Įkraunama...
Įkraunama...

spalvinis tipas

Kokia spalva man pasirinkt (light spring), apart tos antros ruzavos biggrin.gif
http://www.dillards....4073378_zi_teal
g.gif ar daugiau jokia is cia netinka? mastau apie priespaskutine...
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2014 02 19, 20:59)
Kokia spalva man pasirinkt (light spring), apart tos antros ruzavos  biggrin.gif
http://www.dillards....4073378_zi_teal
g.gif ar daugiau jokia is cia netinka? mastau apie priespaskutine...


tai gal tą rose arba outmeal g.gif o ta ruda gal irgi LS spalva, ne?
Atsakyti
QUOTE(pumpica @ 2014 02 19, 21:59)
Kokia spalva man pasirinkt (light spring), apart tos antros ruzavos  biggrin.gif
http://www.dillards....4073378_zi_teal
g.gif ar daugiau jokia is cia netinka? mastau apie priespaskutine...

Imčiau BELEKURIĄ lotuliukas.gif O kas čia netinkamo? Žydra pusė bieso, ne per ryški, antra gerai, trečia ruda - sunku pasakyt nematant, bet gali būti ir nieko, tamsiai mėlyna gi tinka mums, ta avižinė irgi gal nieko, jei nebus realiai per šalta, gal tik ta žalia įtartina... Nors kažkokia panaši pas mane buvo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 02 19, 21:04)
Imčiau BELEKURIĄ lotuliukas.gif O kas čia netinkamo? Žydra pusė bieso, ne per ryški, antra gerai, trečia ruda - sunku pasakyt nematant, bet gali būti ir nieko, tamsiai mėlyna gi tinka mums, ta avižinė irgi gal nieko, jei nebus realiai per šalta, gal tik ta žalia įtartina... Nors kažkokia panaši pas mane buvo lotuliukas.gif

ane biggrin.gif nu supratau tada einu pirkt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 02 19, 18:33)
Tai matau biggrin.gif Užtai ir klausiu biggrin.gif

drinks_cheers.gif Uztai praeito rudens kolekcijos spalvos lyginant su siom pas juos buvo superines. rolleyes.gif

QUOTE(Ereba @ 2014 02 19, 20:34)
Žiūrėjau daug swatchų aš UD, visų 3 palečių. Buvau apsistojusi ties basics palete, bet merginos atkalbėjo. Tad nežinau ar man bereikia kažko jų, viena vertus kokybiški, spalvos "einamos", bet neabejoju, kad būtų nenaudojamų, man irgi violetinės, va ir kokios mėlynos norėtųsi. Akys rudos, nepatinka man labai jau rudi-auksiniai šešėliai schmoll.gif
Tai vat, gali galvą nusisukti besirenkant Inglot lotuliukas.gif Aš artdeco kažką turėjusi, tai man nee schmoll.gif
Įdomu g.gif Tai gali būti, kad čia jau mano asm. antipatijos rolleyes.gif
Raudonikis čia doh.gif  biggrin.gif

O kodel atkalbejo? 4u.gif
Man tai patinka smulkus perlamutras tas vadinamas satininis svytintis efektas, jis labai graziai pabrezia iskilumus, va tie blizguciai tai nelabai plius dar jie ir daznai byra dazantis. doh.gif Nors kai kurie is ju buna visai vyke ir pasiteisina vakariniams makiazams, ypac jeigu yra tos metalic teksturos.

Pasiziurejau swatchu, grazus tas raudonikis. Man gaila irgi netiktu turbut.
user posted image
http://1.bp.blogspot...55555555555.jpg



QUOTE(Noa @ 2014 02 19, 21:04)
Imčiau BELEKURIĄ lotuliukas.gif O kas čia netinkamo? Žydra pusė bieso, ne per ryški

biggrin.gif Jeigu taip ziurint i tas testines spalva tai kazin, silta ar salta
http://dimg.dillards.com/is/image/Dillards...c7product$

user posted image

is cia man artimiausia Dark Winter turkiui
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 02 20, 11:05)

biggrin.gif Jeigu taip ziurint i tas testines spalva tai kazin, silta ar salta


i siltuju puse
Atsakyti
Man tas golfas daugiau į žalumą, tai manau, kad šiltas biggrin.gif Bet spėju, kad vasara su tokiu irgi baisiai neatrodytų.

QUOTE(Hiver @ 2014 02 20, 11:05)
drinks_cheers.gif Uztai praeito rudens kolekcijos spalvos lyginant su siom pas juos buvo superines. rolleyes.gif

Jooo... Nepalyginsi. Ir kalėdinės. Nu čia kas per čiūdo morskoje, tai nesupratau išvis lotuliukas.gif

Va, čia pasiūlomieji jų makijažai. Fignia kokia tai, kam jie išvis biggrin.gif
http://lithuaniabeau...14-make-up.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noa: 20 vasario 2014 - 12:22
QUOTE(Noa @ 2014 02 20, 12:21)
Man tas golfas daugiau į žalumą, tai manau, kad šiltas biggrin.gif Bet spėju, kad vasara su tokiu irgi baisiai neatrodytų.
Jooo... Nepalyginsi. Ir kalėdinės. Nu čia kas per čiūdo morskoje, tai nesupratau išvis lotuliukas.gif

