Įkraunama...
Įkraunama...

Žalia korta - 8

QUOTE(unfaithful @ 2014 03 12, 10:06)
manau, kad geriausia jums būtų paskambinti į ambasadą, kurion eisit pokalbio ir paklausti...

kiek skaitau įvairius forumus, kiek žmonių atsiliepimų iš visokių ambasadų, tiek skirtingų reikalavimų...pvz Maskvos ar Kijevo ambasadose reikalauja parodyt sąskaitose esamas lėšas arba turimą turtą (kurį pardavus bus pinigų), Varšuvoje rašę žmonės, kad išvis nieko neprašo, jokių evidence...

rolleyes.gif



Ar tavo vyras tarnaves Tarybinej Armijoj?
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2014 03 11, 00:06)
O kokios ligos priskiriamos rimtom....? Cukraligė, epilepsija...? O stuburo ir sąnarių ligos čia prie rimtesnių? rolleyes.gif

Nesake kokios tos rimtos. Tik paklause ar serga kuris nors rimtom ligom. Atsakiau, kad ne, tai sake ir pazymos is gyd nereikia atsinesti.

QUOTE(laureta @ 2014 03 12, 01:53)
vejaraupiais jei sirges ir igaves imuniteta, tuomet nereikes, bet kad zinot reikes padaryti testa.

stabliges skiepas. 4u.gif

Tai jeigu mano vaikas sirgo vejaraupiais, tai reikes daryti dar testa ar jais tikrai prasirgo? blink.gif ji juk daro 10 dienu...
Atsakyti
QUOTE(tingine121 @ 2014 03 12, 13:10)
Ar tavo vyras tarnaves Tarybinej Armijoj?


NE !

jokioj netarnavęs ax.gif kaip sykis tais metais, kai įstojo į KTU, nustojo imt į armiją besimokančius aukštojoj rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(...Dream... @ 2014 03 12, 16:02)
Nesake kokios tos rimtos. Tik paklause ar serga kuris nors rimtom ligom. Atsakiau, kad ne, tai sake ir pazymos is gyd nereikia atsinesti.
Tai jeigu mano vaikas sirgo vejaraupiais, tai reikes daryti dar testa ar jais tikrai prasirgo?  blink.gif ji juk daro 10 dienu...


dėl to vejaraupinio skiepo aš nesu tikra, ar nebuvo mūsų senosios gydytojos apsidraudimas "dėl visa ko" prieš išrašant tarptautinį skiepų pasą.... nes sūnus sirgo 6 metukų, o 16 vėl užskiepijo g.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(...Dream... @ 2014 03 12, 16:02)
Tai jeigu mano vaikas sirgo vejaraupiais, tai reikes daryti dar testa ar jais tikrai prasirgo?  blink.gif ji juk daro 10 dienu...


Turekit israsa is gydytojos, kad prasirgta ir geriau su data. As esu sirgus, bet tiksliai nebepamenu kiek metu buvo, israse is to Gedimino pr gydytojo irgi irasyta buvo, kad sirgta, bet cia kai reikejo i universiteta stot, tai neuzteko to, reikejo tikslios datos, kurios pasakyt negalejau, tai del to dare testa. O testas labai greitas - paima krauja ir istiria.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ms.Blonde: 13 kovo 2014 - 01:16
[quote=unfaithful,2014 03 12, 16:12]
NE !

jokioj netarnavęs ax.gif kaip sykis tais metais, kai įstojo į KTU, nustojo imt į armiją besimokančius aukštojoj rolleyes.gif
Papildyta:

Tai gerai, o mes vargom su vyro dokumentais del armijos.
Atsakyti
QUOTE(...Dream... @ 2014 03 12, 09:02)
Nesake kokios tos rimtos. Tik paklause ar serga kuris nors rimtom ligom. Atsakiau, kad ne, tai sake ir pazymos is gyd nereikia atsinesti.
Tai jeigu mano vaikas sirgo vejaraupiais, tai reikes daryti dar testa ar jais tikrai prasirgo?  blink.gif ji juk daro 10 dienu...


mum su vyru tai nereikejo jokiu irodymu del vejaraupiu, pasakem kad esam sirge gydytojui (tiesa) ir uzrase taip ir viskas.
Atsakyti
Sveikos smile.gif Mes siandien gavom kvietima i ambasada geguzes 14 dienai. Dar nesitikejom gaut, tai dabar stresuojam.. blush2.gif Niekur nerandu, kaip susisiekt su ambasada, nes kaip suprantu, reikia pranesti, ar ateisim. Visi numeriai, kuriuos radau, nesamones sneka, bet nejungia su niekuo sad.gif

Pasidalinau jauduliu 4u.gif Gal dar kas jau eis i pokalbi?
Atsakyti
QUOTE(...Dream... @ 2014 03 12, 16:02)
Nesake kokios tos rimtos. Tik paklause ar serga kuris nors rimtom ligom. Atsakiau, kad ne, tai sake ir pazymos is gyd nereikia atsinesti.
Tai jeigu mano vaikas sirgo vejaraupiais, tai reikes daryti dar testa ar jais tikrai prasirgo?  blink.gif ji juk daro 10 dienu...


kas 10 metu skiepa reikia daryti vejaraupiam. jei esi sirges ir igauni imuniteta (suzinoti galima tik darant testa) skiepu daryti nereikia. Jei persirges ir neigautas imunitetas, skiepas reikalingas.

Testas daromas ne tam kad patikrinti ar sirgo vejaraupiais, bet kad patikrinti ar igautas imunitetas. jeigu nenorima daryti testo, reikalingas skiepas.
Atsakyti
jamamukas , jo, mes irgi ta pacia diena gavom, kad eisim i ambasada, bet tik 27diena wink.gif uoj, taip apsidziaugiau, kaip tik man pries pat gimimo diena bus dovanele wink.gif bet kaip suprantu, tai tuose nurodymuose neraso apie jokia didele saskaita banke ir t.t.? kazin kodel zmoniu ten nepraleidzia... oh my god oh my god, kai pagalvoju, tai siurpuliukas nupurto...
Atsakyti
ozkiki, o kada po ambasados ketinate jau isvykti i jav?
Atsakyti
Ozkiki, Jaumamukas, jus lauksit pokalbio, o mes laimejimo thumbup.gif Nors as siais metais nenoreciau laimeti (pirma kart taip sakau) ax.gif turiu truputi problemu su sveikata, o UK nemokamai gydo, tik kad laaaabai letais tempais ax.gif Bet zinant Dievulio logika, galvoju, ar nepakis man jis kiaules biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ozkiki @ 2014 03 16, 00:24)
jamamukas , jo, mes irgi ta pacia diena gavom, kad eisim i ambasada, bet tik 27diena wink.gif uoj, taip apsidziaugiau, kaip tik man pries pat gimimo diena bus dovanele wink.gif bet kaip suprantu, tai tuose nurodymuose neraso apie jokia didele saskaita banke ir t.t.? kazin kodel zmoniu ten nepraleidzia... oh my god oh my god, kai pagalvoju, tai siurpuliukas nupurto...

Sveikinu thumbup.gif 4u.gif tikrai gera dovana bus gimtadieniui wink.gif
As ziurejau JAV ambasados Londone puslapyje ir ten raso, kad reikia atsinest evidence of financial support. tik nesuprantu, kas tas turi but - ar kokios banko isklotines ar dar kazkas. ir kiek turi buti.. kaip ir sakiau, niekur neprisiskambinau, prirasiau mailu, laukiu biggrin.gif
Atsakyti