardavima pasiziures. Dazniausiai niekas neparduoda nekilnojamo turto kol neturi vizu pasuose. Jus geriau pasiimkite pazymas, kad turite nekilnojama turta ir kiek jis ivertintas, tai juk irgi yra pinigeliai, tik nekilnojamo turto pavidale wink.gif
[/quote]

na, bet kokiu atveju tą NT mes parduodm, nes gerokai per didelis 3 žmonėms... taigi, nemanau, kad tai būtų įtartina... manau, kad rodyt didelį įsipareigojimą bankui ir NT įvertinimo pažymą ne ką geresnis variantas...

na, aš bet kuriuo atveju dar ir darbo JAV pasieiškosiu prieš pokalbį...

nervas jama nerealiai viskam artėjant...

dar gi, aš neturiu kopijų savo formų... na, viską mintinai pamenu, turiu juodraščius formų...
bet man dar teks neštis su savim pakeistas formas į pokalbį... nes jau po formų išsiuntimo mes buvom JAV, iš turėtų 2 darbų, pasilikau vieną, vyras pakeitė darbovietę... žodžiu, pasikeitimų turim g.gif

pradedu kasdien jaust tokį nerimą, lyg prieš pat egzą, kai vidurius lengvai suka doh.gif
[/quote]

Na aisku tai buvo pries sesis metus, gal dabar kitaip, bet musu is formu pokalbis buvo tik apie viena trukstama teistumo pazyma. Daugiau nieko neklausinejo. Man nei vieno klausimo neuzdave, nors laimetoja buvau as. Su vaikais pakalbejo apie pomegius ir muzika. Daugiau bendravo su vyru, nes jam truko teistumo pazymos. Uztrukom gana ilgokai, bet tik del to, kad ambasadore issikviete dar kazka ten is vyresniu, pasitart del trukstamo popieriaus.

Papildyta:
QUOTE(unfaithful @ 2014 03 18, 21:43)
Kiek zinau pinigeliu is nekilnojamo turto pardavimo rodymas nera geras variantas sad.gif Nes is tikruju tai pakvietimas i ambasada dar neduoda jums 100 % tikimybes isvaziavimui, taip kad neaisku kaip jie i nekilnojamojo turto pardavima pasiziures. Dazniausiai niekas neparduoda nekilnojamo turto kol neturi vizu pasuose. Jus geriau pasiimkite pazymas, kad turite nekilnojama turta ir kiek jis ivertintas, tai juk irgi yra pinigeliai, tik nekilnojamo turto pavidale wink.gif


Tiesa, ar jau turit paskirta data?
Atsakyti
QUOTE(Siriii @ 2014 03 18, 23:21)
biggrin.gif

o ar nebuvo seniau, kad draugai esantys jav gali uz tave laiduoti(pades tau ten isikurti jav ir pan)? gal ir nusisneku, bet kazka lyg esu skaicius senai. g.gif  gal dar tikrai butu imanoma kazkaip darbo  iskvietima gauti is kokiu pazistamu jei jie koki versla turi. neisivaizduoju. kazkaip nesitiki,kad del tustokos saskaitos gali nepraleisti. na nebent visa seima vyksta ir saskaitoje  tik keli tukst litu.


taigi nevyksime tuščiomis... iki išvažiavimo būsim pardavę NT, sugrąžinę paskolą, viską atsiskaitę ir su tuo, kas liks, važiuosime... kaip ir minėjau, planuojam turėt apie 20 000 $ pradžiai... mane tik neramina, kad aceit pokalbyje tai nekaip atrodytų konsului...o tai ką, geriau atrodytų tiesiog sąskaitoj atsiradusi pinigų suma?...

na taip, turime amerikiečių draugų, tik man nesmagu jų prašyt būti mūsų finansiniais rėmėjais, nebent tai būtų paskutinis dalykas... o dėl darbų, taip, ketinau draugų prašyt paieškot man ir vyrui paprastesnių darbelių, kai tik sužinosim tikslią pokalbio datą...

