Įkraunama...
Įkraunama...

spalvinis tipas

QUOTE(bytte @ 2014 04 22, 10:02)
gal kas esat radę šių palečių šaltinį... pvz.: warm spring



Kas čia per paletė? Nejamu aš jos schmoll.gif Viršutinėje eilėje kampe kažkokia pelenų rožinė įkišta, kuri iš warm springo lavoną padaro, nėra mano gerosios geltonosios vėliavinės, oranžinė tik keptos morkos-rudens, kažkokių neaiškių murzinai ir šaltai rausvų prikaišiota.

QUOTE(Noa @ 2014 04 22, 12:07)
Nes tos, kur į nieką, rašalinės, tai regis, niekam netinka, tik žiemoms.



Tai aš galiu paimt blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Erszebeth: 22 balandžio 2014 - 19:01
Ale ta konkreti paletė tai tikrai kokia tai nepavasarinė. Gal ji kokio soft autumn?
Atsakyti
Parašyta kad warm spring. Bet jin iš medžiagyčiu, ta gali būt iškraipymas, įdomu būt palygint su kitom tokiom. Aš gi ieškau vietos savo dukrai biggrin.gif .

Dėl rašymo atsiprašau, aš kaip ilgai rašiusi tevelyzorius galiu sau leisti blush2.gif . Tokius žodžius be klaidų sugebu tik žiūrint arba netyčia teisingai parašyt.

O osinkoi merginos kai deda paletes tai pamini kad va šita odos akcentinė ar kažkaip, na spalva su kuria oda išryškėja, paskui spalva su kuria plaukai išryškėja ir dar spalva su kuria akys išryškėja, pas tave nebuvo pažymėta? Aš kai paletės nelaikius net neįsivaizduoju kaip ten ji sudaryta. Bet kažkaip įsivaizdavau kad yra bazinės spalvos, kur kelnėm ir švarkeliam, paskui akcentinės - kur ryškiom detalėm ir t.t. Žo visos suskirstytos kažkaip. Tai peržiūrėjus osinkoi pastebėjau, kad visų odai link teal kažkokios, na ten ryškesnės arba šviesesnės pagal tipą. Dar visai žydros papuolė ir tokios va mėlynos link violetinės. Tai sakau vat jas nutamsinus iki olmost black gautusi mažiausiai bjaurojantis juodos variantas g.gif . Nugi juoda dar ir šešėlį blogą metą, o čia gautus geras šešėlis, tik labai tamsus... Nes man ta teorija su akies tamsiausia spalva kažkokia ni tokia... Imho tamsumas gal ir turėtų būt tamsiausias iš nuosavo kolorito, bet ir tai, nebūtinai iš akies... tarkim juodaplaukė su šviesiom akim, tai ką juodos negali dėvėt? o jai iš akies, godėl vyzdys netinka?
O sūnui tinka va tokia, kad ir visai į juodą pereinanti, gal žydra čia skaitos, tik mes žydrą kaip šviesę įsivaizduojam, tai nežinau kaip tokę pavadint:
user posted image
o dukrai kažkodėl tokia kažkokia:
user posted image

O manau pas dukrą paletėj tokios tamsios išvis nebūtų, ibo jai geriausiai avižinės košės spalvos. Bet kai norėjo būt labai juoda, tai šitas variantas mažiausiai gadinantis vaizdą buvo... O prie tokios spalvos dar ir juodi batai su kelnėm gerai... ir šalikėlis koks iš zefyrų serijos tikdavo ir vaizdas jau tada visai geras, tik fotografijoj gali matyt kad kaip vištašūdis tas mano vaiks.


Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 04 23, 09:48)
Dėl rašymo atsiprašau, aš kaip ilgai rašiusi tevelyzorius galiu sau leisti blush2.gif . Tokius žodžius be klaidų sugebu tik žiūrint arba netyčia teisingai parašyt.

O osinkoi merginos kai deda paletes tai pamini kad va šita odos akcentinė ar kažkaip, na spalva su kuria oda išryškėja, paskui spalva su kuria plaukai išryškėja ir dar spalva su kuria akys išryškėja, pas tave nebuvo pažymėta? Aš kai paletės nelaikius net neįsivaizduoju kaip ten ji sudaryta. Bet kažkaip įsivaizdavau kad yra bazinės spalvos, kur kelnėm ir švarkeliam, paskui akcentinės - kur ryškiom detalėm ir t.t. Žo visos suskirstytos kažkaip.

lotuliukas.gif O kodėl tu rašei tevelyzorius, tu nelietuviakalbė? biggrin.gif Ar žemaitė biggrin.gif

Ten suskirstyta tiesiog į 4 paletes, basics, lights, brights ir accents. Kur accents, tai dar išskirta akių, plaukų ir odos apalvos bei metalai (pas mane asmeniškai - varis air auksas, jokio sidabro dry.gif).
Dar duotas toks lapas, kur viskas aprašyta, Inc buvo jį čia kažkada išsitraukus. Bet nepamenu nieko apie komplementarias spalvas. Pamenu, kaip pati Inc savo bloge aprašė, kad jas atradinėjo, tai pas mane kažkokia teal ir gavosi...

