Įkraunama...
Įkraunama...

Žalia korta - 8

QUOTE(tingine121 @ 2014 03 09, 19:06)
Tai ir buvo viskas gerai smile.gif Jau beveik 6 metai , kaip turim ZK.

Ir kaip per tuos metus? Pasiteisino viskas? Esat laimingi pasirinkimu emigruoti?
Atsakyti
QUOTE(Lona @ 2014 03 09, 23:14)
Ir kaip per tuos metus? Pasiteisino viskas? Esat laimingi pasirinkimu emigruoti?



ZK turim beveik 6 metus, bet JAV gyvenam tik beveik 4 metus. Niekada neturejau minties , kad kur nors emigruosim. Islosem is pirmo karto. Todel sprendimas isvykti buvo labia gerai apgalvotas ir zinojau, kad kelio atgal nebus, nes isvykom su jau dideliais vaikais. Vyrui cia patinka. Sunui visur gerai. Dukrai pirmi metai buvo sunkoki,buvo ir asaru , po to lengviau. Dabar, kai pati vairuoja, o jauir laiko praejo , tai viskas gerai. Man pradzioje buvo labai sunku. Isvykau palikus mylima pedagogini darba, tai bet kokia zinute is darbo kolegiu vare tiesiog I nevilti. Bendrai as buvau namiseda. Bendrai jei trumpai, man persilauzt reikejo 3 metu. Na dabar lyg viskas ir gerai. Kadangi mes kazko tokio nesitikejom, tai nebuvo kuo ir nusivilt. Visos problemos buvo grynai psichologines.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Senai cia lankiausi, nors anksciau labai daznai. Jau gavome data i ambasada (ne zalios kortos losimas). Liko praeiti medicinine... Zadam eiti gedimino pr. Turiu klausimu:
1. Ka reikia atsinesti i medicinine apziura?
2. Kokiu skiepu galima atsisakyti?
Atsakyti
QUOTE(tingine121 @ 2014 03 09, 20:06)
Tai ir buvo viskas gerai smile.gif Jau beveik 6 metai , kaip turim ZK.

va kaip būna, kai pirma parašai, o paskui gerai perskaitai blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(...Dream... @ 2014 03 10, 02:34)
Sveikos  4u.gif
Senai cia lankiausi, nors anksciau labai daznai. Jau gavome data i ambasada (ne zalios kortos losimas). Liko praeiti medicinine... Zadam eiti gedimino pr. Turiu klausimu:
1. Ka reikia atsinesti i medicinine apziura?
2. Kokiu skiepu galima atsisakyti?


Pasiskambinus gydytojui jums pasakytu tiksliai ko reikia, o ir kokiam ambasados puslapyje gal butu ta info g.gif

As del ZK ten ejau, tai kiek pamenu reikejo atsinest pazyma is ginekologo bei skiepu pasa. Plaucius sviest reikejo vaziuot berods i Grybo gatve, ten iskart atidave nuotrauka ir ja atgal i Gedimino pr veziau. Man skiepu nereikejo, o vyrui keliu truko, tai leido atsisakyt del religiniu ir tt sumetimu, bet maniskis nemokejo nutylet reikiamoj vietoj ir uzsimane darytis doh.gif Tai del tu skiepu teko dar i kita klinika vaziuot (nepamenu tiksliai, bet uz Zalio tilto tiesiai tiesiai), o to pasekoje nebesuspejom grizt i Gedimono pr. darbo metu ir teko popierius atsiimt kita diena. ax.gif

Kokiu tiksliai skiepu galima atsakyt jau nebepamenu - berods vejaraupiu, gal dar kazko g.gif Bet ten vietoj pasakys ka galima, o ko ne. Ir dar, buvo pas mus tuose dokumentuose sarasas skiepu, kuriu reikes, bet realiai tikrai gydytojas nereikalavo ju visu, tik pagrindiniu.
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2014 03 10, 21:53)
Pasiskambinus gydytojui jums pasakytu tiksliai ko reikia, o ir kokiam ambasados puslapyje gal butu ta info  g.gif

As del ZK ten ejau, tai kiek pamenu reikejo atsinest pazyma is ginekologo bei skiepu pasa. Plaucius sviest reikejo vaziuot berods i Grybo gatve, ten iskart atidave nuotrauka ir ja atgal i Gedimino pr veziau. Man skiepu nereikejo, o vyrui keliu truko, tai leido atsisakyt del religiniu ir tt sumetimu, bet maniskis nemokejo nutylet reikiamoj vietoj ir uzsimane darytis doh.gif Tai del tu skiepu teko dar i kita klinika vaziuot (nepamenu tiksliai, bet uz Zalio tilto tiesiai tiesiai), o to pasekoje nebesuspejom grizt i Gedimono pr. darbo metu ir teko popierius atsiimt kita diena.  ax.gif

Kokiu tiksliai skiepu galima atsakyt jau nebepamenu - berods vejaraupiu, gal dar kazko  g.gif Bet ten vietoj pasakys ka galima, o ko ne. Ir dar, buvo pas mus tuose dokumentuose sarasas skiepu, kuriu reikes, bet realiai tikrai gydytojas nereikalavo ju visu, tik pagrindiniu.