šiaip tas jaudulys atsirado iš suvokimo, kiek laiko nebedaug likę, o kiek daug visko nuveikt reikia... panika apima unsure.gif
Papildyta:
[/b]
Tiesa, ar jau turit paskirta data?
[/quote]

dar neturim, mano CN 335**
vidinis jausmas/įsitikinimas sako, kad tai bus birželis ax.gif ... na, labai reikėtų, kad būtų birželis

rusiškam forume užklausiau kaip bus, kai teks sūnui tęst studento vizą, o mes būsim eilėje dėl imigracinės, tai man atsakė, kad didelė tikimybė, kad studento vizos šiuo atveju jam netęs...

sakau, kuo arčiau finišo linijos, tuo daugiau klausimų kyla, tuo didesnės baimės akys...

ar Sodros knygelės reikia einant į pokalbį? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(unfaithful @ 2014 03 19, 01:07)
taigi nevyksime tuščiomis... iki išvažiavimo būsim pardavę NT, sugrąžinę paskolą, viską atsiskaitę ir su tuo, kas liks, važiuosime... kaip ir minėjau,

dar neturim, mano CN 335**
vidinis jausmas/įsitikinimas sako, kad tai bus birželis  ax.gif ... na, labai reikėtų, kad būtų birželis

rusiškam forume užklausiau kaip bus, kai teks sūnui tęst studento vizą, o mes būsim eilėje dėl imigracinės, tai man atsakė, kad didelė tikimybė, kad studento vizos šiuo atveju jam netęs...

sakau, kuo arčiau finišo linijos, tuo daugiau klausimų kyla, tuo didesnės baimės akys...

ar Sodros knygelės reikia einant į pokalbį? ax.gif

Ne ,knygeles nereikia, o be to, juk ten man atrodo irgi nebedaro irasu jokiu.
Na tikriausiai birzeli ir bus. As kazkaip maniau, kad jusu virs 30 tukst.
Atsakyti
As taip pat pradedu del visko nervintis... Truksta dar teistumo ISRASO (LT ambasada parase email kad musu pristatyra pazyma netinka, nes reikia ne pazymos o israso) , sponsoriaus firma pastu keliauja is usa ir dar medicinine laukia... Tai jau si menesi itampoj gyvensiu....
Atsakyti
QUOTE(unfaithful @ 2014 03 19, 00:07)
taigi nevyksime tuščiomis... iki išvažiavimo būsim pardavę NT, sugrąžinę paskolą, viską atsiskaitę ir su tuo, kas liks, važiuosime... kaip ir minėjau, planuojam turėt apie 20 000 $ pradžiai... mane tik neramina, kad aceit pokalbyje tai nekaip atrodytų konsului...o tai ką, geriau atrodytų tiesiog sąskaitoj atsiradusi pinigų suma?...


ne ne, ten ne konkreciai jums taikiau smile.gif tiesiog siaip pamasciau.
Papildyta:
QUOTE(...Dream... @ 2014 03 19, 01:15)
As taip pat pradedu del visko nervintis... Truksta dar teistumo ISRASO (LT ambasada parase email kad musu pristatyra pazyma netinka, nes reikia ne pazymos o israso) , sponsoriaus firma pastu keliauja is usa ir dar medicinine laukia... Tai jau si menesi itampoj gyvensiu....

tai jau su visam visa siemyna isvykstate? jei gerai pamenu jus tik viena buvote jav be seimos.
Atsakyti
QUOTE(Siriii @ 2014 03 19, 02:37)
ne ne, ten ne konkreciai jums taikiau smile.gif  tiesiog siaip pamasciau.
Papildyta:

tai jau su visam visa siemyna isvykstate? jei gerai pamenu jus tik viena buvote jav be seimos.

Balandi seima eis i ambasada. Geguze planuojam isvykti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(...Dream... @ 2014 03 19, 10:12)
Balandi seima eis i ambasada. Geguze planuojam isvykti smile.gif


į kurią ambasadą pokalbiui eisit?

parašykit po to, prašau, kaip sekėsi pokalbis, ar reikėjo pateikti finansinį pajėgumo įrodymus (banko išklotines, ar rašytą iš pažįstamų, kad parems) ax.gif

sėkmės jums didžiausios 4u.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, gavau ir as pakvietima geguzes 13 i ambasada 4u.gif
Dokumentus rodos surinkau, tik idomu ar jie tik patikrina ambasdoje ar ir pasiima verstus variantus? Kas jau praeje, gal pasidalintumete patirtimi? Nes jeigu pasiima, tai i pacia Amerika vel verstis jei noresiu darbo ieskotis ir pan. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lape00X @ 2014 03 19, 12:55)
Sveikos mamytes, gavau ir as pakvietima geguzes 13 i ambasada  4u.gif
Dokumentus rodos surinkau, tik idomu ar jie tik patikrina ambasdoje ar ir pasiima verstus variantus? Kas jau praeje, gal pasidalintumete patirtimi? Nes jeigu pasiima, tai i pacia Amerika vel verstis jei noresiu darbo ieskotis ir pan.  g.gif

