Įkraunama...
Įkraunama...

spalvinis tipas

QUOTE(bytte @ 2014 02 20, 17:12)
arba jai esi Dioro veidas biggrin.gif

Principe tokiu atveju gali sau leisti aplamai ką nori. Tiksliau, ką Dioras nori. Nu ne, jis pamiręs, tai ką tuo metu dioro pareigas einantis nori lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 02 20, 16:12)

vat tokis spalvos ryškinimas turėtų būt pas vasaras, nes gi joms tinka visokios analoginės spalvų kompinacijos, ir visai netinka jokie kontrastai. O visgi papildančios (komplementarios) spalvos yra labiausiai kontrastuojančios spalvos.

Yra nuomonė kad vasaroms netinka ryškios spalvos, joms net juodai blakstienų dažyt nepataria, atseit suvulgarina. Pamiršau paminėti, kad kuo ryškesnė šalia spalva, tuo blankesnė atrodo šalia esanti, tai vasarėlės su ryškiu makiažu visai nubluktų.

Vasaroms labiausiai siūlomas dūminio makiažo technikos variantas, o dėl blizgumo... esu radus info kad tinka perlamutras, esu radus kad matiniai... o perlamutras atseit labiausiai pavasariams... reiškia individualiai manau. Man asmeniškai perlamutriniai patinka, o kur jau su žėručiais ne-a... va gal čia ir nesupratau... gal vasaroms tas žvilgesys švelnus tinka, kuris priduoda vėsumo, o pavasariams tie žėručiai??? priduoda spindėjimo cool.gif
Na ir griežtas pravedimas - tai žiemoms. Dar gali sau leisti su žiemos įtaka esantys tipai, arba jai esi Dioro veidas biggrin.gif
Labai įdomi info 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(Hiver @ 2014 02 20, 10:05)
Pasiziurejau swatchu, grazus tas raudonikis. Man gaila irgi netiktu turbut.
user posted image
http://1.bp.blogspot...55555555555.jpg

man gal pakuotėj gražesnė spalva, bet jo, apgaulinga šiaip, ir tikrai skaisti, gal kokiam pavasariui-žiemai g.gif
O dėl UD naked basics paletės, čia ir toliau smile.gif
Bet įsigijau pora spalvų inglot šešėlių, labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Siandien pagaliau "pasimatavau" senai isgirta lupu daza is Rimmel, Apocalips, visos turbut juos zinot o gal kitos ir turit, nu o as tik dabar pabandziau kazkaip nedaeidavau iki ju. blush2.gif Nu kokie faini! Pakuote kaip blizgio, vaizdas uztepus kaip kreminio lupdazio, kiti lupdaziai buna panasesni i blizgius, o sitas kaip lupdazis, ne lupu lakas, o toks slapias kreminis lupdazis. Kas man patiko kad jis neturi tokio miltuoto vaizdo, visai nepabrezia lupu atplaiseliu ar paserpetojimu jei tokie yra (pas mane siandien yra tai buvo proga ivertint biggrin.gif ) nesusibega i rauksleles, nenuteka ant lupu krastu, labai maloniai jauciasi lupos, nera pernelyg lipnus, jauciasi tarsi drekina, maitina lupas, bet sita dalyka realiau butu ivertinti per salcius, gaila nepabandziau anksciau. Reiks kokia spalva nusipirkt ateity, gal net ta kuria bandziau(201). ax.gif

user posted image

O cia mergina su 101, irgi grazus, vasaroms turetu tikt:
http://beautiful-vis...06/P1014957.jpg

QUOTE(Noa @ 2014 02 20, 12:21)
Va, čia pasiūlomieji jų makijažai. Fignia kokia tai, kam jie išvis biggrin.gif
http://lithuaniabeau...14-make-up.html

Bet tai kaaaai laitu spalvos bigsmile.gif pomidorai2.gif Nu labiau gal light summer.sleep.gif

O del odos sviesumo, nepasakyciau kad labai ta oda nubalinta, gal tik kiek labiau parausvinta, nuo kaklo juk nesiskiria, 20 nr atspalvius as pati naudoju, nera jie patys sviesiausi, man atrodo autore yra tamsesnes odos gerbeja is nuotraukos sprendziant, plius naudoja gi 3 nr meteoritus o tai daug ka sako. mirksiukas.gif Mano idegi megstancioms draugems as irgi esu "labai nubalus" biggrin.gif

QUOTE(brita33 @ 2014 02 20, 13:39)
O va tie auskariukai variniai, kur meistras padarė, kažkada buvau įkėlus, jei pamenat, tai super atrodo, lyg su jais gimusi būčiau biggrin.gif

Pamenu, smagu kad tinka thumbup.gif O kaip kabliuku reikala issprendet?