O šiaip tai logiška, kad juodaplaukė šviesiom akim negali imti laisvai juodos. Nebent tai būtų natūrali juodaplaukė natūraliai šviesiom akim, o kiek tu tokių natūroj matei? Paprastai jei akys šviesios, tai plaukai tamsūs tik sąlyginai, tik ant jos, o realiai - kokie ten tamsiai rudi. Bet ne juodi... Juodi tai tik po chemijos pramonės prisilietimo, betgi kaip jie atrodo? Sakiau kaip - nieko, kol šalia neatsistoja natūrali brunetė. tada atrodo žmogus kaip kinietiška paddielka šalia originalo, ir gali eit paverkt biggrin.gif
Atsakyti
Ir vėl mane minit biggrin.gif Gerai, kad bent geruoju lotuliukas.gif

Sudėtingai jūs čia diskutuojat. Persijunkt iš savo diplominių nesugebėsiu lotuliukas.gif Be to, dar turiu sugalvot, kur vakare susodint prisipirktus krūmus. lotuliukas.gif


Visas šventines dienas žvengėm, tai ir jums papasakosiu juoką apie spalvas. Žodžiu, mano sesė dabar turi dukrytę 2,5mėn. ir pamatėm tik per šventes dauguma namiškių. Mat būna Vokietijoje. Sesė mano blondinė ir greičiausiai arba true arba light spring, o vyras- turkas. biggrin.gif Mergytė gavosi labai gražiais tamsiais tamsiais plaukučiais, antakiais, o akys kažkokios į melsvumą. Turkų giminė visa leipsta iš gražumo, kad akys spalvotos. Žodžiu, viskas kas ruda, tai nėr spalva, o jau kad ir pilkai mėlynos (mūsų vertinimu turbūt kaip tik tokios ir būtų bespalvės), tai jau grožių grožis spalvotas. Na o sesės plaukus, tai irgi visos turkės sakė vis aptarinėja, kad turbūt dažyti, nes nu jau tokia graži spalva. Nors sesuo, tai nervuojas, kad durna jos ta geltona spalva.
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 04 23, 09:23)
lotuliukas.gif O kodėl tu rašei tevelyzorius, tu nelietuviakalbė? biggrin.gif Ar žemaitė biggrin.gif

Ten suskirstyta tiesiog į 4 paletes, basics, lights, brights ir accents. Kur accents, tai dar išskirta akių, plaukų ir odos apalvos bei metalai (pas mane asmeniškai - varis air auksas, jokio sidabro dry.gif).
Dar duotas toks lapas, kur viskas aprašyta, Inc buvo jį čia kažkada išsitraukus. Bet nepamenu nieko apie komplementarias spalvas. Pamenu, kaip pati Inc savo bloge aprašė, kad jas atradinėjo, tai pas mane kažkokia teal ir gavosi...

O šiaip tai logiška, kad juodaplaukė šviesiom akim negali imti laisvai juodos. Nebent tai būtų natūrali juodaplaukė natūraliai šviesiom akim, o kiek tu tokių natūroj matei? Paprastai jei akys šviesios, tai plaukai tamsūs tik sąlyginai, tik ant jos, o realiai - kokie ten tamsiai rudi. Bet ne juodi... Juodi tai tik po chemijos pramonės prisilietimo, betgi kaip jie atrodo?  Sakiau kaip - nieko, kol šalia neatsistoja natūrali brunetė. tada atrodo žmogus kaip kinietiška paddielka šalia originalo, ir gali eit paverkt biggrin.gif

Šiaip žemaitė, o realiai skirtumo negirdžiu, painioju skiemenis ir dar ten balsių negirdžiu... žo rašyt išmokau net nežinau kaip... ir mokyklą baigiau, nes mokytoja klaidas ištaisė, ibo rašymas pas mane apskritam dvejetui, ir jokie repetitoriai nepadėjo net su mano itin dideliu noru išmokt. Dar žinok yra toks mirenalinis vanduo biggrin.gif

