Įkraunama...
Įkraunama...

spalvinis tipas

QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 02 25, 19:25)
aciu 4u.gif  dabar ryskesnes spalvas isnesu bigsmile.gif  apskritai sokoladiniai plaukai pavasariu ar rudeneliu ar abieju? blush2.gif
kaip ryski geltona spalva ? fotkinau sita prislopintom spalvom,p.s. tik neuissigaskit zvilgsnio lotuliukas.gif  foto

Man tai gražu. Čia tie naujieji plaukai? Šitoj foto geriau matosi. Man - gražiausiai, kiek yra buvę.
Atsakyti
Na mano noruose artimiausi pirkinukai:
NYX nude 174
user posted image
Ką manote apie spalvą Ssu? g.gif
Na ir iš čia nužiūrėtas biggrin.gif Rimmel
user posted image
galvoju neblogai žiūrėsis ir susigros su mano mylimuku artdeco pieštuku g.gif
user posted image
mm??? biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 02 25, 22:47)
Man tai gražu. Čia tie naujieji plaukai? Šitoj foto geriau matosi. Man - gražiausiai, kiek yra buvę.



aciu 4u.gif jap , naujieji. Praeita karta daze ant baltu tai...labai nusiplove buvo...iki tamsios blondines. Po antro karto tikiuosi pigmentas uzsifiksuos bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 02 20, 19:33)
Siandien pagaliau "pasimatavau" senai isgirta lupu daza is Rimmel, Apocalips,

as irgi siandien sita pabandziau, na, siaip gal ir fainas, tik va spalvos niekaip neissirinkau schmoll.gif g.gif visos kazkokios nzn...toks vaizdas kad man netinkamos biggrin.gif

Hypnotic, grazi naujoji spalva, tinka mirksiukas.gif pritariu, kad miljona kartu geriau nei baltoji smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 02 25, 18:25)
aciu 4u.gif  dabar ryskesnes spalvas isnesu bigsmile.gif  apskritai sokoladiniai plaukai pavasariu ar rudeneliu ar abieju? blush2.gif
kaip ryski geltona spalva ? fotkinau sita prislopintom spalvom,p.s. tik neuissigaskit zvilgsnio lotuliukas.gif  foto

Man ta ryški geltona kažkokia iš deep autumn paletės blush2.gif , pritariu merginoms kad gera spalva plaukų.
Aš tai sau skirstau taip: šokoladiniai - vasaroms, kavos - pavasariams, o kaštoniniai - rudeniams biggrin.gif . Skirtumai spalvos labai jau minimalūs. Vasarų šokoladiniai tai ir blizga tokia rusva šokoladine spalva, be jokio ten atspalvio anei geltono, anei ryžo. Pavasarių ruda su geltonu atspalviu, saulėja auksu spindi, o rudenių ruda saulėja variu spindi. Jie visi gali turėt numeriuką tiek pirmą, tiek antrą vienodą, o va trečią jau skirtingą. Tarkim 5.1, 5.13 ir 5.14
Nors gali ir tik antras skirtis, tarkim 5.3 ir 5.4
Primenu kas pamiršo, ar nežinojo:
I Pirmasis dažų kodo skaičius žymi spalvos lygį, kitaip tamsumą.
II Antrasis plaukų dažų kodo skaičius žymi pagrindinį spalvos toną (atspalvį).
III Trečiasis plaukų dažų kodo skaičius žymi antrinį spalvos toną (atspalvį).

Va spalvų tonai:
0 Natūralūs
1 Pelenų
2 Violetinės
3 Aukso
4 Vario
5 Raudonmedžio
6 Raudonos

Nors paguglinus radau įvardytą kaip šokoladinę dažų spalvą numeriuku 5.35, reiškia auksas + apatinis raudonmedis, nu kaip ir šilta spalva ir turėtų tikt tiek rudeniams, tiek pavasariams unsure.gif O vasaroms tai ne prūdai... 0, 1 ir dar kai kada 2. Na dar trečias skaičius įvairesnis. Aš pati po išsidirbinėjimų kai grįžinėjau į savo spalvą dažiau šokoladine spalva, bet ji tikrai buvo be jokio geltonumo ar raudonumo, tokia šalta skani spalva, gaila nepamenu nei su kokios firmos, nei kodo spalvos... būtų man pats tas savo tris žilus nudažyt blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bytte: 26 vasario 2014 - 10:22
QUOTE(bytte @ 2014 02 26, 10:59)
Man ta ryški geltona kažkokia iš deep autumn paletės blush2.gif , pritariu merginoms kad gera spalva plaukų.