QUOTE(bytte @ 2014 02 20, 16:12)
vat tokis spalvos ryškinimas turėtų būt pas vasaras, nes gi joms tinka visokios analoginės spalvų kompinacijos, ir visai netinka jokie kontrastai. O visgi papildančios (komplementarios) spalvos yra labiausiai kontrastuojančios spalvos.

gal vasaroms tas žvilgesys švelnus tinka, kuris priduoda vėsumo

Itariu man reiketu pasizvalgyt seseliu pilkai zaliu ir pilkai melynu, isryskintu tealini pigmenta. ax.gif
user posted image
user posted image

Aha, tas svelnus zvilgesys ir gaunasi su perlamutrinem-satininem teksturom, atrodo gaiviai ir neapsunkintai. drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 20 vasario 2014 - 19:37
tai kaaaaaai gerumo spalvytė, pirksiu !!!! lotuliukas.gif

na su satino blizgesiu baigiat įtikinti, pakeisit įsisenėjusią nuostatą rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ereba: 20 vasario 2014 - 19:39
QUOTE(Ereba @ 2014 02 20, 19:33)

Bet įsigijau pora spalvų inglot šešėlių, labai patenkinta thumbup.gif

Kokius? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 02 20, 19:42)
390:
user posted image
46:
user posted image
318:
user posted image
iš tiesų visos puikiai pigmentuotos, labai patenkinta blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ereba: 20 vasario 2014 - 20:07
QUOTE(Hiver @ 2014 02 20, 20:33)
O del odos sviesumo, nepasakyciau kad labai ta oda nubalinta, gal tik kiek labiau parausvinta, nuo kaklo juk nesiskiria

Tai gal ir šiaip balta, bet ką daryt ne tokiems baltiems?
Žo, Dioras, mano suvokimu, pasišūdino šiuokart biggrin.gif O aš juo tikėjau lotuliukas.gif

O matėt, Mikė ėmė inglot russia makijažus rodyti? Labai patogu primesti, kokių spalvų norėtųsi. Pasižiūri makijažą, jei patinka, susirašai spalvas, tada jau žiūri - lengviau išsirinkti biggrin.gif
http://www.youtube.c...I7tePaqSZgqkvlg

Gaila, Kaune nėr to Inglot, tai aš juo ir nesidomiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 20 vasario 2014 - 20:11
čia youtubėje?
Mjo, džiaugiusoi, kad šalia manęs to Inglot nėra, ubagais išeičiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Ereba @ 2014 02 20, 20:05)
390:

46:

318:


Labai geros, turetu but einamos. 4u.gif Visot trys matines?
Atsakyti
QUOTE(Ereba @ 2014 02 20, 21:11)
čia youtubėje?
Mjo, džiaugiusoi, kad šalia manęs to Inglot nėra, ubagais išeičiau lotuliukas.gif

Aha, pataisiau, įdėjau linką.
Įdomu, kokios jų kainos...
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 02 20, 20:11)
Labai geros, turetu but einamos. 4u.gif  Visot trys matines?

antroji tokia blizgoka, chameleonas, lyg rausvumo biškį turi, na tokia gerulė
user posted image
user posted image
Sheer peach with pink-peach-copper iridescence

Man čia lb gražu bigsmile.gif
user posted image
QUOTE(Noa @ 2014 02 20, 20:13)
Aha, pataisiau, įdėjau linką.
Įdomu, kokios jų kainos...

4u.gif

Populiarumo pradžioje kaina išvis buvo žema, prieš metus matau 12lt už 1 spalvą, o dabar bijau pameluoti g.gif pati pirkau čia, SM, tai iš narės 3 spalvas šias, 1-2k. bandytas su siuntimu paimiau už 30lt ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ereba: 20 vasario 2014 - 20:42
roziniai seseliai lb grazus wub.gif , gaila kad mano akys nere tamsios unsure.gif

Lietuviu kalba,trumpai apie tipus-pagalba saves ieskanciom (bendrai apie tipus)
SPALVINIS TIPAS – ŽIEMA (šaltas)

Oda: du tipai – balta su rožiniu atspalviu ir porcelianinė su mėlynu atspalviu. Oda linkusi greitai įdegti, tamsios blakstienos ir antakiai, mėlynokas lūpų atspalvis.