Va, čia pasiūlomieji jų makijažai. Fignia kokia tai, kam jie išvis biggrin.gif
http://lithuaniabeau...14-make-up.html

Man labai gražu wub.gif , bet man netinka... užtai mano dukriui būtų pats tas, bet jai dar nereikia biggrin.gif
Atsakyti
Tai aš ir sakau, kad čia kažkokiam pereinamajam amžiui iš vaikų darželio į pilnametystę, ar kažkaip taip biggrin.gif
Tu apie šešėlius? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 02 20, 13:05)
Tai aš ir sakau, kad čia kažkokiam pereinamajam amžiui iš vaikų darželio į pilnametystę, ar kažkaip taip biggrin.gif
Tu apie šešėlius? biggrin.gif

Aha apie juos. Nu man tai jie tokie nekaltybę dvelkiantys, nus tokia... prišla para ana vliubylas... bet gražu.
Atsakyti
Prieš kelias dienas matavausi lygiai tokios pat spalvos maikutę, kaip tas golfas mėlynas, tai teta pamačiusi pasakė: oj, kaip negražu tau ta spalva, atskirai tu, atskirai maikė. Na, o aš tamsus ruduo, turbūt, kaip jau nustatėm smile.gif
O va tie auskariukai variniai, kur meistras padarė, kažkada buvau įkėlus, jei pamenat, tai super atrodo, lyg su jais gimusi būčiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Hiver @ 2014 02 19, 17:31)
Labas 4u.gif  O rodetes kada nors su spalvom?
Bronzeris tradiciskai skirtas sukurti lengva idegio efekta, o tepamas jis ant tu vietu kurias pirmiausia "nubuciuoja" saulute - kaktos skruostu, smakro, nosies, zodziu visu veido atsikisimu.  biggrin.gif O skaistalai savo ruoztu, jie visai kita istorija, pradzioj pasklaidom lengvai bronzeri o paskui norim dedam skaistalu, norim konturuojam, dedam highliteri arba visus juos kartu.
bronzeris
user posted image
user posted image

skaistalai
user posted image

O jeigu bronzeris tamsesnes i pilkuma spalvos tuomet galima ji naudoti konturavimui, jau cia anksciau kalbejom. ax.gif

na kaip sakiau skaistalai aišku - pasensti, reik skaistumo priduot, ibo kol buvau jauna niekaip nesupratau kam jie... jai ir taip tas rausvumas per visas pudras lenda biggrin.gif .
Su tuo įdegio efektų visą gyvenimą kovojau, o čia va specialiai kažkas taip daro... kadangi pas mane įdegis labai netolygiai lenda, tai visad skruostus, nosį tamsiau įdegu, ypač nervina riestas nosies galiukas kad įdega doh.gif . Sakyčiau priduoda veidui putlumo toks parudinimas g.gif . bent jau žiūrint į nespalvotas vaikystės foto tai toks įspūdis. Matyt ne man sukurti tie bronzeriai. O tie su pilkumu matyt kokiom mėlynodėm tamsiaodėm skirti, na jų įdegis gal tokios spalvos. Tik mes ne pagal paskirtį juos panaudojam biggrin.gif .
QUOTE(Hiver @ 2014 02 19, 17:31)
Realiai tai tiek cyanas tiek magenta turi melynos, tai jeigu pagal ta teorija kad dviejose spalvose esanti kazkokia bendra spalva neisryskeja, logiskai galvojant tokiu atveju gaunasi kad jos abi ta spalva labai pabrezia. Nors ju abieju duete jos gaunasi mazai, bet jos tuo paciu ja labai pabrezia. Kazkaip taip gal?  g.gif

Nu imam violetine ir oranzine. Ju duete raudonumas neisryskeja, taciau taip iseitu kad kazkoks raudonas daiktas atsidures salia ju turetu tapt labai pastebimas?
drinks_cheers.gif

Išeina taip thumbup.gif
vat tokis spalvos ryškinimas turėtų būt pas vasaras, nes gi joms tinka visokios analoginės spalvų kompinacijos, ir visai netinka jokie kontrastai. O visgi papildančios (komplementarios) spalvos yra labiausiai kontrastuojančios spalvos.

Yra nuomonė kad vasaroms netinka ryškios spalvos, joms net juodai blakstienų dažyt nepataria, atseit suvulgarina. Pamiršau paminėti, kad kuo ryškesnė šalia spalva, tuo blankesnė atrodo šalia esanti, tai vasarėlės su ryškiu makiažu visai nubluktų.
Šitas gal dar vasarai su žiema ir tiktų, bet teoriškai vis vien ne-a:
user posted image

Vasaroms labiausiai siūlomas dūminio makiažo technikos variantas, o dėl blizgumo... esu radus info kad tinka perlamutras, esu radus kad matiniai... o perlamutras atseit labiausiai pavasariams... reiškia individualiai manau. Man asmeniškai perlamutriniai patinka, o kur jau su žėručiais ne-a... va gal čia ir nesupratau... gal vasaroms tas žvilgesys švelnus tinka, kuris priduoda vėsumo, o pavasariams tie žėručiai??? priduoda spindėjimo cool.gif
Na ir griežtas pravedimas - tai žiemoms. Dar gali sau leisti su žiemos įtaka esantys tipai, arba jai esi Dioro veidas biggrin.gif



Atsakyti