Tai kad švari, koks čia deep?
Pas pavasarius, žinok, net pas laitus yra Lietuvos vėliavos spalvos biggrin.gif O čia jau net ne laitas, tai visa vėliava gali puoštis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 26 vasario 2014 - 11:56
imetu geresnes kokybes geltona bliuskute foto. Pagal mane tai svari geltona g.gif
kaip Jums to rozinio megztinio spalvos? Visai nieko? Nors itariu kad jis vasaru.
p.s.Plaukus daze su keune. pagal juos 5 sokoladas. Ryskiam apsvietime plaukai turi aukso atspalvi 4u.gif Smagu kad pataikiau tona dazant plaukus bigsmile.gif

foto2
Atsakyti
Nu gal ta geltona biskutuką ir link garstyčių (man tik ginčytis, kai Bytte sakė, tai aš ne biggrin.gif), tokia rudeniškavota, bet tragiškai tai nėr...

Ir tas megztukas irgi pusė velnio... Man jis gal toks antribinis tarp šilto ir šalto...

Įtariu, kad man nuo tų plaukų toks grožis, kad viskas tinka biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 02 26, 11:59)

Nors paguglinus radau įvardytą kaip šokoladinę dažų spalvą numeriuku 5.35, reiškia auksas + apatinis raudonmedis, nu kaip ir šilta spalva ir turėtų tikt tiek rudeniams, tiek pavasariams unsure.gif O vasaroms tai ne prūdai... 0, 1 ir dar kai kada 2. Na dar trečias skaičius įvairesnis. Aš pati po išsidirbinėjimų kai grįžinėjau į savo spalvą dažiau šokoladine spalva, bet ji tikrai buvo be jokio geltonumo ar raudonumo, tokia šalta skani spalva, gaila nepamenu nei su kokios firmos, nei kodo spalvos... būtų man pats tas savo tris žilus nudažyt blush2.gif



loreal casting turi salto sokolado spalvos linija. Ir atspalviai grazus 4u.gif
user posted image
sita lb grazi spalva. Kazkada kai maniau kad esu ziema, sita apalva daziau ir likau patenkinta. Aisku gaila kad nusiplauna. Bet tos pacios loreal firmos atspalvis excellent 415 nr nudazo visai kita spalva nei casting schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 02 26, 12:56)
Nu gal ta geltona biskutuką ir link garstyčių (man tik ginčytis, kai Bytte sakė, tai aš ne biggrin.gif), tokia rudeniškavota, bet tragiškai tai nėr...

Ir tas megztukas irgi pusė velnio... Man jis gal toks antribinis tarp šilto ir šalto...

Įtariu, kad man nuo tų plaukų toks grožis, kad viskas tinka biggrin.gif

Vuo vuo... man toks ryškus trynys, pas inc paletėj lyg mačiau biggrin.gif clearų tokia blyn... pienių pradedant, o baigiant medetkų, link oranžinės tokia. Bet kadangi DA ir BS paletės panašios tai gerai visai. Arba fotikas purvina.
O megztukas nežinau kieno, IMHO šiltas, bet ar taip gerai atrodytų be baltos nežinau g.gif

Šitas Loreal šokoladas žiemoms matyt, man tas mahagonas lystų į blogają pusę. Maniškis buvo 4 -to numerio, jai ne trečio blush2.gif , bet jo machagono kažkiek turėjo būt g.gif , nes vat tas šokoladas turi visgi to raudonumo, bet gal ne tiek daug... nors ką ten žinosi kokie jie gautusi.
Va šokoladdinės spalvos plaukais biggrin.gif :
user posted image
Papildyta:
pas loreal va radau - tkiu pat numeriu tamsi užšalus ruda, atrodo ant paveiksliuko kaip maniškiai:
user posted image

kiba pasimėgint g.gif
Atsakyti
radau loreal casting creme rudos spalvos dazu aprasymus
http://vidajablog.bl...or-casting.html
Atsakyti
Pažiūrėjau Ralph Lauren žiemos pristatymą. Va čia tai žmogus galvojo apie vasaras! Gal jis rudens/žiemos nemėgsta, kaip ir visi žmonės biggrin.gif Bet va kolekcija, mano akimis žiūrint, pasakiška, ir visa vasaroms biggrin.gif

http://www.ralphlaur...SHOW_EXPLORENOW

Aišku, nesakau, kad reikia tai pirkti, tai tikriausiai nebus labai lengvai įperkama, bet spalvų derinius nusikopijuot tai kas neleis! wub.gif
Atsakyti