Įkraunama...
Įkraunama...

spalvinis tipas

Auskarams variniams kabliukus sidabrinius uždėjau, bet per šviesūs man jie, neradau pirkt tamsesnių kol kas, bet dar žadu paieškoti, tada būtų idealu. Tamsinimo priemonės nebandžiau. O, kad netinka man prie veido šviesus sidabras, tai ir darbe kolegė pastebėjo biggrin.gif
Šiap jau ir aš, kaip kad kažkas anksčiau čia rašė, nieko iš rūbų nebenusiperku, nes vis atrodo, kad va, netinka, ne mano spalvos biggrin.gif
Atsakyti
prieš dažymą(buvo dažyti loreal preference 8.1)
user posted image user posted image

šiandien po dažymo l'oreal sublime mousse 700
user posted image user posted image


kažko i raudonuma fotkes meta.
Atsakyti
Aš tai, škia, nematau pokyčių biggrin.gif Tik po dažymo kad labiau blizga biggrin.gif
Atsakyti
o man šaltesnė spalva atrodo?
Atsakyti
mano monitorius tokio apšvietimo nesupranta biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 02 23, 20:27)
Aš tai, škia, nematau pokyčių biggrin.gif Tik po dažymo kad labiau blizga biggrin.gif

Nematot ?????
Aš vietos nerandu man per tamsu,noriu posma nubliaut lotuliukas.gif ,visai ne tokia spalva,kokia turėjo gautis,bet tikiuosi pašviesės kaip kad sakė berods Ramyra.
Atsakyti
QUOTE(Calmness @ 2014 02 23, 20:35)
Nematot ?????
Aš vietos nerandu man per tamsu,noriu posma nubliaut  lotuliukas.gif ,visai ne tokia spalva,kokia turėjo gautis,bet tikiuosi pašviesės kaip kad sakė berods Ramyra.

Cic, jau kad nebliauk, tai tikrai ne. Skirtumas matosi tik patyrusia ake laboratorijos sąlygom, juolab kad niekas ir nepagedo, kur jau čia per tamsu? Viskas čia gerai, blizga, super biggrin.gif

Va per tamsiai! Ir ji, žinok, dar į renginius eina, fotografuojasi. Šiepiasi kažkaip biggrin.gif Nerauda! biggrin.gif

user posted image

O tu gerai smile.gif
Atsakyti
nežinau iš kur pas mane toks isitikinimas,kad tamsiai man ne,visa gyvenima blondynka buvau.tai bijau dabar i veidrodi pasiziuret,keistai jaučiuosi lotuliukas.gif .Turbūt priprasti reik.
Atsakyti
Aik aik, gerai atrodo. Pasidažyk dar lūpas kaip nors gražiai, kad dar būtų gražiau biggrin.gif Geri plaukai, džiaukis, kol nenusiplovė biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ereba @ 2014 02 20, 20:35)
antroji tokia blizgoka, chameleonas, lyg rausvumo biškį turi, na tokia gerulė

Labai grazi sita wub.gif butinai ieskosiu kazko panasaus. smile.gif O ta pirmoji tai irgi is tu kasdieniu darbiniu arkliuku kaip sakoma, labai turetu praversti. smile.gif
Paskaiciau ta nuoroda apie Basics 4u.gif nu nezinau, as gal nesakyciau kad ji nuobodi ta palete, aisku ji nera idomi, neturi kazkokiu kvapa gniauzianciu spalvu, bet realiai tokios ir buna tos pagrindines basics spalvos, o minetoji The Balm Meet Matte Nude, tai juk ten spalvoti seseliai, jie nesukurs nude makiazo unsure.gif ziurint kam ko reikia. Man vienintelis dalykas kad as is tos Basics nelabai naudociau tu kuno spalvos "nematomu" spalvu, nors itariu kad jos gali visai tikti seseliu issklaidymui. Gal dar Noa savo nuomone pasakytu, kaip jai ji naudojasi? 4u.gif
O kas liecia tas 12 spalvu tai realiai kaip minejau man is maniskes tik viena spalva maziau man tinkanti nes ji tokia bronzine , o as gi juk vasara. Yra ir auksine, bet ja vistiek naudoju deriniuose su kitom spalvom, nes tai reto grazumo aukso spalva, be to juk ir aukso papuosalus smulkius nesioju. Beje nuziurejau kad pirmojoje yra bent 4 spalvos panasios gamos kaip treciojoje. SM tai pastebiu kad populiaresne 2 o as kazkaip iskart uzkibau ant 1, man ir pakuote jos grazesne, tokia barchatine, nesunki, labai smagu ja laikyti rankose, net ir nepaisant to kad ji renka dulkes. biggrin.gif Nors is 2 labai vilioja tos dvi pilkos spalvos. ax.gif

QUOTE(brita33 @ 2014 02 21, 10:49)
Auskarams variniams kabliukus sidabrinius uždėjau, bet per šviesūs man jie, neradau pirkt tamsesnių kol kas, bet dar žadu paieškoti, tada būtų idealu. Tamsinimo priemonės nebandžiau. O, kad netinka man prie veido šviesus sidabras, tai ir darbe kolegė pastebėjo biggrin.gif

O gal juos pas koki juvelyra nunest, gal jie turi kokiu priemoniu ir ka nors su jais sugalvotu padaryt? 4u.gif

QUOTE(Calmness @ 2014 02 23, 16:54)
prieš dažymą(buvo dažyti loreal preference 8.1)
user posted image
šiandien po dažymo l'oreal sublime mousse 700
user posted image
man per tamsu,noriu posma nubliaut  lotuliukas.gif , visai ne tokia spalva,kokia turėjo gautis
nežinau iš kur pas mane toks isitikinimas,kad tamsiai man ne,visa gyvenima blondynka buvau.tai bijau dabar i veidrodi pasiziuret,keistai jaučiuosi


O kokia turejo gautis spalva? 4u.gif
Mano akimis tai ji yra tokio pat tamsumo kaip pirmoji tik kitokio atspalvio. Pirmoji tokia i ryzuma raudonuma geltona, o antroji turi pilkumo salto rusvumo. Antroji kur kas geriau tinka vasaroms, pirmoji geriausiu atveju kokiam soft autumn, mano nuomone. 4u.gif
Beje ji irgi blondiska spalva, medium blond ar kaip cia skaitosi? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 24 vasario 2014 - 10:49
Mano plaukai keista pigmentą turi pirmoji spalva palei dažus turėtu būti i pilkumą,tokia gal labiau pilkai ruda.
O antroji truputi tamsokai gavosi,gal man taip atrodo,nors šiandien jau normaliau jaučiuosi ir draugė sakė kad tinka man ši spalva smile.gif
Va su šiais dažiau
user posted image
Atsakyti
Man tai tokią ir rodo 4u.gif .
Graži spalva.
Atsakyti