Ane g.gif , tai gal dabar patobulintos unsure.gif

Mano mamos akys sakyčiau šviesios, ir jokio ratelio tamsaus neturi. Dokumentų foto, kur su įdegiu vos ne šviesesnės už odą atrodo. O plaukai... nu juodais gal ir nepavadintum kai ilgi, bet trumpi tikrai juodi... Paskui dar ten kitas clear winteres peržiūrėjus irgi apsčiai šviesiom akim... joms gi reikalavimas ryškias akis turėt, ne tamsias, o ir deep winter atstovės ne visos akis juodas turi. Šiaip gi išvis juodos spalvos pas žmogų nėra, jai jau kabinėtis, tik vyzdys, tada išvis nieks juodos negali devėt. Tai kodėl čia mumis tik skriaudžia dry.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2014 04 22, 21:15)
Ale ta konkreti paletė tai tikrai kokia tai nepavasarinė. Gal ji kokio soft autumn?

kai kurios spalvos tiktu, bet kai kurios ne per kur (per ryskios, per tamsios)


inc, 2,5 men dar labai anksti spresti, kokia bus akiu spalva. mano abu lialiai tokiam amziui buvo "baby blue eyes". o dabar nei vieno melynaakio. bent metuku reikia sulaukti. o zinau atveji , kai pauglystej pasikeite akiu spalva (is melynos i zalia)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytojryta: 23 balandžio 2014 - 10:07
Vuo žiek kokios Courtney šviesios akys šalia juodos... nu tai argi jos tamsiausia spalva gali būt kaip akių tamsiausia spalva?
user posted image
Atsakyti
Su praejusiom sventem 4u.gif

QUOTE(Hypnotic Poison @ 2014 04 19, 08:57)
Pasigirsiu, netycia atradau lupdazi kuris vienas prie vieno, atitinka mano naturalia lupu spalva. Ji galeciau naudoti kaip nude wink.gif
ICED CARAMEL 625
http://uc.exteenblog...13070687-12.jpg

Aha, as irgi i ji atkreipiau demesi nes buvo gana artimas mano turimam 630 Velvet beige, taciau 630 saltesnis ir jeigu jis taip ant ribos dar tinka man, tai 625 jau butu per ryzas, galvojau ji cia temoj rudeniukams pasiulyt, apie pavasarius kazkaip nepagalvojau. biggrin.gif
user posted image
O neseniai atradau is tos pacios linijos turbut idealu vasaru nude 620 Pink Brown, jau gera menesi su juo dazausi, kai labiau atsils ir idegsiu manau noresis kitokiu spalvu (tam periodui jau turiu cosmo pink 160) bet kol kas labai gerai tinka. smile.gif

QUOTE(Ledum @ 2014 04 19, 09:58)

Nusipirkau tamsiai mėlyną striukę,kuri kaip ir turėtų  tikti DEEP AUTUMN, bet su ja pati sau atrodau dieve dieve.  doh.gif
Lentelėse, tai ją radau, netgi siūloma kaip viena geriausių spalvų  g.gif

Gal galetumet tos spalvos pavyzdi parodyt kad galetume ivertint apie ka eina kalba? 4u.gif

QUOTE(bytte @ 2014 04 22, 11:31)
Šiaip man labai graži kobaltas + balta wub.gif :
va šita... kiek pamenu yra inc turimoje paletėje

O man sita spalva grazi, bet visa gyvenima kaip svetimkunis visiskas. Nuo paauglystes nieko panasaus nepirkau, o jei turejau (pvz. kas nors atidave koki ruba) neprigijo.
O kazin kokiam sezonui sita zydra? ax.gif Va ji vienu momentu trauke:
http://www.bernardin...13643b6af8d.jpg
Nezinau kitos geles kuri turetu dar tokia spalva. Rugiageliu ji kazkokia kitokia. ax.gif

QUOTE(bytte @ 2014 04 22, 13:46)
O rašalas gi rašalui nelygus blush2.gif

As rasala tai vieninteles spalvos melyna prisimenu - nuo mokyklos laiku biggrin.gif Dar kazkada rasiau su violetiniu, kazkas rasydavo su juodu.

QUOTE(Noa @ 2014 04 22, 19:55)
Bet aš kažkur mačiau, kad tamsi teal, kaip policininko uniforma, visiems tinka, kaip ir ta magenta biggrin.gif

fuksija 4u.gif
drinks_cheers.gif

QUOTE(bytte @ 2014 04 23, 09:48)
O osinkoi merginos kai deda paletes tai pamini kad va šita odos akcentinė ar kažkaip, na spalva su kuria oda išryškėja

Tai peržiūrėjus osinkoi pastebėjau, kad visų odai link teal kažkokios, na ten ryškesnės arba šviesesnės pagal tipą. Dar visai žydros papuolė ir tokios va mėlynos link violetinės.