Sveika smile.gif Mes eisim geguzes 14 i pokalbi Londone. Tai cia raso, kad dokumentus visus grazins, reikia pasirinkti vieta, kur jie bus nusiusti nemokamai, o tu pasiimsi is ten. Arba atsinesti reikia visu dokumentu ir sertifikuotu kopiju foto kopijas, tada iskart grazins viska ta pacia diena.
Gal kas is jau buvusiu pokalbyje parasys, kaip buna, cia tik tai, ka skaiciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lape00X @ 2014 03 19, 12:55)
Sveikos mamytes, gavau ir as pakvietima geguzes 13 i ambasada  4u.gif
Dokumentus rodos surinkau, tik idomu ar jie tik patikrina ambasdoje ar ir pasiima verstus variantus? Kas jau praeje, gal pasidalintumete patirtimi? Nes jeigu pasiima, tai i pacia Amerika vel verstis jei noresiu darbo ieskotis ir pan.  g.gif



Ko jiems reikia, jie pasiima. Mes is karto prasem vertimo biure keliu kopiju, nes taip daug pigiau, negu vel po to verst is naujo. O be to ir tvirtint pas notara nereikejo daug kartu vaisciot.
Papildyta:
QUOTE(jaumamukas @ 2014 03 19, 14:51)
Sveika smile.gif Mes eisim geguzes 14 i pokalbi Londone. Tai cia raso, kad dokumentus visus grazins, reikia pasirinkti vieta, kur jie bus nusiusti nemokamai, o tu pasiimsi is ten. Arba atsinesti reikia visu dokumentu ir sertifikuotu kopiju foto kopijas, tada iskart grazins viska ta pacia diena.
Gal kas is jau buvusiu pokalbyje parasys, kaip buna, cia tik tai, ka skaiciau smile.gif


Bent anksciau tikrai jokiosfoto kopijos netiko, turejo but versta ir tvirtinta notaro. O be to niekas jokiu dokumentu, kuriuos paimdavo, negrazindavo. Atiduodavo pasa su ideta viza ir geltona voka, kuri draudziama atidaryt ir atiduot reikejo migracijos tarnybai. O nurodytu adresu veltui atsiusdavo ne dokumentus, o ZK ir SSN ( tik suaugusiems, vaikams jau reikejo issimti vietoj). Gal tvarka pasikeite, o gal ne taip supratot?
Atsakyti
QUOTE(tingine121 @ 2014 03 19, 15:47)
Ko jiems reikia, jie pasiima. Mes  is karto prasem vertimo biure keliu kopiju, nes taip daug pigiau, negu vel po to verst is naujo. O be to ir tvirtint pas notara nereikejo daug kartu vaisciot.
Papildyta:
Bent anksciau tikrai jokiosfoto kopijos netiko, turejo but versta ir tvirtinta notaro. O be to niekas jokiu dokumentu, kuriuos paimdavo, negrazindavo. Atiduodavo pasa su ideta viza ir geltona voka, kuri draudziama atidaryt ir atiduot reikejo migracijos tarnybai. O nurodytu adresu veltui atsiusdavo ne dokumentus, o ZK ir SSN ( tik suaugusiems, vaikams jau reikejo issimti vietoj). Gal tvarka pasikeite, o gal ne taip supratot?

va taip raso:
Applications processed by the Embassy in London - You are required to obtain the original documents or certified copies, and one photocopy (with the exception of your passport and photographs) for yourself and each family member applying for a visa. All documents are required even if they were previously submitted to the USCIS with your petition. From January 22, 2013, the Immigrant Visa Unit will begin charging $1.00 per item if they are required to photocopy original documents. Therefore, please ensure that you bring photocopies of all of the original documents with the exeption of your passport and photographs.
Atsakyti