Plaukai: juodi, tamsiai rudi su peleniniu, melsvu (varno sparnas) blizgesiu. Jei blondinė – tai pilka (jokiu būdu ne geltona), violetinė, melsva.

Akys: aiškūs balti obuoliai, ryški rainelės spalva, pilka, permatomai žalia, mėlynai violetinė, baravykinė, ruda.

Apranga: ryškūs, aiškūs, švarūs šalti tonai: juoda, balta, ciklamenas, raudona, violetinė. Nerekomenduojamos geltonos, pieniškai rudos, persikinės, blyškiai oranžinės spalvos.

Aksesuarai: sidabras, platina, melsvos, juodos spalvos, rubinas. Akiniai – ryškūs, neįprastos formos.

Atstovės: Elizabeth Taylor, Paloma Pikaso, Džina Lolobridžita, Rimantė Valiukaitė.

PALVINIS TIPAS – VASARA (šaltas)

Oda: trys variantai:

a) blyški porcelianinė,
cool.gif blyški rožinė, alyvinė,
c) šaltai gelsva (smėlio spalvos).

Jei apgamėliai – tai pilki, peleninės pigmentinės dėmės (ne rudos, o pilkai “murzinos”).

Pilko atspalvio (ne juodo) antakiai ir blakstienos. Lūpos – blyškiai rožinio atspalvio.

Įdegis neturi “ryžo” atspalvio, o tik šaltai rudas.

Plaukai: šviesūs, pilki, tamsiai pilki, rudi (šaltai). Nekontrastuoja su oda.

Akys: pilkos, pilkai žydros, šviesiai žydros, tamsiai mėlynos, riešuto rudos. Baltymas – ne ryškiai baltas, bet pieno spalvos, nekontrastuoja su rainele.

Apranga: švelnūs, šalti, papilkinti tonai, alyviniai, pilki, rožiniai, žydri, tamsiai mėlyni, bordo, kakavos, nebalintos vilnos. Netinka geltoni, abrikosiniai, persikiniai, šiltai geltoni ir žali.

Aksesuarai: netinka auksas, tinka platina, sidabras. Akiniai neryškūs, nekrintantys į akis.

Atstovės: Uma Turman, Ingeborga Dapkūnaitė
Tai labiausiai paplitęs tipas Lietuvoje.

SPALVINIS TIPAS – RUDUO (šiltas)

Oda – du atspalviai:

a) dramblio kaulo,
cool.gif auksinio šampano.

Strazdanėlės smulkios, “ryžo”, geltonai rudo atspalvio, antakiai rusvi, šviesūs, blakstienos šviesios, akys atrodo kaip be kontūro. Visos rudens tipo moterys blogai įdega, oda rausta, retai kada įdega šokoladine spalva.

Plaukai: ryškiai oranžinės (ryžos) spalvos, kaštoniniai. Dažant plaukus reikia atminti, kad netinka šalti, sidabriniai tonai, mėlyni atspalviai.

Akys: ryškiai, skaidriai, vaiskiai mėlynos, žydros, gintariniai rusvos, rudos.

Apranga: ryškūs, švarūs rudi, alyviniai, šokoladiniai (vietoj juodos), žali, alyvuogės, chaki, “koralo”, persiko, lašišos, rudens lapų atspalviai. “Etno” apranga, folkloras.

Aksesuarai: auksas, koralai, gintaras, gelsvi perlai, medis, oda, kriauklės.

Akiniai – geltonas ragas, vėžlio ornamento, matiniai, ne blizgūs.

Atstovės: Nikol Kidman, Džulija Roberts.

SPALVINIS TIPAS – PAVASARIS (šiltas)

Oda – permatomai blyški su švelniai auksiniu, rožiniu, persikiniu atspalviu.

Lūpos natūraliai raudonos.Blakstienos, antakiai plaukų tono (šviesūs). Nežiūrint odos blyškumo gerai įdega, įgyja šiltą medaus ar auksiniai rusvą toną.

Plaukai: šviesūs su auksiniu atspalviu, ryži, šiaudinio, rusvo atspalvio. Dažant reikia išsaugoti pagrindinį auksinį toną.

Akys: dažniausiai šviesios, vaiskios, “permatomos”, žalios, rudos, dangaus žydrumo.

Apranga: švelnių, šiltų tonų, pavasario žalumos, obuolio, geltonai oranžinė. Netinka juoda, pilka.

Aksesuarai: geltonas, raudonas auksas.

Atstovės: Meg Ryjan, Vaiva Mainelytė.

lietuviu k. kaip pasirinkti makiazo pagrindaMy Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hypnotic Poison: 20 vasario 2014 - 22:14