Cia gal ta pati kaip ir toj mano paletej ta zalia? g.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Noa @ 2014 04 23, 10:23)
nieko, kol šalia neatsistoja natūrali brunetė. tada atrodo žmogus kaip kinietiška paddielka šalia originalo, ir gali eit paverkt biggrin.gif

Gerai pasakyta, tikrai taip ir buna. ax.gif
Beje, kaip tavo koja, ar jau be gipso? smile.gif

QUOTE(inc @ 2014 04 23, 10:48)

Visas šventines dienas žvengėm, tai ir jums papasakosiu juoką apie spalvas.

Jo pietieciams tai jau kai akys ne rudos tai labai neiprasta ir grazu biggrin.gif drinks_cheers.gif O sese naturali sviesiaplauke?

QUOTE(bytte @ 2014 04 23, 11:13)
Vuo žiek kokios Courtney šviesios akys šalia juodos...

O kas jin pagal tipa? g.gif
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 04 22, 11:02)
gal kas esat radę šių palečių šaltinį... pvz.: warm spring
http://media-cache-a...309ea854391.jpg

Kaip supratau ji is sio psl.: va cia cool & bright http://www.janefardo...ch-cool-bright/
cool & soft http://www.janefardo...atch-cool-soft/
warm & soft http://www.janefardo...atch-warm-soft/
Atsakyti
QUOTE(bytte @ 2014 04 23, 11:02)
Šiaip žemaitė, o realiai skirtumo negirdžiu, painioju skiemenis ir dar ten balsių negirdžiu... žo rašyt išmokau net nežinau kaip... ir mokyklą baigiau, nes mokytoja klaidas ištaisė, ibo rašymas pas mane apskritam dvejetui, ir jokie repetitoriai nepadėjo net su mano itin dideliu noru išmokt. Dar žinok yra toks mirenalinis vanduo biggrin.gif

Čia kažkoks žemaičiams būdingas logopedinis reikalas. Mano mažas e nuo ė neskirai - negirdi, ir viskas. tai pas logopedę eina, ir jam padeda. Bet šiaip jis vis viena prastai raštingas, visiškas žemaitis, ne taip, kaip mano vyresnėlis, kuris visas į mane, o aš raides pažįstu nuo 2 metų ir nežinau kodėl. O rašybos klaidą mokykloj esu padarius vieną, kaip dabar atsimenu. Troda vietoj troba biggrin.gif Antroj klasėj. Pamačiau, kad padariau, bet nemokėjau ištaisyti, nes nežinajau, kaip vidury žodžio nubraukti lotuliukas.gif Ot, kad mano mažas taip mokėtų! biggrin.gif

Žemaitiški genai rašybai nenaudingi, bet su jais gerai kauti meškas biggrin.gif

QUOTE(rytojryta @ 2014 04 23, 11:04)
inc, 2,5 men dar labai anksti spresti, kokia bus akiu spalva. mano abu lialiai tokiam amziui buvo "baby blue eyes". o dabar nei vieno melynaakio.  bent metuku reikia sulaukti. o zinau atveji , kai pauglystej pasikeite akiu spalva (is melynos i zalia)

Tas tikra tiesa. Mano irgi abu buvo mėlynakiai, o dabar vyresnėlio akys žalios, o mažiaus taip ir liko pilkai mėlynos...
Bet paruduot tai gal vis viena neparuduos, o jei pažaliuos, gal turkai vis viena džiaugsis?

QUOTE(bytte @ 2014 04 23, 11:13)
Vuo žiek kokios Courtney šviesios akys šalia juodos... nu tai argi jos tamsiausia spalva gali būt kaip akių tamsiausia spalva?

O tu esi tikra, kad čia jos natūrali plaukų spalva? Aiškiai nusidažius, zaraza, tamsiau negu yra biggrin.gif

QUOTE(Hiver @ 2014 04 23, 11:25)
Beje, kaip tavo koja, ar jau be gipso? smile.gif

Jau be, jau ir po reabilitacijos. Dar tokia, na, ne visai eikli, galėtų būti eiklesnė, bet jau einu nešlubai biggrin.gif
Atsakyti
Paskui dar galima atskiru spalvu ieskotis pagal sita, 4u.gif kazkada dejau:

http://www.styleandi...uk/our_colours#

Va pvz. Chinese Blue 65 nr. siulo visoms trims ziemoms, bet pirmenybe teikiama Bright, paskui Dark, paskui Cool. O Hot Turquoise 66 nr. irgi ziemoms bet pirmenybe Dark, paskui Cool, paskui tik Bright.

Dark autumn turetu tikti Marine Navy, 27 nr.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hiver: 23 balandžio 2014 - 11:02