Jau uzsiregistravau. Asmeniskai snekejau su gyditoju. Tai skiepu nebegalima atsisakyti.

Atsinesti reikia:
Skiepu pasa arba kortele jeigu turi (vaikam privaloma)
Nuotraukas
Jei sergi rimtom ligom pazyma is seimos gyditojo
Atsakyti
QUOTE(...Dream... @ 2014 03 10, 22:24)
Jei sergi rimtom ligom pazyma is seimos gyditojo

O kokios ligos priskiriamos rimtom....? Cukraligė, epilepsija...? O stuburo ir sąnarių ligos čia prie rimtesnių? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Ms.Blonde @ 2014 03 10, 21:53)
Pasiskambinus gydytojui jums pasakytu tiksliai ko reikia, o ir kokiam ambasados puslapyje gal butu ta info  g.gif


Kokiu tiksliai skiepu galima atsakyt jau nebepamenu - berods vejaraupiu, gal dar kazko  g.gif Bet ten vietoj pasakys ka galima, o ko ne. Ir dar, buvo pas mus tuose dokumentuose sarasas skiepu, kuriu reikes, bet realiai tikrai gydytojas nereikalavo ju visu, tik pagrindiniu.

Labos 4u.gif

Prieš 3 metus kai sūnus išvažiuodinėjo į JAV, jam papildomai pareikalavo padaryt skiepą nuo vėjaraupių, nors jis buvo sirgęs jais...

įdomu kiek dabar 40- mečiams sušvirkš skiepų g.gif
Atsakyti
Merginos, jau klausiau, bet dar neaisku siek tiek man.. I pokalbi reikia atsinesti evidence of financial support. Mes iki pokalbio dar neturesim visu pinigu. Ar yra kazkokia minimali suma, su kuria praleidzia? O gal uztenka rodyt, kad ten kazkas pasitiks ir pades? Aciu labai 4u.gif
Atsakyti
jamamukas , labai geras klausimas, man jis taip pat visai rupetu, nes mes galvojam isvis beveik nesivezti, nes iskart turesim darbelius, bet kazka ip baisu, kad gali jiems tai netikti.

Dabar mano tetis sako, kad reikia butinai pasiruozsti tam pokalbiui ir sugalvoti, ka sakysim, nes ko gero, klaus, ka zadi veikti Amerikoje ir kodel tu ten nori vykti... jezau jezau... kazkaip baisu man darosi... o ka jus saket? Ar visi jau vaziavote su gerais issilavinimais ir uzsibreze aukstus tikslus ir turejot, ka jiems pasakyti? nes sako, kad ten visokiausiu su viesojo administravimo aukstuoju jiems nereikia, jiems reikia protingu, zinanciu, ko nori ir ka veiks Amerikoje.. ir renkasi tik tuos, kurie Amerikai padetu, atnestu naudos, proto.. o jei pvz pasakyciau, kad labai noriu baigti kirpejos kursus, nes tai yra mano svajone ir toki darba dirbti?

Nu vienu zodziu, jau buvusios ambasadoj, gal galite pasakyti, ko jie ten klausia ir kaip ten yra...

Beje, tai jei mano skaiciukas jau geguzi, tai man reikia dabar tikrintis ta psl, kur suznojau apie zalios kortos laimejima ar jie kazkoki laiska atsius?

Is anksto dekoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(unfaithful @ 2014 03 11, 00:34)
Labos 4u.gif

Prieš 3 metus kai sūnus išvažiuodinėjo į JAV, jam papildomai pareikalavo padaryt skiepą nuo vėjaraupių, nors jis buvo sirgęs jais...

įdomu kiek dabar 40- mečiams sušvirkš skiepų  g.gif


vejaraupiais jei sirges ir igaves imuniteta, tuomet nereikes, bet kad zinot reikes padaryti testa.

stabliges skiepas. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jaumamukas @ 2014 03 11, 11:35)
Merginos, jau klausiau, bet dar neaisku siek tiek man.. I pokalbi reikia atsinesti evidence of financial support. Mes iki pokalbio dar neturesim visu pinigu. Ar yra kazkokia minimali suma, su kuria praleidzia? O gal uztenka rodyt, kad ten kazkas pasitiks ir pades? Aciu labai 4u.gif


manau, kad geriausia jums būtų paskambinti į ambasadą, kurion eisit pokalbio ir paklausti...

kiek skaitau įvairius forumus, kiek žmonių atsiliepimų iš visokių ambasadų, tiek skirtingų reikalavimų...pvz Maskvos ar Kijevo ambasadose reikalauja parodyt sąskaitose esamas lėšas arba turimą turtą (kurį pardavus bus pinigų), Varšuvoje rašę žmonės, kad išvis nieko neprašo, jokių evidence...

rolleyes.gif
Atsakyti